Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 18:50
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Zbulohet edhe një planet që mund të ketë jetë Gazeta Express - 21-Apr-2017 01:40
Shokohet NASA, në këtë planet ka jetë
Gazeta Monitor - 20-Apr-2017 22:59
Shkencëtarët zbuluan një planet të ri, i cili hyn në mesin e trupave të vegjël kozmik në të cilin mund të zhvillohen forma të jetës, shkruan revista “Nature”. Planeti “LHS 1140b” ndodhet në orbitën e yllit Kita dhe ...
Shokohet NASA, në këtë planet ka jetë
Syri - 20-Apr-2017 21:29
Shkencëtarët zbuluan një planet të ri, i cili hyn në mesin e trupave të vegjël kozmik në të cilin mund të zhvillohen forma të jetës, shkruan revista “Nature”. Planeti “LHS 1140b” ndodhet në orbitën e yllit Kita dhe ...
Zbulohet edhe një planet që mund të ketë jetë
Lajminet - 20-Apr-2017 21:23
Planeti “LHS 1140b” ndodhet në orbitën e yllit Kita dhe është 40 vjet dritë larg Tokës, përkatësisht 378.400 miliardë kilometra. “Shpresojmë se ka atmosferë”, tha Havier Bonfis, astronom nga Observatoriumi shkencor i ...
Zbulohet edhe një planet që mund të ketë jetë
TetovaSot - 20-Apr-2017 20:06
Publikuar 20 Pri, 2017 Shpërndaj Shkencëtarët zbuluan një planet të ri, i cili hyn në mesin e trupave të vegjël kozmik në të cilin mund të zhvillohen forma të jetës, shkruan revista “Nature”. Planeti “LHS 1140b” ndodhet ...
Zbulohet edhe një planet që mund të ketë jetë
10minuta.com - 20-Apr-2017 19:14
Shkencëtarët zbuluan një planet të ri, i cili hyn në mesin e trupave të vegjël kozmik në të cilin mund të zhvillohen forma të jetës, shkruan revista “Nature”. Planeti “LHS 1140b” ndodhet në orbitën e yllit Kita dhe ...
Zbulohet edhe një planet që mund të ketë jetë
Arbresh - 20-Apr-2017 19:10
Shkencëtarët zbuluan një planet të ri, i cili hyn në mesin e trupave të vegjël kozmik në të cilin mund të zhvillohen forma të jetës, shkruan revista “Nature”. Planeti “LHS 1140b” ndodhet në orbitën e yllit Kita dhe ...
Zbulohet edhe një planet që mund të ketë jetë
Indeks Online - 20-Apr-2017 19:03
Shkencëtarët zbuluan një planet të ri, i cili hyn në mesin e trupave të vegjël kozmik në të cilin mund të zhvillohen forma të jetës, shkruan revista “Nature”. Planeti “LHS 1140b” ndodhet në orbitën e yllit Kita dhe ...
Zbulohet edhe një planet që mund të ketë jetë
Kosova Press - 20-Apr-2017 19:02
Shkencëtarët zbuluan një planet të ri, i cili hyn në mesin e trupave të vegjël kozmik në të cilin mund të zhvillohen forma të jetës, shkruan revista “Nature”.
Galeri

Lajmet Kryesore