Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 08:35
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
VIDEO/ Juventus-Monaco, ja kush ka fituar më shumë duele
Syri - 21-Apr-2017 13:27
Në Nyon të Zvicrës u hodh shorti për fazën gjysmëfinale të Champions Leagues. Fati i ka buzëqeshur Juventusit e cila peshkoi një kundërshtar më të lehtë në letër pikërisht, Monacon. Ndërkohë edhe Monaco dhe Juventus ...
Nedved: Ndeshje e rrezikshme, Monaco ka shumë talentë të rinj
Albportali - 21-Apr-2017 13:21
Pavel Nedved ka folur pas hedhjes së shortit për gjysmëfinalet e Ligës së Kampionëve. Shorti i mbajtur në Nyon Të Zvicrës ka parë që Juventusi të ketë skuadrën befasuese franceze, Monacon, si kundërshtar të tyre. ...
Pas shortit, reagon Real Madridi
Zeri - 21-Apr-2017 13:21
Emilio Butragueno përfaqësuesi i Real Madridit në UEFA ku sot u tërhoq shorti i gjysmëfinaleve të Ligës së Kampionëve. Kundërshtar i gjigantit spanjoll u përcaktua Atletico Madrid. Butragueno ka theksuar se Reali do ta ...
?? Zyrtare: Publikohet orari i ndeshjeve gjysmëfinale (Foto)
InFokusi - 21-Apr-2017 13:20
UEFA ka publikuar orarin e dy ndeshjeve gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve. Ndeshje mes Real Madridit dhe Atleticos do të luhet me 2 maj nga ora 20:45. Kurse, ndeshje mes Monacos dhe Juventusi do të zhvillohet me 3 ...
Përballje mes ekipeve nga Madridi, Juventus kundër Monakos
Stilografi - 21-Apr-2017 13:20
Është hedhur shorti për gjysmëfinalet e Ligës së Kampionëve në Nyon të Zvicrës. Real Madrid, Juvents, Atletico Madrid dhe Monaco kanë qenë pjesë e shortit të tërhequr për çiftet gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve. Fati ...
Shorti i Champions League: Shorti vendos derb madrilen, buzëqesh Juve
Mapo - 21-Apr-2017 13:18
Derbi madrilen ne gjysmëfinale, fat për Juventus. Mjaft bujare goglat e hedhura nga legjenda Yan Rash ne Niion te Zvicrës per “Zonjën e Vjetër” qe eliminuan nje përplasje jo vetëm me kampionet ne fuqi te Evropës, por ...
Capello: Juventusi e fiton Ligën e Kampionëve
AlMaKos - 21-Apr-2017 13:18
Trajneri i mirënjohur italian, Fabio Capello ka folur për shortin e Ligës së Kampionëve. Në gjysmëfinale do të përballet Atletico Madrid dhe Real Madrid. Ndërsa në gjysmëfinalen e dytë janë Monaco dhe Juventus. ...
Nedved befason me deklaratën e tij pas shortit të Championsit
Albportali - 21-Apr-2017 13:18
Në Nyon të Zvicrës u hodh shorti për fazën gjysmëfinale të Champions Leagues. Fati i ka buzëqeshur Juventusit e cila peshkoi një kundërshtar më të lehtë në letër pikërisht, Monacon. Legjenda e Juventusit, Pavel Nedved ...
Hidhet shorti i Champions League, ja kush janë çiftet e gjysëmfinales!
Dritare.net - 21-Apr-2017 13:14
Është hedhur në Nion të Zvicrës, shorti për gjysëmfinalet e Champions League. Shorti ka vënë përballë Real Madrid-Atletiko Madrid dhe Monako-Juventus. Atletiko dhe Reali takohen për herë të tretë në Champions League, ...
Bastoret ndryshojn favoritt pas shortit (FOTO)
Zeri - 21-Apr-2017 13:12
Pas shortit të gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve, ku Reali do të takohet me Atleticon e Juventusi me Monacon, "Zonja e Vjetër" tani po konsiderohet favorite për ta fituar këtë garë. Vetëm dje, para hedhjes së ...
??Ndryshojnë koeficientët e fituesit të Ligës së Kampionëve pas shortit (FOTO)
InFokusi - 21-Apr-2017 13:11
Pas shortit të gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve, ku Reali do të takohet me Atleticon e Juventusi me Monacon, “Zonja e Vjetër” tani po konsiderohet favorite për ta fituar këtë garë. Vetëm dje, para hedhjes së ...
Real Madrid-Atletico, ja kush ka fituar më shumë duele
Syri - 21-Apr-2017 13:08
Në Nyon të Zvicrës u hodh shorti për fazën gjysmëfinale të Champions Leagues. Real Madridit sërish nuk i ka buzëqeshur fati pasi këtë herë do të luajë kundër Atletico Madridit për të siguruar një biletë për finalen e ...
Ndryshojnë koeficientët e fituesit të Ligës së Kampionëve pas shortit
GazetaFjala - 21-Apr-2017 13:08
Pas shortit të gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve, ku Reali do të takohet me Atleticon e Juventusi me Monacon, “Zonja e Vjetër” tani po konsiderohet favorite për ta fituar këtë garë. Vetëm dje, para hedhjes së ...
Sondazh i ‘Arifhikmetit’: Juventusi apo Reali kampion i Ligës së Kampionëve (Foto)
Telegrafi - 21-Apr-2017 13:06
Në Nyon të Zvicrës është hedhur shorti i gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve. Kampioni Real Madridi do të takohet me finalistin e vitit të kaluar Atletico Madrid ndërsa Juventus do të ndeshet me Monacon. Kjo ka bërë që ...
Ndryshojnë koeficientët e fituesit të Ligës së Kampionëve pas shortit (FOTO)
Gazeta Express - 21-Apr-2017 13:06
Pas shortit të gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve, ku Reali do të takohet me Atleticon e Juventusi me Monacon, "Zonja e Vjetër" tani po konsiderohet favorite për ta fituar këtë garë. Vetëm dje, para hedhjes së ...
Hidhet shorti, Real Madrid- Atletiko Madrid dhe Monako-Juventus
Koha Jone - 21-Apr-2017 13:03
Shorti i hedhur në Nion të Zvicrës vendosi përballë Realin me Atletikon e Madridit, ndërsa Juventusi do të përballet me Monakon. Ndeshjet e para do të jenë Real vs Atletiko dhe Monako vs Juventus. Në letër shorti duket ...
Nedved: Ndeshje e rrezikshme, Monaco ka shumë talentë të rinj
AlMaKos - 21-Apr-2017 13:02
Pavel Nedved ka folur pas hedhjes së shortit për gjysmëfinalet e Ligës së Kampionëve. Shorti i mbajtur në Nyon Të Zvicrës ka parë që Juventusi të ketë skuadrën befasuese franceze, Monacon, si kundërshtar të tyre. ...
A po frikësohet Juventus nga Monaco? Ky është reagimi i Sami Khediras
AlMaKos - 21-Apr-2017 13:02
Monaco ka befasuar të gjithë me lojën e tyre këtë edicion në Ligën e Kampionëve. Skuadra franceze ka eliminuar dy fuqi të futbollit evropian si Manchester City e Borussia Dortmund me një futboll spektakolar. Por në ...
Sondazh i ‘Arifhikmetit’: Juventusi apo Reali kampion i Ligës së Kampionëve (Foto)
AlMaKos - 21-Apr-2017 13:02
Në Nyon të Zvicrës është hedhur shorti i gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve. Kampioni Real Madridi do të takohet me finalistin e vitit të kaluar Atletico Madrid ndërsa Juventus do të ndeshet me Monacon. Kjo ka bërë që ...
Nedved befason me deklaratën e tij pas shortit të Championsit
Syri - 21-Apr-2017 12:59
Në Nyon të Zvicrës u hodh shorti për fazën gjysmëfinale të Champions Leagues. Fati i ka buzëqeshur Juventusit e cila peshkoi një kundërshtar më të lehtë në letër pikërisht, Monacon. Legjenda e Juventusit, Pavel Nedved ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore