Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 01:55
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Vasili kritika prokurorëve:  Mos nxirrni sekretin hetimor
Vasili kritika prokurorëve:  Mos nxirrni sekretin hetimor
Shqiptarja - 21-Apr-2017 11:22
Ministri i Drejtësisë, Petrit Vasili, kritikoi prokurorët për nxjerrjen e sekretit hetimor të dosjeve të rëndësishme kriminale. Vasili tha se në momentin kur dosja bëhet "pronë" e publikut e vërteta deformohet dhe nuk ...
Galeri

Lajmet Kryesore