Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 22:52
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Ministri i Jashtëm serb: ‘Shqipëria e Madhe’ po na vjen deri në Nish, SHBA-BE të reagojnë
Ministri i Jashtëm serb: ‘Shqipëria e Madhe’ po na vjen deri në Nish, SHBA-BE të reagojnë
BalkanWeb - 21-Apr-2017 16:50
SERBI – Ministri i Punëve të Jashtme të Serbisë, Ivica Daçiç, është shprehur se BE-ja dhe SHBA-ja, si dhe Britania e Madhe do të mbeten përgjegjëse për pasojat që do të vijnë në rast se nuk reagojnë ndaj deklaratave të ...
Shtypi serb: Shqiptarët duan luftë; Zëra për bashkim edhe në Preshevë
Top Channel - 21-Apr-2017 18:29
Shqiptarët duan sërish luftë. Këto janë kryetitujt e shtypit serb. Shkrimet plotësuese janë se 80 për qind e heroinës dhe drogës në Europë eksportohet nga Kosova. Deklarimet e fundit të krerëve të Shqipërisë dhe Kosovës ...
Shtypi serb: Shqiptarët duan luftë; Zëra për bashkim edhe në Preshevë
Gazeta Shqip - 21-Apr-2017 18:53
Shqiptarët duan sërish luftë. Këto janë kryetitujt e shtypit serb. Shkrimet plotësuese janë se 80 për qind e heroinës dhe drogës në Europë eksportohet nga Kosova. Deklarimet e fundit të krerëve të Shqipërisë dhe Kosovës ...
Deklaratat për “Shqipërinë e Madhe” irritojnë serbinë, Daçiç: Po vjen deri në Nish, SHBA-BE të reagojnë
GazetaTema - 21-Apr-2017 16:54
Ministri i Punëve të Jashtme të Serbisë, Ivica Daçiç, është shprehur se BE-ja dhe SHBA-ja, si dhe Britania e Madhe do të mbeten përgjegjëse për pasojat që do të vijnë në rast se nuk reagojnë ndaj deklaratave të fundit ...
Ivica Daçiç: Fuqitë e mëdha do të mbajnë përgjegjësinë nëse formohet “Shqipëria e madhe”
Lapsi - 21-Apr-2017 17:34
Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiç ka paralajmëruar BE-në, SHBA-në, si dhe Britaninë e Madhe se do të mbajnë përgjegjësi për pasojat që do të vijnë në rast se nuk reagojnë ndaj deklaratave të fundit të ...
Ministri i jashtëm serb: ‘Shqipëria e Madhe’ po na vjen deri në Nish, SHBA-BE të reagojnë
Telegraf - 21-Apr-2017 16:54
Ministri i Punëve të Jashtme të Serbisë, Ivica Daçiq, është shprehu...
Shpërthen Daçiç: Ndërkombëtarët do mbajnë përgjegjësi, nëse formohet ‘Shqipëria e Madhe’
TetovaSot - 21-Apr-2017 18:54
Publikuar 18:53, 21 Prill, 2017 SHPËRNDAJ Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiç ka paralajmëruar BE-në, SHBA-në, si dhe Britaninë e Madhe se do të mbajnë përgjegjësi për pasojat që do të vijnë në rast se nuk ...
“Shqipëria e Madhe”/ Irritohet Serbia, Daçiç: Po vjen deri në Nish, SHBA-BE të reagojnë
Lexo - 21-Apr-2017 16:58
Ministri i Punëve të Jashtme të Serbisë, Ivica Daçiç, është shprehur se BE-ja dhe SHBA-ja, si dhe Britania e Madhe do të mbeten përgjegjëse për pasojat që do të vijnë në rast se nuk reagojnë ndaj deklaratave të fundit ...
FOTO/ Shpërthen Daçiç: Ndërkombëtarët do mbajnë përgjegjësi, nëse formohet ‘Shqipëria e Madhe’
Syri - 21-Apr-2017 18:12
Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiç ka paralajmëruar BE-në, SHBA-në, si dhe Britaninë e Madhe se do të mbajnë përgjegjësi për pasojat që do të vijnë në rast se nuk reagojnë ndaj deklaratave të fundit të ...
Ministri i jashtëm serb: ‘Shqipëria e Madhe’ po na vjen deri në Nish, SHBA-BE të reagojnë
TetovaSot - 21-Apr-2017 16:58
Publikuar 21 Pri, 2017 Shpërndaj Ministri i Punëve të Jashtme të Serbisë, Ivica Daçiq, është shprehur se BE-ja dhe SHBA-ja, si dhe Britania e Madhe do të mbeten përgjegjëse për pasojat që do të vijnë në rast se nuk ...
Vulin: Musliu bën thirrje për Luftë të Tretë Ballkanike
Telegrafi - 21-Apr-2017 16:25
Ministri i Punës, Punësimit, Veteranëve dhe Çështjeve Sociale të Serbisë, Aleksandar Vulin tha kryetari i Këshillit Kombëtar të Shqiptarëve, Jonuz Musliu që Presheva, Bujanoci dhe Medvegjë duhet të bashkohen me Kosovën ...
Vulin: Musliu bën thirrje për Luftë të Tretë Ballkanike
AlMaKos - 21-Apr-2017 16:34
Ministri i Punës, Punësimit, Veteranëve dhe Çështjeve Sociale të Serbisë, Aleksandar Vulin tha kryetari i Këshillit Kombëtar të Shqiptarëve, Jonuz Musliu që Presheva, Bujanoci dhe Medvegjë duhet të bashkohen me Kosovën ...
Reagon Vulin: Jonuz Musliu bëri thirrje për Luftë të Tretë Ballkanike
Ina-Online - 21-Apr-2017 16:47
Ministri i Punës, Punësimit, Veteranëve dhe Çështjeve Sociale të Serbisë, Aleksandar Vulin, tha se kryetari i Këshillit Kombëtar të Shqiptarëve, Jonuz Musli, me deklaratën që Presheva, Bujanoci dhe Medvegjë duhet të ...
Ministri i jashtëm serb: ‘Shqipëria e Madhe’ po na vjen deri në Nish, SHBA-BE të reagojnë
Koha Jone - 21-Apr-2017 16:58
Ministri i Punëve të Jashtme të Serbisë, Ivica Daçiç, është shprehur se BE-ja dhe SHBA-ja, si dhe Britania e Madhe do të mbeten përgjegjëse për pasojat që do të vijnë në rast se nuk reagojnë ndaj deklaratave të fundit ...
Daçiq: Pas bashkimit Kosovë-Shqipëri, shqiptarët do të marin edhe Shkupin
Lajm Press - 21-Apr-2017 16:32
Politikanët shqiptarë janë kthyer në kërcënim për paqen dhe stabilitetin e Ballkanit dhe Evropës, vlerësoi zv/kryeministri serb, njëherit ministër i punëve të jashtme, Ivica Daçiq, duke komentuar deklaratat për bashkim ...
Musliu nuk ndalet, për gazetën e Beogradit: Unë jetoj në shtetin e Kosovës, presidenti im është Rama, rrogë nuk marr nga Serbia. por nga shqiptarët!
PreshevaJone - 21-Apr-2017 17:07
Kryetari i Luginës së Preshevës Jonuz Musliu, pas intervistës për “Presheva Jonë”, po çon peshë Serbinë, pasi këmbëngul në bashkimin e Luginës me shtetin amë të Kosovës, conform vullnetit të popullit etnik shqiptar të ...
Vulin: Musliu bën thirrje për Luftë të Tretë Ballkanike
Klan Kosova - 21-Apr-2017 15:54
Ministri i Punës, Punësimit, Veteranëve dhe Çështjeve Sociale të Serbisë, Aleksandar Vulin tha kryetari i Këshillit Kombëtar të Shqiptarëve, Jonuz Musliu që Presheva, Bujanoci dhe Medvegjë duhet të bashkohen me Kosovën ...
Daçiq: BE e SHBA të reagojnë ndaj idesë për bashkimin e shqiptarëve
Illyriapress - 21-Apr-2017 15:25
Beograd, 21 prill 2017 – Shefi i diplomacisë së Serbisë, Ivica Daçiq, u ka bërë thirrje Bashkimit Evropian, SHBA-së dhe Britanisë së Madhe që të reagojnë ndaj deklaratave të zyrtarëve të Shqipërisë, kosovës dhe liderëve ...
DAÇIQ: ‘Shqipëria e Madhe’ po na vjen deri në NISH
Ina-Online - 21-Apr-2017 14:36
Ministri i Punëve të Jashtme të Serbisë, Ivica Daçiq, vlerësoi se BE-ja dhe SHBA-ja, si dhe Britania e Madhe do të mbeten përgjegjëse për pasojat që do të vijnë në rast se nuk regojnë ndaj deklaratave të fundit të ...
Çarten serbët: Shqiptarët po na e kërkojnë Nishin!
Lajm Press - 21-Apr-2017 11:22
E përditshmja beogradase “Kurir”, në numrin e saj të sotëm, nxjerr në ballinë titullin bombastik: “Shqiptarët duan ta rrëmbejnë Nishin”, duke e ilustruar me fotot e Edi Ramës, Hashim Thaçit dhe Jonuz Musliut. Deklaratat ...
12
Galeri

Lajmet Kryesore