Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 06:25
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
PD, Kadilli: Bllokimi i rrugëve të hënën dhe i zgjedhjeve në Kavajë, paqësisht. Po u ndaluam është provokim dhe…
PD, Kadilli: Bllokimi i rrugëve të hënën dhe i zgjedhjeve në Kavajë, paqësisht. Po u ndaluam është provokim dhe…
GazetaTema - 21-Apr-2017 15:59
Përshkallëzimi i protestës së opozitës do të nisë nga e hëna kur në orën 11:00 do të bllokohen disa nga akset kryesore kombëtare në vend nga mbështetësit e opozitës. Gjatë një interviste për Report Tv Sekretari për ...
Bllokimi i rrugëve të hënën Kadilli: Paqësore, por vijon
Shqiptarja - 21-Apr-2017 15:26
Përshkallëzimi i protestës së opozitës do të nisë nga e hëna kur në orën 11:00 do të bllokohen disa nga akset kryesore kombëtare në vend nga mbështetësit e opozitës. Gjatë një interviste për Report Tv Sekretari për ...
Skenari i PD ditën e hënë, për të marrë ‘peng’ rrugët
GazetaTema - 21-Apr-2017 15:59
Partia Demokratike, duke filluar që nga e hëna e javës së ardhshme, do të përshkallëzojë aksionin e saj opozitar. Intensifikimi i aksionit të PD-së do të nisë me bllokimin e rrugëve në të gjithë vendin ditën e hënë, ...
Basha ngre “çadrën” në çdo qytet: Nga e hëna bllokojmë të gjithë qarkullimin (kërcënon anëtarët e KQZ me ndjekje penale)
GazetaTema - 20-Apr-2017 20:30
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka mbajtur nga çadra e protestës fjalimin e radhës ku ka njoftuar edhe vendimin për intensifikimin e protestave në të gjithë vendin. Ai njoftoi vendimin e opozitës për ...
Qëndrimi për kërkesën Rama-Meta, Basha kërcënon KQZ: Do ju çojmë në ndjekje penale
BalkanWeb - 20-Apr-2017 19:31
TIRANË- Kreu i PD-së, Lulzim Basha pas mbledhjes me aleatët e tij ka nisur të mbajë fjalën në çadrën e protestës, ku deklaroi se nuk do lejojë zgjedhje fasadë të diktuara nga krimi dhe droga, vendim i përbashkët, ky ...
Basha s'tërhiqet: Dialogu jo pa tezën e 'qeverisë teknike'
Shqiptarja - 21-Apr-2017 13:09
Katër ditë nga mbërritja e negociatorëve të BE në Tiranë për të negociuar zgjidhjen e ngërçit politik, kryetari i PD, Lulzim Basha paralajmëron se nuk do ketë tërheqje të opozitës nga kushtet e saj. Nga çadra e ...
Basha kërcënon KQZ: Do t’ju çojmë për ndjekje penale
Mapo - 20-Apr-2017 19:39
Kreu i Partisë Demokratike nga sheshi i lirisë dhe një herë është shprehur nesë KQZ nuk e hedh poshtë kërkesën e koalicionit, atëherë PD do ti çojë për ndjekje penale. “Dita e sotme është mbushur me zhvillime politike, ...
Lulzim Basha hedh ofertën e re
ABCNews - 21-Apr-2017 12:56
Lulzim Basha hedh ofertën e re Propozoj që Presidenti i Republikës të zgjidhet nga populli 21 prill 2017 12:53 Lulzim Basha hodhi sot në publik një ofertë të re, atë të zgjedhjes së Presidentit nga Populli. Duke folur ...
PD, Kadilli: Bllokimi i rrugëve të hënën paqësisht, por po u provokuam…
Lexo - 21-Apr-2017 16:20
Përshkallëzimi i protestës së opozitës do të nisë nga e hëna kur në orën 11:00 do të bllokohen disa nga akset kryesore kombëtare në vend nga mbështetësit e opozitës. Gjatë një interviste për Report Tv Sekretari për ...
Basha mbledh me urgjencë aleatët e PD, porositë për ditët në vijim
Mapo - 20-Apr-2017 19:11
Kreu i PD Lulzim Basha ka mbledhur në një takim aleatët tek selia e partisë. Mësohet se Basha po diskuton për përshkallëzimin e protestave në gjithë vendin. Burimet thanë se protestat në rrethe do të mbahen paralelisht ...
Çfarë po ndodh në Partinë Demokratike? Lulzim Basha mbledh me urgjencë aleatët
BalkanWeb - 20-Apr-2017 19:00
TIRANE- Lulzim Basha mbledh me urgjencë aleatët e tij në selinë e Partisë Demokratike, për t’ju komunikuar vendimin për përshkallëzimin protestës, siç bëjnë me dije burime të News 24. Të njëjtat burime saktësojnë se ...
Basha: Protesta shtrihet në të gjithë vendin, të hënën bllokojmë trafikun
VizionPlus - 20-Apr-2017 21:58
Opozita e bashkuar me në krye Partinë Demokratike ka vendosur intesifikimin e protestës qytetare në të gjithë Shqipërinë, duke nisur nga dita e hënë, kur kanë paralajmëruar bllokimin e trafikut. Kryetari i Partisë ...
Basha: Bllokojmë trafikun në të gjithë vendin
VizionPlus - 20-Apr-2017 22:17
Opozita ashpërson aksionin. Kryeopozitari Lulzim Basha mblodhi mbrëmjen e se enjtes me urgjence aleatet ne selinë blu ku u vendos intensifikimi i protestave dhe shtrirja e tyre ne te gjithë vendin. Te hënën është ...
Basha: Të bllokojmë trafikun në gjithë Shqipërinë
Top Channel - 20-Apr-2017 19:50
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka paralajmëruar këtë të enjte përshkallëzimin e protestave të opozitës, duke nisur nga java e ardhshme. “Të hënën në orën 11 të bllokojmë trafikun total në të gjithë ...
Skenari i PD ditën e hënë, për të marrë “peng” rrugët për 1 orë
Lexo - 21-Apr-2017 15:19
Partia Demokratike, duke filluar që nga e hëna e javës së ardhshme, do të përshkallëzojë aksionin e saj opozitar. Intensifikimi i aksionit të PD-së do të nisë me bllokimin e rrugëve në të gjithë vendin ditën e hënë, ...
Zbardhet skenari/ Çfarë ka vendosur të bëjë Basha para vizitës në Tiranë të negociatorit të Merkel
BalkanWeb - 20-Apr-2017 18:21
TIRANË- Opozita pritet të përshkallëzojë protestën e saj e cila prej dy muajsh vijon në sheshin para Kryeministrisë. Lulzim Basha mblodhi paraditen e së enjtes në seli kryetarët dhe sekretarët e degëve të partisë. Edhe ...
PD do përshkallëzojë protestat, Meta drejt presidencës?
Mapo - 20-Apr-2017 19:04
Partia Demokratike mund ta përshkallëzojë protestën e saj për zgjedhjet. Vendimi nuk është marrë akoma, por kreu i opozitës Lulzim Basha e diskutoi përhapjen e protestës në disa pika të ndryshme të vendit, në një takim ...
PD: Bllokimi i rrugëve paqësisht. Po u ndaluam është provokim do reagojmë
Koha Jone - 21-Apr-2017 16:26
Përshkallëzimi i protestës së opozitës do të nisë nga e hëna kur në orën 11:00 do të bllokohen disa nga akset kryesore kombëtare në vend nga mbështetësit e opozitës. Gjatë një interviste për Report Tv Sekretari për ...
Opozita shqiptare paralajmëroi intensifikimin e protestave
Republika - 21-Apr-2017 09:47
Opozita e bashkuar shqiptare, në krye me Partinë Demokratike ka vendosur intensifikimin e protestës qytetare në tërë Shqipërinë, duke u nisur nga dita e hënë, kur kanë paralajmëruar bllokimin e trafikut. Kryetari i ...
Opozita intensifikon protestat, Lulzim Basha: Të hënën bllokojmë gjithë rrugët kombëtare të Shqipërisë
TetovaSot - 20-Apr-2017 20:52
Publikuar 20 Pri, 2017 Shpërndaj Opozita, e udhëhequr nga Partia Demokratike, ka vendosur që të intensifikojë protestat në shërbim të kauzës për zgjedhje të lira dhe të ndershme. Kryetari i PD Lulzim Basha bëri me dije ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore