Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 22:33
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Trezeguet do ta vizitojë Tiranën, kjo është arsyeja….
Trezeguet do ta vizitojë Tiranën, kjo është arsyeja….
ShqipMedia - 21-Apr-2017 11:24
Heineken, sponsori zyrtar i Uefa Champions League, në vazhdim të fushatës ” Champion the Match”, vjen me një eveniment special në Tiranë duke bërë të mundur prezencen e futbollistit të famshëm francez David Trezeguet. ...
Ish-futbollisti i Juventusit viziton Tiranën, ja çfarë thotë për tifozët dhe Kombëtaren
Dritare.net - 21-Apr-2017 11:12
Ish-futbollisti i madh i Juventusit dhe Kombëtares Franceze David Trezege e sheh skuadrën tonë përfaqësuese në rritje dhe me potencialin e duhur për të ecur përpara në futbollin botëror. Ne eventin “Champion the Match” ...
Trezege viziton Tiranën, i thur lavde Kombëtares
Lexo - 21-Apr-2017 11:10
Ish-futbollisti i madh i Juventusit dhe Kombëtares Franceze David Trezege e sheh skuadrën tonë përfaqësuese në rritje dhe me potencialin e duhur për të ecur përpara në futbollin botëror. Ne eventin “Champion the Match” ...
Trezege viziton Tiranën: Kombëtarja shqiptare me cilësi të larta
Java News - 21-Apr-2017 10:57
Ish-futbollisti i madh i Juventusit dhe Kombëtares Franceze David Trezege e sheh skuadrën tonë përfaqësuese në rritje dhe me potencialin e duhur për të ecur përpara në futbollin botëror. Ne eventin “Champion the Match” ...
Trezege në Tiranë: Kombëtarja  shqiptare fitoi respekt në Francë
Shqiptarja - 21-Apr-2017 10:24
Ish-futbollisti i madh i Juventusit dhe Kombëtares Franceze David Trezege e sheh skuadrën tonë përfaqësuese në rritje dhe me potencialin e duhur për të ecur përpara në futbollin botëror. Ne eventin “Champion the Match” ...
Galeri

Lajmet Kryesore