Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 08:50
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Protesta e radhës e PD-së, të hënën bllokon akset kryesore rrugore
Lajmi i Fundit - 21-Apr-2017 16:32
Partia Demokratike pritet që ditën e hënë të radikalizojë protestën, duke bllokuar disa akse kryesore rrugore në gjithë vendin. Ndonëse grupet e ngritura për organizmin e protestës shprehen të rezervuara, mësohet se ...
PD: Bllokimi i rrugëve paqësisht. Po u ndaluam është provokim do reagojmë
Koha Jone - 21-Apr-2017 16:26
Përshkallëzimi i protestës së opozitës do të nisë nga e hëna kur në orën 11:00 do të bllokohen disa nga akset kryesore kombëtare në vend nga mbështetësit e opozitës. Gjatë një interviste për Report Tv Sekretari për ...
PD, Kadilli: Bllokimi i rrugëve të hënën paqësisht, por po u provokuam…
Lexo - 21-Apr-2017 16:20
Përshkallëzimi i protestës së opozitës do të nisë nga e hëna kur në orën 11:00 do të bllokohen disa nga akset kryesore kombëtare në vend nga mbështetësit e opozitës. Gjatë një interviste për Report Tv Sekretari për ...
Skenarët e PD me bllokimin e rrugëve, Kadilli: Hapat e parë paralajmërues më pas…
Java News - 21-Apr-2017 16:13
Përshkallëzimi i protestës së opozitës do të nisë nga e hëna kur në orën 11:00 do të bllokohen disa nga akset kryesore kombëtare në vend nga mbështetësit e opozitës. Gjatë një interviste për Report Tv Sekretari për ...
Skenari i PD ditën e hënë, për të marrë ‘peng’ rrugët
GazetaTema - 21-Apr-2017 15:59
Partia Demokratike, duke filluar që nga e hëna e javës së ardhshme, do të përshkallëzojë aksionin e saj opozitar. Intensifikimi i aksionit të PD-së do të nisë me bllokimin e rrugëve në të gjithë vendin ditën e hënë, ...
PD, Kadilli: Bllokimi i rrugëve të hënën dhe i zgjedhjeve në Kavajë, paqësisht. Po u ndaluam është provokim dhe…
GazetaTema - 21-Apr-2017 15:59
Përshkallëzimi i protestës së opozitës do të nisë nga e hëna kur në orën 11:00 do të bllokohen disa nga akset kryesore kombëtare në vend nga mbështetësit e opozitës. Gjatë një interviste për Report Tv Sekretari për ...
Bllokimi i rrugëve të hënën Kadilli: Paqësore, por vijon
Shqiptarja - 21-Apr-2017 15:26
Përshkallëzimi i protestës së opozitës do të nisë nga e hëna kur në orën 11:00 do të bllokohen disa nga akset kryesore kombëtare në vend nga mbështetësit e opozitës. Gjatë një interviste për Report Tv Sekretari për ...
Skenari i PD ditën e hënë, për të marrë “peng” rrugët për 1 orë
Lexo - 21-Apr-2017 15:19
Partia Demokratike, duke filluar që nga e hëna e javës së ardhshme, do të përshkallëzojë aksionin e saj opozitar. Intensifikimi i aksionit të PD-së do të nisë me bllokimin e rrugëve në të gjithë vendin ditën e hënë, ...
PD fillon me protesta, bllokim total i rrugëve
ShqipMedia - 21-Apr-2017 14:41
Pas djegies së afateve në KQZ për pjesëmarrjen në zgjedhje, opozita ka vendosur të kalojë në aksione dhe protesta më radikale. Dje drejtuesit PD-së vendosën që protesta nuk do të zhvillohet vetëm te çadra në bulevardin ...
FOTO-GALERI/ Dita 63 e protestës, Basha takim me gazetarë e shkrimtarë në “Çadrën e Lirisë”
Standard - 21-Apr-2017 14:33
Foto; Hamza Hatika Foto; Hamza Hatika Foto; Hamza Hatika Foto; Hamza Hatika Foto; Hamza Hatika Foto; Hamza Hatika Foto; Hamza Hatika Foto; Hamza Hatika Foto; Hamza Hatika Foto; Hamza Hatika Foto; Hamza Hatika Foto; ...
SKEMA E FURGONAVE 8+1/ Skenari i PD ditën e hënë, për të marrë ‘peng’ rrugët për 1 orë
Java News - 21-Apr-2017 14:27
Partia Demokratike, duke filluar që nga e hëna e javës së ardhshme, do të përshkallëzojë aksionin e saj opozitar. Intensifikimi i aksionit të PD-së do të nisë me bllokimin e rrugëve në të gjithë vendin ditën e hënë, ...
Basha s'tërhiqet: Dialogu jo pa tezën e 'qeverisë teknike'
Shqiptarja - 21-Apr-2017 13:09
Katër ditë nga mbërritja e negociatorëve të BE në Tiranë për të negociuar zgjidhjen e ngërçit politik, kryetari i PD, Lulzim Basha paralajmëron se nuk do ketë tërheqje të opozitës nga kushtet e saj. Nga çadra e ...
Lulzim Basha hedh ofertën e re
ABCNews - 21-Apr-2017 12:56
Lulzim Basha hedh ofertën e re Propozoj që Presidenti i Republikës të zgjidhet nga populli 21 prill 2017 12:53 Lulzim Basha hodhi sot në publik një ofertë të re, atë të zgjedhjes së Presidentit nga Populli. Duke folur ...
PD në sulm, bllokim total i rrugëve
Koha Jone - 21-Apr-2017 11:53
Pas djegies së afateve në KQZ për pjesëmarrjen në zgjedhje, opozita ka vendosur të kalojë në aksione dhe protesta më radikale. Dje drejtuesit PD-së vendosën që protesta nuk do të zhvillohet vetëm te çadra në bulevardin ...
PD përshkallëzon protestën: Të bllokojmë rrugët!
Zhurnal - 21-Apr-2017 09:57
Të hënën, një ditë përpara ardhjes në Tiranë të negociatorit gjerman, David McAllister, opozita do të përshkallëzojë protestën për zgjedhjet. Të hënën, për të paktën një orë, çadra në bulevard nuk do të jetë fokusi ...
Opozita shqiptare paralajmëroi intensifikimin e protestave
Republika - 21-Apr-2017 09:47
Opozita e bashkuar shqiptare, në krye me Partinë Demokratike ka vendosur intensifikimin e protestës qytetare në tërë Shqipërinë, duke u nisur nga dita e hënë, kur kanë paralajmëruar bllokimin e trafikut. Kryetari i ...
PD prshkallzon protestn: T bllokojm rrugt!
Bota Sot - 21-Apr-2017 09:32
Të hënën, një ditë përpara ardhjes në Tiranë të negociatorit gjerman, David McAllister, opozita do të përshkallëzojë protestën për zgjedhjet. Të hënën, për të paktën një orë, çadra në bulevard nuk do të jetë fokusi ...
Basha : Të hënën do të bllokojmë trafikun kombëtar!
Ina-Online - 21-Apr-2017 08:58
Opozita shqiptare po përgatitet të intensifikojë protestën qytetare në të gjithë Shqipërinë, për të detyruar kryeministrin Rama të japi dorëheqje dhe në vend të krijohet një qeveri teknike që do të çojë vendin në ...
PD përshkallëzon protestën: Të bllokojmë rrugët!
Indeks Online - 21-Apr-2017 08:17
Të hënën, një ditë përpara ardhjes në Tiranë të negociatorit gjerman, David McAllister, opozita do të përshkallëzojë protestën për zgjedhjet. Të hënën, për të paktën një orë, çadra në bulevard nuk do të jetë fokusi ...
PD përshkallëzon protestën: Të bllokojmë rrugët!
24 Ore - 21-Apr-2017 08:12
Të hënën, një ditë përpara ardhjes në Tiranë të negociatorit gjerman, David McAllister, opozita do të përshkallëzojë protestën për zgjedhjet. Të hënën, për të paktën një orë, çadra në bulevard nuk do të jetë fokusi ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore