Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 08:50
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
‘Lost in your light’ publikohet nga Dua Lipa dhe Miguel (Video)
Republika - 21-Apr-2017 12:26
Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa sapo ka lansuar projektin e saj më të ri. ‘Lost in your light’, është kjo kënga më e re e Duas e cila vjen në bashkëpunim me Miguel.
Dua dhe Miguel publikojn hitin Lost in your light (VIDEO)
Zeri - 21-Apr-2017 12:26
Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa sapo ka lansuar projektin e saj më të ri. ‘Lost in your light’, është kjo kënga më e re e Duas e cila vjen në bashkëpunim me Miguel. Mirëpo , kjo këngë nuk është ...
Dua Lipa publikon bashkëpunimin me Miguel (Video)
Indeks Online - 21-Apr-2017 12:24
Dua Lipa ka publikuar bashkëpunimin e saj me këngëtarin amerikan Miguel. ‘Lost in your light’, titullohet kënga e re e dyshes e publikuar në YouTube, por vetëm në versionin audio, transmeton Indeksonline. Ndryshe, Dua ...
Dua Lipa publikon edhe një këngë, kësaj radhe bashkëpunoi me Miguel (Video)
Telegrafi - 21-Apr-2017 11:50
Dua Lipa ka publikuar edhe një projekt të ri muzikor. Në fakt, bëhet fjala për bashkëpunimin e radhës, ku këtë herë ka zgjedhur këngëtarin amerikan Miguel. ‘Lost in your light’, titullohet kënga e re e dyshes e ...
Dua Lipa publikon edhe një këngë, kësaj radhe bashkëpunoi me Miguel (Video)
AlMaKos - 21-Apr-2017 11:49
Ka disa ditë që e kanë paralajmëruar. E dueti mes Dua Lipa dhe Miguel sapo u publikua në kanalin Youtube, shkruan lajmi.net Ky projekt që quhet ‘Lost in your light’ është lansuar vetëm në versionin audio dhe nuk ka ...
Dua dhe Miguel publikojnë hitin ‘Lost in your light’
Gazeta Express - 21-Apr-2017 11:47
Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa sapo ka lansuar projektin e saj më të ri. ‘Lost in your light’, është kjo kënga më e re e Duas e cila vjen në bashkëpunim me Miguel, transmeton Gazeta Express. ...
‘Lost in your light’ publikohet nga Dua Lipa dhe Miguel (Video)
Gazeta Monitor - 21-Apr-2017 11:34
Ka disa ditë që e kanë paralajmëruar. E dueti mes Dua Lipa dhe Miguel sapo u publikua në kanalin Youtube, shkruan lajmi.net Ky projekt që quhet ‘Lost in your light’ është lansuar vetëm në versionin audio dhe nuk ka ...
‘Lost in your light’ publikohet nga Dua Lipa dhe Miguel (Video)
Lajminet - 21-Apr-2017 11:33
E dueti mes Dua Lipa dhe Miguel sapo u publikua në kanalin Youtube, shkruan Ky projekt që quhet ‘Lost in your light’ është lansuar vetëm në versionin audio dhe nuk ka klip, madje, nuk dihet nëse më vonë do t’i ...
Dua Lipa publikon listën e këngëve të albumit të parë (Foto)
AlMaKos - 21-Apr-2017 10:33
Dua Lipa ka kohë që ka paralajmëruar publikimin e albumit të parë muzikor. Këngëtarja tashmë ka zbuluar edhe titujt e këngëve që do të përmbajë albumi debutues. E para në këtë listë është kënga “Lost In Your Light”, të ...
Dua Lipa publikon listën e këngëve që do të mbajë albumi i ri
Syri - 21-Apr-2017 09:40
Dua Lipa do të hedh së shpejti do të hedh në treg albumin e saj të parë. Gjatë ditës së djeshme këngëtarja me origjinë shqiptare prezantuar me fansat të gjitha këngët që do të mbajë albumi i saj. E para në këtë listë ...
Dua Lipa konfirmon listën e këngëve të albumit (FOTO)
Gazeta Express - 21-Apr-2017 03:16
Ndërsa nesër pritet që Dua Lipa të publikojë këngën e saj më të re “Lost In Your Light”, të cilën e sjellë në bashkëpunim me artistin amerikan Miguel Këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa pritet që shumë shpejt ...
Ajax-i kualifikohet në minutat e fundit (VIDEO)
TetovaSot - 21-Apr-2017 00:04
Publikuar 21 Pri, 2017 Shpërndaj Holandezët e Ajax-it kanë marrë një kualifikim dramatik në minutat e 120-të të takimit përballë Schalke-s, falë golave të Viergever dhe Younes, përkatësisht në minutat 111 dhe 120. Deri ...
VIDEO/ Fund dramatik në Schalke - Alax, gola dhe kualifikim në minutat e fundit
Syri - 20-Apr-2017 23:55
Holandezët e Ajax-it kanë marrë një kualifikim dramatik në minutat e 120-të të takimit përballë Schalke-s, falë golave të Viergever dhe Younes, përkatësisht në minutat 111 dhe 120. Deri në këtë minutë, çështja e ...
Dafina publikon ‘coverin’ e këngës ‘Lavdi ushtarit tim’ (VIDEO)
TetovaSot - 20-Apr-2017 21:02
Publikuar 20 Pri, 2017 Shpërndaj “Lavdi ushtarit tim” quhet kënga e Adelina Ismailit e publikuar para shumë viteve, këngë kjo që u pëlqye me të madhe. E në versionin “cover” sonte ky projekt është risjell nga këngëtarja ...
Dafina Dauti sjell coverin e këngës “Ushtarit tim” (Video)
AlMaKos - 20-Apr-2017 19:50
Ka pak ditë që ka publikuar albumin e saj më të ri me këngë live. Këngëtarja Dafina Dauti nuk po ndalet! Ajo vazhdon të jetë shumë e angazhuar në muzikë duke sjell vazhdimisht projekte të reja. Lexo po ashtu: Së fundmi, ...
VIDEO/ Dafina publikon ‘coverin’ e këngës ‘Lavdi ushtarit tim’
Syri - 20-Apr-2017 19:49
“Lavdi ushtarit tim” quhet kënga e Adelina Ismailit e publikuar para shumë viteve, këngë kjo që u pëlqye me të madhe. E në versionin “cover” sonte ky projekt është risjell nga këngëtarja Dafina Dauti. Kjo e fundit e ka ...
Dafina Dauti sjell coverin e këngës “Ushtarit tim” (Video)
Telegrafi - 20-Apr-2017 19:42
Ka pak ditë që ka publikuar albumin e saj më të ri me këngë live . Këngëtarja Dafina Dauti nuk po ndalet! Ajo vazhdon të jetë shumë e angazhuar në muzikë duke sjell vazhdimisht projekte të reja. Lexo po ashtu: "Live" me ...
Dafina Dauti lanson coverin e kngs Lavdi ushtarit tim (Video)
Zeri - 20-Apr-2017 19:33
Lavdi ushtarit tim’ quhet kënga e Adelina Ismailit e publikuar para shumë viteve, këngë kjo që u pëlqye me të madhe. E në versionin ‘cover’ sonte ky projekt është risjell nga këngëtarja Dafina Dauti, shkruan lajmi.net ...
Video Dafina Dauti lanson ‘coverin’ e këngës ‘Lavdi ushtarit tim’
Zhurnal - 20-Apr-2017 19:15
‘Lavdi ushtarit tim’ quhet kënga e Adelina Ismailit e publikuar para shumë viteve, këngë kjo që u pëlqye me të madhe.
Dafina Dauti lanson ‘coverin’ e  këngës ‘Lavdi ushtarit tim’ (Video)
Lajminet - 20-Apr-2017 19:11
E në versionin ‘cover’ sonte ky projekt është risjell nga këngëtarja Dafina Dauti, shkruan Dafina e ka kënduar këtë këngë në mënyrën më të mirë të mundshme, madje zëri i saj duket sikurse i Adelinës! Padyshim që fjalët ...
12
Galeri

Lajmet Kryesore