Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 04:34
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
VMRO-DPMNE: Zaevi nuk guxon të dënojë asnjë deklaratë antishtetërore
VMRO-DPMNE: Zaevi nuk guxon të dënojë asnjë deklaratë antishtetërore
TetovaSot - 21-Apr-2017 11:25
Publikuar 21 Pri, 2017 Shpërndaj VMRO-DPMNE sot në një kumtesë e kualifikoi kryetarin e LSDM-së Zoran Zaev si “rob të dëshirës për pushtet i përgatitur të gëlltit çfarëdo deklarate antishtetërore vetëm që të krijojë ...
VMRO-DPMNE: Zaev ka nevojë patologjike për pushtet
AlMaKos - 21-Apr-2017 11:13
Partnerët e koalicionit të Zoran Zaevit nga Aleanca për Shqiptarët mbrëmë edhe një herë vërtetuan se për ta nuk është i rëndësishëm interesi shtetëror, kështu mes tjerash thuhet në reagimin e sotëm të VMRO-DPMNE-së. ...
Fokus: Ivanov dhe Gruevski përgatisin grushtet, Zaevi do të shpallet “puçist”
TetovaSot - 21-Apr-2017 10:08
Publikuar 21 Pri, 2017 Shpërndaj Presidenti Gjorgje Ivanov në bashkëpunim me liderin e VMRO-DPMNE, Nikolla Gruevski po përgadisin grushtet, në rast se do të formohet Qeveria me në krye Zoran Zaevin e LSDM. Kjo bëhet e ...
VMRO-DPMNE: Zaevi nuk guxon të dënojë asnjë deklaratë antishtetërore
Koha.mk - 21-Apr-2017 11:28
VMRO-DPMNE sot në një kumtesë e kualifikoi kryetarin e LSDM-së Zoran Zaev si “rob të dëshirës për pushtet i përgatitur të gëlltit çfarëdo deklarate antishtetërore vetëm që të krijojë qeveri”. Sipas VMRO-DPMNE-së, ...
Sheqerinska: VMRO-ja jep sinjale pr amnistim
Bota Sot - 20-Apr-2017 22:42
Nënkryetarja e LSDM-së Radmilla Sheqerinska zbulon për herë të parë zyrtarisht se VMRO DPMNE ka tentuar dhe tenton amnistinë, me sinjale të dërguara herë pas here në adresë të LSDM-së. Sheqerinska, në emisionin “Rruga ...
BDI: Lidert maqedonas takohen mes vete, kjo gj nuk na pengon neve
Bota Sot - 21-Apr-2017 10:35
Zëdhënësi i BDI-së, Bujar Osmani për të përjavshmen Fokus ka thënë se kryetarët e LSDM-së dhe VMRO-DPMNE-së janë duke u takuar dhe kjo nuk i pengon partisë që ai përfaqëson. ”Sipas informacioneve tona, disa ditë me ...
VMRO-DPMNE: Zaev ka nevojë patologjike për pushtet
Albportali - 21-Apr-2017 11:13
Partnerët e koalicionit të Zoran Zaevit nga Aleanca për Shqiptarët mbrëmë edhe një herë vërtetuan se për ta nuk është i rëndësishëm interesi shtetëror, kështu mes tjerash thuhet në reagimin e sotëm të VMRO-DPMNE-së. ...
Fokus: Ivanov dhe Gruevski përgatisin grushtet, Zaevi do të shpallet “puçist”
Aktuale.MK - 21-Apr-2017 08:35
Presidenti Gjorgje Ivanov në bashkëpunim me liderin e VMRO-DPMNE, Nikolla Gruevski po përgadisin grushtet, në rast se do të formohet Qeveria me në krye Zoran Zaevin e LSDM. Kjo bëhet e ditur nga javorja “Fokus” , e cila ...
Zaev dhe Gruevski kanë takime të drejtpërdrejta
Lajm Press - 20-Apr-2017 23:56
Në emisionin “200” në Alsat-M, deputeti i BDI-së Rexhail Ismaili ka thënë se BDI ka informata të sigurta për takim sekret mes dy krerëve të partive kryesore maqedonase. “Po e shpalosim se kemi informacione të ...
VMRO-DPMNE: Sela dëshmoi se me rëndësi është interesi kombëtar shqiptar e jo ai shtetëror
Portalb - 21-Apr-2017 10:27
Partitë koalicionuese të Zaevit nga Aleanca për Shqiptarët të cilët sikur një mirazh ia dërgojnë platformën tiranase dje edhe njëherë dëshmuan se nuk me rëndësi interesi shtetëror, por çështjet kombëtare të shqiptarëve, ...
VMRO-DPMNE: Zaev ka nevojë patologjike për pushtet
Shenja - 21-Apr-2017 11:16
Partnerët e koalicionit të Zoran Zaevit nga Aleanca për Shqiptarët mbrëmë edhe një herë vërtetuan se për ta nuk është i rëndësishëm interesi shtetëror, kështu mes tjerash thuhet në reagimin e sotëm të VMRO-DPMNE-së. ...
Osmani: Nuk na pengon takimi i Gruevskit me Zaevin
Ina-Online - 21-Apr-2017 10:11
Zëdhënësi i Bashkimit Demokratik për Integrim, Bujar Osmani, gjatë një interviste për të përjavshmen “Fokus”, ka thënë se kryetarët e LSDM-së dhe VMRO-DPMNE-së mund të takohen, por kjo nuk e pengon partinë që ai ...
“Zaev dhe Gruevski kanë takime të drejtpërdrejta”
Lexo - 20-Apr-2017 21:05
Në emisionin “200” në Alsat-M, deputeti i BDI-së Rexhail Ismaili ka thënë se BDI ka informata të sigurta për takim sekret mes dy krerëve të partive kryesore maqedonase. “Po e shpalosim se kemi informacione të ...
Ismaili: Zaev dhe Gruevski kanë takime të drejtpërdrejta
TetovaSot - 20-Apr-2017 20:12
Publikuar 20 Pri, 2017 Shpërndaj Në emisionin “200” në Alsat-M, deputeti i BDI-së Rexhail Ismaili ka thënë se BDI ka informata të sigurta për takim sekret mes dy krerëve të partive kryesore maqedonase. “Po e shpalosim ...
Maqedoni: Zaevi dhe Gruevski bisedojnë fshehtas për një koalicion kundër shqiptarëve
Portali Online - 20-Apr-2017 23:06
VMRO-ja e Nikolla Gruevskit dhe LSDM-ja e Zoran Zaevit kanë nisur takimet intenzive mes vete kundër “Platformës Shqiptare” dhe shqiptarëve në Maqedoni. Këto takime bëhen jashtë syrit të opinionit për të penguar ...
”Gruevski dhe Zaev janë duke u takuar dhe kjo neve nuk na pengon”
Lajm Press - 21-Apr-2017 09:07
Zëdhënësi i BDI-së, Bujar Osmani për të përjavshmen Fokus ka thënë se kryetarët e LSDM-së dhe VMRO-DPMNE-së janë duke u takuar dhe kjo nuk i pengon partisë që ai përfaqëson, shkruan Telegrafi Maqedoni. ”Sipas ...
A ka takime mes Gruevskit t VMRO-s e Kasamit t Bess?!
Bota Sot - 20-Apr-2017 21:23
Zëra për takime ka edhe në frontin tjetër, mes Gruevskit dhe Bilall Kasamit të Besës, por nga partia shqiptare kanë thënë për Alsat-M se nuk ka asgjë të vërtetë. Takimet eventuale interpretohen në opinion si një ...
Sheqerinska: VMRO-ja jep sinjale për amnistim
Portalb - 20-Apr-2017 22:27
Nënkryetarja e LSDM-së Radmilla Sheqerinska zbulon për herë të parë zyrtarisht se VMRO DPMNE ka tentuar dhe tenton amnistinë, me sinjale të dërguara herë pas here në adresë të LSDM-së. Sheqerinska, në emisionin “Rruga ...
Maqedoni, kuvendi në vendnumëro
ABCNews - 20-Apr-2017 20:08
Maqedoni, kuvendi në vendnumëro VMRO-DPMNE vijon me akuzat ndaj platformës së partive shqiptare 20 prill 2017 20:07 VMRO-DPMNE vijon me akuzat për platformën e partive shqiptare në Kuvendin e Maqedonisë. Ndërsa LSDM ...
VMRO dhe LSDM bëhen bashkë kundër shqiptarëve, Ja çka thotë BDI
GazetaFjala - 20-Apr-2017 21:07
VMRO-ja e Nikolla Gruevskit dhe LSDM-ja e Zoran Zaevit kanë nisur takimet intenzive mes vete kundër “Platformës Shqiptare” dhe shqiptarëve në Maqedoni. Këto takime bëhen jashtë syrit të opinionit për të penguar ...
123
Galeri

Lajmet Kryesore