Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 19:17
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Rama: Vettingu kusht për çdo kompromis të mundshëm
Rama: Vettingu kusht për çdo kompromis të mundshëm
Shqiptarja - 20-Apr-2017 23:29
Kryeministri Rama ka reaguar në rrjetin social Facebook lidhur me një kompromis të mundshëm për të shtyrë vettingun. Sipas kryeministrit vettingu është kusht për çdo kompromis të mundshëm. “Lulëzimi, paska dëgjuar ...
Rama: Vettingu kusht për çdo kompromis të mundshëm
Shqiptarja - 20-Apr-2017 23:23
Kryeministri Rama ka reaguar në rrjetin social Facebook lidhur me një kompromis të mundshëm për të shtyrë vettingun. “Lulëzimi, paska dëgjuar sikur unë paskam ofruar sot në Kuvend kompromis për të shtyrë Vetingun! Në ...
Rama i përgjigjet Bashës: Durimi ynë do të soset, zgjedhjet do jenë në 18 qershor
TetovaSot - 21-Apr-2017 00:02
Publikuar 20 Pri, 2017 Shpërndaj Kryeministri Edi Rama i është kundërpërgjigjur kryedemokratit Lulzim Basha në lidhje me votimin e vetingut dhe dialogun për krizën. Duke replikuar në Facebook, Rama thotë se sot në ...
Rama: Me Lulzimin - pa Lulzimin, Kuvendi i ri do 'liroj' Vettingun
Bota Sot - 20-Apr-2017 23:56
Nëse PD-ja hyn në zgjedhje jashtë afateve që parashikon Kodi Zgjedhor, kryeministri Edi Rama hodhi sot idenë që Vettingu, të miratohej në seancën e parë të Parlamentit të ri të dalë nga zgjedhjet e 18 qershorit. Kjo ...
Vettingu/ BASHA: Rama e ktheu në pazar! Replikon kryeministri
Aktuale.MK - 21-Apr-2017 00:25
Kreu i PD, Lulzim Basha ka reaguar pas deklaratave të Ramës për shtyrjen e Vettingut pas zgjedhjeve. Në një deklaratë për mediat, Basha shprehet se ky qëndrim i Ramës tregoi se për të reforma në drejtësi ka qenë dhe ...
Rama: S’ka kompromis për Vettingun
Top Channel - 20-Apr-2017 23:01
Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur po përmes rrjeteve sociale një statusi të mëhershëm të Lulzim Bashës në lidhje me Vettingun. “Lulëzimi, paska dëgjuar sikur unë paskam ofruar sot në Kuvend kompromis për të ...
Kompromis për shtyrjen e Vetingut, Rama: E kundërta është e vërtetë
News Bomb - 20-Apr-2017 23:43
Kryeministri Edi Rama ka sqaruar sot atë që kreu i PD-së Lulzim Basha e ka quajtur si “kompromis për Vetingun”, duke thënë se opozita do ta votojë Vetingun në seancëne parë të parlamentit të ri, që do dalë nga ...
Rama i shkruan Bashës në mesnatë: E ke dëgjuar gabim ofertën për Vetting-un
Lapsi - 20-Apr-2017 23:37
Në një reagim në orët e vona të mbrëmjes së të enjtes kryeministri Edi Rama thotë se kreu i PD-së, Lulzim Basha e ka dëgjuar gabim ofertën që i ka bërë nga salla e Kuvenit për Vetting-un. “Lulëzimi, paska dëgjuar ...
Rama i shkruan Bashës në mesnatë: E ke dëgjuar gabim ofertën për Vetting-un
Indeks Online - 20-Apr-2017 23:41
Në një reagim në orët e vona të mbrëmjes së të enjtes kryeministri Edi Rama thotë se kreu i PD-së, Lulzim Basha e ka dëgjuar gabim ofertën që i ka bërë nga salla e Kuvenit për Vetting-un. “Lulëzimi, paska dëgjuar ...
Rama: Me Lulzimin - pa Lulzimin, Kuvendi i ri do 'liroj' Vettingun
Zeri - 20-Apr-2017 23:25
Nëse PD-ja hyn në zgjedhje jashtë afateve që parashikon Kodi Zgjedhor, kryeministri Edi Rama hodhi sot idenë që Vettingu, të miratohej në seancën e parë të Parlamentit të ri të dalë nga zgjedhjet e 18 qershorit. Kjo ...
Rama sqaron Bashën: Pse kërkova që vettingun ta votojmë në kuvendin e ri?!
Dritare.net - 20-Apr-2017 23:40
Kryetari i Parisë Demokratike Lulzim Basha ka deklaruar sot se kryeministri Rama ka bërë “kompromis” për vettingun, dhe kërkon që ai të shtyhet për tu votuar në parlamentin e ri. Por ndaj këtyre deklaratave ka reaguar ...
Rama: S’ka kompromis për Vettingun
Gazeta Dita - 20-Apr-2017 23:15
Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur po përmes rrjeteve sociale një statusi të mëhershëm të Lulzim Bashës në lidhje me Vettingun. “Lulëzimi, paska dëgjuar sikur unë paskam ofruar sot në Kuvend kompromis për të ...
Rama: S’ka kompromis për Vettingun
Flaka - 20-Apr-2017 23:52
Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur po përmes rrjeteve sociale një statusi të mëhershëm të Lulzim Bashës në lidhje me Vettingun. “Lulëzimi, paska dëgjuar sikur unë paskam ofruar sot në Kuvend kompromis për të ...
Basha: Rama dëshmoi se drejtësia për të ka qenë mjet pazaresh
OraNews - 20-Apr-2017 23:02
Kreu i PD, Lulzim Basha ka reaguar pas deklaratave të Ramës për shtyrjen e vettingut pas zgjedhjeve. Në një deklaratë për mediat, Basha shprehet se ky qëndrim i Ramës tregoi se për të reforma në drejtësi ka qenë dhe ...
Rama: Me Lulëzimin – pa Lulëzimin, Kuvendi i ri do ‘çlirojë’ Vettingun
TetovaSot - 20-Apr-2017 23:21
Publikuar 20 Pri, 2017 Shpërndaj Nëse PD-ja hyn në zgjedhje jashtë afateve që parashikon Kodi Zgjedhor, kryeministri Edi Rama hodhi sot idenë që Vettingu, të miratohej në seancën e parë të Parlamentit të ri të dalë nga ...
“Vetting pas zgjedhjeve”, Basha i përgjigjet Ramës: Dëshmove se reformën e do vetëm për pazare
Koha Jone - 20-Apr-2017 23:02
Ndërsa kryeministri Edi Rama deklaroi këtë të enjte se Vettingu mund të votohet edhe nga Parlamenti i ri që do të krijohet pas zgjedhjeve të 18 qershorit, lideri i opozitës Lulzim Basha këmbëngul edhe një herë se vota ...
Me Lulëzim pa Lulëzim do ta bëjmë me mandatin e popullit sovran Vettingun dhe zbatimin e reformës në drejtësi
Lexo - 20-Apr-2017 23:18
SHENIMI I DITES Lulëzimi, paska dëgjuar sikur unë paskam ofruar sot në Kuvend kompromis për të shtyrë Vetingun! Në fakt e kundërta është vërtetë. Unë sot kam thënë që Vetingu për mua është kusht për çdo kompromis të ...
Basha: Refuzojmë Vettingun e Edi Ramës! Vetting pas zgjedhjeve
Top Channel - 20-Apr-2017 22:37
Lulzim Basha refuzoi ftesën për kompromis të Edi Ramës për ligjin e Vettingut. Kryeministri kishte propozuar më herët edhe mundësinë për të shtyrë afatet për këtë ligj. “Sot Kryeministri në ikje na propozoi të gjejmë ...
Basha: Vettingu, mjet pazaresh për Edi Ramën
Lapsi - 20-Apr-2017 23:04
Lulzim Basha akuzoi Edi Ramën se e përdor reformën në drejtësi vetëm si mjet pazaresh, shantazhi dhe imazhi. Për Bashën, këtë e vërteton propozimi i sotëm i tij për të gjetur një kompromis për shtyrjen e vetting-ut. ...
Basha: Vettingu, mjet pazaresh për Edi Ramën
Klan Kosova - 20-Apr-2017 23:07
Lulzim Basha akuzoi Edi Ramën se e përdor reformën në drejtësi vetëm si mjet pazaresh, shantazhi dhe imazhi. Për Bashën, këtë e vërteton propozimi i sotëm i tij për të gjetur një kompromis për shtyrjen e vetting-ut. ...
12
Galeri

Lajmet Kryesore