Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 06:04
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
LAJM I FUNDIT/ Gjysëmfinalet e Champions, Real-Atletiko dhe Monako-Juventus
LAJM I FUNDIT/ Gjysëmfinalet e Champions, Real-Atletiko dhe Monako-Juventus
GazetaTema - 21-Apr-2017 12:48
Është hedhur në Nion të Zvicrës, shorti për gjysëmfinalet e Champions League. Shorti ka vënë përballë Real-Madrid-Atletiko Madrid dhe Monako-Juventus. Atletiko dhe Reali takohen për herë të treë në Champions League, pas ...
Hidhet shorti, caktohen përballjet e gjysmëfinaleve të “Champions League”
BalkanWeb - 21-Apr-2017 12:33
Hidhet shorti për fazën gjysmëfinale të Champions Legue, ndërsa janë zbuluar dy gjysmëfinalet. Mësohet se ato janë Real Madrid-Atletico Madrid dhe Monaco-Juventus. Statistikat në përballjet direkte ATLETIKO MADRID ...
Hidhet shorti i Champions League mësohen çiftet gjysëmfinaliste
Shqiptarja - 21-Apr-2017 12:42
Në Nyon të Zvicrës është hedhur shorti Champions League për fazën gjysmë-finale. Në gjysmë finale kaluan dy skuadrat madrilene, ajo e Real Madrid dhe Athletico Madrid së bashku me Juventusin dhe Monaco. Shorti ka ...
Shorti vendos derb madrilen, buzëqesh Juve
Top Channel - 21-Apr-2017 12:29
Shorti i hedhur në Nion të Zvicrës vendosi përballë Realin me Atletikon e Madridit, ndërsa Juventusi do të përballet me Monakon. Ndeshjet e para do të jenë Real vs Atletiko dhe Monako vs Juventus. Në letër shorti duket ...
Juventus, Bonuçi: Synojmë të fitojmë tripletën
GazetaTema - 20-Apr-2017 21:24
Leonardo Bonuçi beson se Juventusi ka mundësi mjaft të mira që këtë sezon të fitojë tripletën. Pasi eliminuan Barcelonën në çerekfinale të Ligës së Kampionëve, italianët besojnë se mund ta fitojnë këtë trofe. Mbrojtësi ...
Bastet: Reali favorit për të fituar “Uefa Champions League”
GazetaTema - 20-Apr-2017 18:16
Në gjysmëfinale të “Uefa Champions League” janë kualifikuar Real Madrid, Juventus, Atletico Madrid dhe Monaco. Pas përfundimit të çerekfinaleve, pavarsisht se shorti akoma nuk është hedhur për ndeshjet gjysmëfinale, ...
Kur do të hidhet shorti për gjysmëfinalet e Champions League dhe datat kur do të luhen ndeshjet
BalkanWeb - 20-Apr-2017 16:30
Kur tashmë janë përcaktuar katër skuadrat gjysmëfinaliste të Champions League, pritet vetëm të përcaktohen vetëm çiftet që do të përballen. Atletico Madrid, Real Madrid, Juventus dhe Monaco janë gjysmëfinalistët e ...
De Biasi: Do vendosja bast për Juventusin që fiton Championsin
GazetaTema - 20-Apr-2017 16:11
Trajneri i Kombëtares shqiptare, Gianni de Biasi është shrephur se do të vinte bast për Juevntusin që e fiton këtë edicion trofeun e “Uefa Champions League”. Trajneri italian tha se Juventusi është një skuadër që ...
VIDEO/ Monaco-Juventus, e pabesueshme çfarë ka ndodhur para 20 vitesh!
Syri - 21-Apr-2017 12:54
Në Nyon të Zvicrës u hodh shorti për fazën gjysmëfinale të Champions Leagues. Fati i ka buzëqeshur Juventusit e cila peshkoi një kundërshtar më të lehtë në letër pikërisht, Monacon. Monaco dhe Juventus janë takuar më ...
Butragueno reagon pas shortit të Ligës së Kampionëve
AlMaKos - 21-Apr-2017 12:48
Emilio Butragueno ka folur pas shortit për gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve, ku e pa Real Madridin teksa shortohen të luaj ndaj rivalit lokal, Atletico Madridit. Përfaqësuesi i Real Madridit në shortin e mbajtur në ...
Hidhet shorti i Champions League/ Përplasje në Madrit. Juve me Monakon
Lapsi - 21-Apr-2017 12:54
Është hedhur në Nion të Zvicrës, shorti për gjysëmfinalet e Champions League. Shorti ka vënë përballë Real-Madrid-Atletiko Madrid dhe Monako-Juventus. Atletiko dhe Reali takohen për herë të treë në Champions League, pas ...
Hidhet shorti/ Gjysëmfinalet e Champions, Real-Atletiko dhe Monako-Juventus
Lexo - 21-Apr-2017 12:36
Është hedhur në Nion të Zvicrës, shorti për gjysëmfinalet e Champions League. Shorti ka vënë përballë Real-Madrid-Atletiko Madrid dhe Monako-Juventus. Atletiko dhe Reali takohen për herë të treë në Champions League, pas ...
Champions, çiftet gjysmëfinaliste: Real-Atletiko dhe Monako-Juve
Gazeta Shqip - 21-Apr-2017 12:44
U hodh sot në Nyon të Zvicrës shorti për gjysmëfinalet e Champions League që do të zhvillohen në datat 2/3 dhe 9/10 maj. Përballjet gjysmëfinale do të jenë Real Madrid-Atletiko Madrid dhe Monako-Juventus. Fituesi i ...
Capello tregon kush mund ta fitojë Champions
Klan Kosova - 21-Apr-2017 12:45
“Reali është, të paktën në letër, skuadra më e fortë e gjysmëfinalisteve. Ka një bankë të plotë dhe të shkëlqyeshme” Fabio Capello ka thënë se Real Madrid dhe Juventus janë skuadrat me më shumë gjasa për ta fituar ...
Caktohet orari i gjysmëfinaleve të Ligës së Kampionëve
Portalb - 21-Apr-2017 12:39
Shorti i tërhequr në Nyon ka përcaktuar çiftet për gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve: Real Madrid – Atletico dhe Monaco -Juventus Kurse, UEFA ka njoftuar se ndeshjet e para gjysmëfinale do të zhvillohen më 2 dhe 3 ...
Hidhet Shorti. Përballje gjigantësh në gjysmëfinale të Championsit
Syri - 21-Apr-2017 12:41
Në Nyon të Zvicrës u hodh shorti për fazën gjysmëfinale të Champions Leagues. Fati i ka buzëqeshur Juventusit e cila peshkoi një kundërshtar më të lehtë në letër pikërisht, Monacon. Ndërsa në krahun tjetër Real Madrid ...
Hidhet shorti/ Këto janë përballjet e gjysmëfinaleve të Ligës së Kampionëve
Republika - 21-Apr-2017 12:36
Në Nyon të Zvicrës është hedhur shorti i Ligës së Kampionëve për fazën gjysmë-finale. Në gjysmë finale kaluan dy skuadrat madrilene, ajo e Real Madrid dhe Athletico Madrid së bashku me Juventusin dhe Monaco. Shorti ka ...
Këto janë datat e ndeshjeve gjysmëfinale
AlMaKos - 21-Apr-2017 12:33
Është hedhur shorti i gjysmëfinales në Ligën e Kampionëve. Kësisoj do të kemi një derbi madrilen, mes Real Madridit dhe Atletico Madridit. Ndërkohë ndeshja tjetër gjysmëfinale do të jetë ajo mes befasisë së këndshme, ...
Zyrtare: Këto janë çiftet gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve
Gazeta Monitor - 21-Apr-2017 12:29
Shorti i tërhequr në Nyon ka përcaktuar çiftet për gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve Shorti i tërhequr në Nyon ka përcaktuar çiftet për gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve Në çerekfinale do të përballen këto skuadra: ...
Caktohet orari i gjysmëfinaleve të Ligës së Kampionëve
Gazeta Express - 21-Apr-2017 12:29
Shorti i tërhequr në Nyon ka përcaktuar çiftet për gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve: Real Madrid - Atletico dhe Monaco -Juventus Kurse, UEFA ka njoftuar se ndeshjet e para gjysmëfinale do të zhvillohen më 2 dhe 3 ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore