Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 08:50
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Thasë me kanabis në magazinë, kapet 30–vjeçari
TetovaSot - 21-Apr-2017 10:14
Publikuar 21 Pri, 2017 Shpërndaj Efektivët e Mirditës në bashkëpunim me ata të Lezhës kanë bërë të mundur zbulimin 19 kilogramëve kanabis. Blutë kanë arrestuar edhe pronarin e saj. Burime zyrtare sqarojnë se pas marrjes ...
Parandalohet krimi në Shkodër, kanos për motive pronësie 26-vjeçaren, arrestohet
BalkanWeb - 21-Apr-2017 10:14
SHKODER- Parandalohet një ngjarje e rëndë kriminale në Malësinë e Madhe, ndërsa në pranga ka rënë një person. Burime zyrtare nga policia e Shkodrës bënë me dije se pas një konflikti të ndodhur në fshatin Lohë e Sipërme, ...
Durrës, ndalohet një grup vjedhësish banesash
RTSH - 21-Apr-2017 10:11
Policia e Durrësit ka goditur një grup që kryenin vjedhje banesash në lagje të ndryshme të qytetit. Në finalizim të operacionit të koduar”Brava”, policia ka arrestuar në flagrance dy prej autorëve të dyshuar dhe ...
Operacioni "Brava" në Durrës
ABCNews - 21-Apr-2017 10:10
Operacioni "Brava" në Durrës Goditet një bandë hajdutësh, zbulohen 20 vjedhje banesah 21 prill 2017 10:07 Nje bande e rrezikeshme qe vidhte banesat ne Durres u godit gjate nates nga policia. Dy pjestare te saj u ...
18 kg hashash në qese të zeza, arrestohet 30 vjeçari
Gazeta Monitor - 21-Apr-2017 10:08
?Një 30-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Lezhës pasi në magazinën jashtë banesës së tij është gjetur 18 kilogramë kanabis. Policia njofton se i arrestuari është shtetasi Pavlo Ndreca, i cili sasinë e drogës e ...
Thasë me kanabis në magazinë, kapet 30–vjeçari
Mapo - 21-Apr-2017 10:08
Efektivët e Mirditës në bashkëpunim me ata të Lezhës kanë bërë të mundur zbulimin 19 kilogramëve kanabis. Blutë kanë arrestuar edhe pronarin e saj. Burime zyrtare sqarojnë se pas marrjes së informacioneve në rrugë ...
Sekuestrohet 19 kg. kanabis në një magazinë në Mirditë
Illyriapress - 21-Apr-2017 10:08
Në operacionin e kryer nga policia në Mirditë-Lezhë u arrestua një shtetas 30-vjeçar Më datë 21.04.2017, në vijim të punës së pandërprerë për evidentimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale të prodhimit dhe shitjes së ...
Sherr për pronën, parandalohet krimi në Malësinë e Madhe, në konflikt u përfshi një femër (EMRAT)
News Bomb - 21-Apr-2017 10:07
Shërbimet e Komisariatit të Policisë Malësi e Madhe pas njoftimit të marrë dhe masave të shpejta është bërë e mundur parandalimi i një ngjarje të mundshme kriminale. Pasi pas një konflikti të ndodhur në fshatin Lohë e ...
19 kg kanabis në një magazinë në Mirditë, arrestohet 30-vjeçari
Klan Kosova - 21-Apr-2017 10:04
Policia në Mirditë ka sekuestruar 19 kg lëndë narkotike kanabis. Burime nga policia bëjnë me dije se në pranga ka rënë Pavlo Ndrecën, 30 vjeç, si posedues të drogës. Lënda narkotike u gjet në ambientet e jashtme të ...
Sekuestrohen 4 thasë me kanabis, arrestohet 30-vjeçari
Java News - 21-Apr-2017 09:58
Policia e Lezhës ka vënë në pranga një 30-vjeçar pasi në magazinën jashtë banesës së tij është gjetur 19 kilogramë kanabis. Në pranga ka rënë Pavlo Ndreca, i cili sasinë e drogës e kishte futur në 4 qese plasmani. ...
Kapet 30-vjeçari me 18 kg kanabis e kishte futur në qese plasmasi
Shqiptarja - 21-Apr-2017 09:55
MIRDITE- Një 30-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Lezhës pasi në magazinën jashtë banesës së tij është gjetur 18 kilogramë kanabis. Pavlo Ndreca sasinë e drogës e kishte futur në 4 qese plasmani. Materialet ...
I gjenden 19 kile drogë në shtëpi, arrestohet 30 vjeçari (EMRI)
News Bomb - 21-Apr-2017 09:50
Mirditë - Lezhë - I gjenden 19 kile drogë në shtëpi dhe është arrestuar 30 vjeçari Pavlo Ndreca. Policia bën me dije se sot, në vijim të punës së pandërprerë për evidentimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale të ...
(VIDEO) Durrës/ Prangoset banda e grabitësve të banesave, publikohen emrat
Java News - 21-Apr-2017 09:34
Rezart Hyskolli dhe Gentjan Kala janë dy personat e kapur nga policia e Durrësit pasi akuzohen se kryenin vjedhje banesash në lagje të ndryshme të qytetit. Autorët akuzohen për vjedhjen e 18 banesave në harkun kohor të ...
Shkatërrohet banda e hajdutëve të banesave, akuzohen për 20 vjedhje
OraNews - 21-Apr-2017 09:29
Goditet një bandë hajdutësh banesash në Durrës. Finalizimi me sukses i operacionit policor të koduar “Brava” ka çuar në pranga dy persona, ndërsa janë shpallur në kërkim dy të tjerë. Policia ka dokumentuar 20 raste ...
Durrës, shkatërrohet banda e hajdutëve të banesave, akuzohen për 20 vjedhje
Lapsi - 21-Apr-2017 09:25
Goditet një bandë hajdutësh banesash në Durrës. Finalizimi me sukses i operacionit policor të koduar “Brava” ka çuar në pranga dy persona, ndërsa janë shpallur në kërkim dy të tjerë. Policia ka dokumentuar 20 raste ...
Durrës: Shkatërrohet banda e hajdutëve të banesave, akuzohen për 20 vjedhje
Mapo - 21-Apr-2017 09:23
Goditet një bandë hajdutësh banesash në Durrës. Finalizimi me sukses i operacionit policor të koduar “Brava” ka çuar në pranga dy persona, ndërsa janë shpallur në kërkim dy të tjerë. Policia ka dokumentuar 20 raste ...
Përfundon aventura e “skeftarave” të Durrësit, vodhën 20 banesa dhe zbulohet si i plaçkisnin pa u vënë re (VIDEO)
News Bomb - 21-Apr-2017 09:16
Ndalohen dy shtetas dhe shpallen në kërkim dy bashkëpunëtorët e tyre. Sekuestrohen një armë zjarri, fishekë, Cannabis Sattiva, automjete, pjesë e sendeve të vjedhura, vlera monetare dhe mjetet që kryenin veprimtarinë ...
Durrës, arrestohen hajdutët e banesave, kryen 18 grabitje
Shqiptarja - 21-Apr-2017 09:11
DURRES- Rezart Hyskolli dhe Gentjan Kala janë dy personat e kapur nga policia e Durrësit pasi akuzohen se kryenin vjedhje banesash në lagje të ndryshme të qytetit.Në kuadër të operacionit të koduar është bërë arrestimi ...
EMRAT/ Bënin kërdinë në shtëpitë durrsake, shkatërrohet grupi i vjedhësve nga Tirana, ja cilët janë
BalkanWeb - 21-Apr-2017 09:07
DURRËS- Policia e Durrësit ka goditur një grup kriminal, përgjegjës për 20 vjedhje duke vënë në pranga dy persona dhe shpallur në kërkim dy të tjerë. Në kuadër të operacionit “Brava”, policia ka arrestuar Rezart ...
Zbulohet baza, kapen 2 hajdutë që vidhnin shtëpi në Durrës/ Ja lista e shtëpive që kanë vjedhur
Syri - 21-Apr-2017 09:06
Policia e Durrësit ka zbuluar një shtëpi në plazh, e cila ishte baza e katër hajdutëve nga Tirana dhe nga Kamza, baza ku mbanin veglat e punës për thyerjen e bravave të shtëpive të qytetit bredetar, si çelësa të ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore