Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 23:37
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Në Spanjë dyshojnë tek shorti
Në Spanjë dyshojnë tek shorti
Top Channel - 21-Apr-2017 17:52
Përzgjedhja e goglave për shortin e hedhur për gjysmëfinalet e Ligës së Kampionëve iu besua ish-sulmuesit të Liverpulit, Ian Rush. Në hedhjen e shortit, goglat vunë përballë dy skuadrat spanjolle, Realin dhe Atletikon e ...
Celta pengesa drejt finales për United, Ajaksi përballet me Lionin
Top Channel - 21-Apr-2017 13:51
Ajaksi kundër Lionit dhe Celta Vigo kundër Manchester United. Këto janë dy sfidat gjysmëfinaliste të përcaktuara nga shorti për Ligën e Europës. Holandezët, që eleminuan Shalken në çerekfinale, do të luajnë ndeshjen e ...
Shorti i “Champions League”, dyshime të forta për manipulime (Video)
BalkanWeb - 21-Apr-2017 15:50
Në mesditën e sotme u hodh shorti i fazës gjysmëfinale të “Uefa Champions League” ku 4 skuadrat pjesëmarrëse mësuan kundërshtarët respektivë. Pak orë pas shortit vijnë dyshime të forta për manipulimin e tij. E ...
LAJM I FUNDIT/ Gjysëmfinalet e Champions, Real-Atletiko dhe Monako-Juventus
GazetaTema - 21-Apr-2017 12:48
Është hedhur në Nion të Zvicrës, shorti për gjysëmfinalet e Champions League. Shorti ka vënë përballë Real-Madrid-Atletiko Madrid dhe Monako-Juventus. Atletiko dhe Reali takohen për herë të treë në Champions League, pas ...
Hidhet shorti, caktohen përballjet e gjysmëfinaleve të “Champions League”
BalkanWeb - 21-Apr-2017 12:33
Hidhet shorti për fazën gjysmëfinale të Champions Legue, ndërsa janë zbuluar dy gjysmëfinalet. Mësohet se ato janë Real Madrid-Atletico Madrid dhe Monaco-Juventus. Statistikat në përballjet direkte ATLETIKO MADRID ...
Shorti për gjysmëfinalet e Ligës së Kampionëve
ABCNews - 21-Apr-2017 15:34
Shorti për gjysmëfinalet e Ligës së Kampionëve Real-Atletico Madrid, Juventus-Monaco 21 prill 2017 15:32 Derbi i Madridit dhe sfida mes Juventus dhe Monaco janë gjysmëfinalet e Champions League. Këto janë ndeshjet e ...
Celta pengesa drejt finales për United, Ajaksi përballet me Lionin
Mapo - 21-Apr-2017 13:54
Ajaksi kundër Lionit dhe Celta Vigo kundër Manchester United. Këto janë dy sfidat gjysmëfinaliste të përcaktuara nga shorti për Ligën e Europës. Holandezët, që eleminuan Shalken në çerekfinale, do të luajnë ndeshjen e ...
Shorti vendos derb madrilen, buzëqesh Juve
Top Channel - 21-Apr-2017 12:29
Shorti i hedhur në Nion të Zvicrës vendosi përballë Realin me Atletikon e Madridit, ndërsa Juventusi do të përballet me Monakon. Ndeshjet e para do të jenë Real vs Atletiko dhe Monako vs Juventus. Në letër shorti duket ...
Karikatura e ditës pas shortit të Ligës së Kampionëve (Foto)
TetovaSot - 21-Apr-2017 17:40
Publikuar 21 Pri, 2017 Shpërndaj Goal ka publikuar karikaturën e ditës pas shortit të Ligës së Kampionëve Në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve, Juventusi do të përballet me skuadrën surprizë, Monacon. Kurse finalja e ...
Gazeta madrilene ngre dyshime për manipulim të shortit Real Atletiko (Video)
Lapsi - 21-Apr-2017 14:58
E përditshmja sportive madrilene, AS, ka hedhur dyshime se shorti i gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve ishte i manipuluar nga UEFA. AS ka kritikuar ish sulmuesin Ian Rush për mënyrën si tërhoqi goglat e çiftit të ...
Ae dini se çfarë ka ndodhur më parë midis Monacos dhe Juventus?
Syri - 21-Apr-2017 17:20
Shorti i hedhur në Nyon të Zvicrës ka mësuar edhe ekipet gjysmëfinaliste në Ligën e Kampionëve. Monaco dhe Juventus janë përballur më parë në kompeticionet evropiane. Ekipi italian dhe ai francez kanë luajtur mes tyre ...
Real Madrid-Atletico Madrid, ndeshja e dhjetë ku takohen dy skuadra nga i njëjti shtet në gjysmëfinale të LK
AlMaKos - 21-Apr-2017 15:05
Shorti i gjysmëfinales të Ligës së Kampionëve ka bërë që të ketë një derbi lokal. Real Madrid dhe Atletico Madrid do të ndeshen mes vete në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve nga ku do të kërkojnë të prekin finalen e ...
Kedira ka një mesazh për Juvetnusin para ndeshjes me Monacon
Gazeta Express - 21-Apr-2017 14:58
Sami Kehdira e ka vlerësuar skuadrën e Monacos, me të cilën do të përballet në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve. Mesfushori gjerman ka kërkuar nga lojtarët e Juventusit që të jenë të kujdesshëm në përballje me ...
Sondazh i ‘Arifhikmetit’: Juventusi apo Reali kampion i Ligës së Kampionëve (Foto)
Telegrafi - 21-Apr-2017 13:06
Në Nyon të Zvicrës është hedhur shorti i gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve. Kampioni Real Madridi do të takohet me finalistin e vitit të kaluar Atletico Madrid ndërsa Juventus do të ndeshet me Monacon. Kjo ka bërë që ...
Besim Shkreli largohet nga kryesia e KF Liria
Kosova Press - 21-Apr-2017 16:22
Besim Shkreli ka dhënë të premten dorëheqje të parevokueshme nga pozita e anëtarit të kryesisë së Klubit të Futbollit Liria, për shkak të pakënaqësive me zhvillimet në këtë skuadër.
Hidhet shorti i Champions League mësohen çiftet gjysëmfinaliste
Shqiptarja - 21-Apr-2017 12:42
Në Nyon të Zvicrës është hedhur shorti Champions League për fazën gjysmë-finale. Në gjysmë finale kaluan dy skuadrat madrilene, ajo e Real Madrid dhe Athletico Madrid së bashku me Juventusin dhe Monaco. Shorti ka ...
Khedira i frikësuar nga shorti i Champions Leagues. Ja çfarë thotë...
Syri - 21-Apr-2017 15:50
Në Nyon të Zvicrës u hodh shorti për fazën gjysmëfinale të Champions Leagues. Fati i ka buzëqeshur Juventusit e cila peshkoi një kundërshtar më të lehtë në letër pikërisht, Monacon. Sami Khediras ka reaguar duke ...
Skandal: A e kurdisi UEFA shortin e Ligës së Kampionëve? (Video)
Televizioni Koha - 21-Apr-2017 18:15
E përditshmja sportive madrilene, AS, dyshon se shorti i gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve ishte i kurdisur nga UEFA AS ka kritikuar Ian Rush për mënyrën si tërhoqi çiftin e parë të gjysmëfinales në Ligën e ...
Përsëri akuza, a ishte i manipuluar shorti sot? (Video)
Indeks Online - 21-Apr-2017 16:11
Real Madrid - Atletiko Madrid si edhe Juventus - Monaco do të jenë dyshet që do të përballen për finalen e madhe të UEFA Champion League, por fill pas shortit kanë plasur polemikat për kurdisje të tij. Ian Rush është ...
Karikatura e ditës pas shortit të Ligës së Kampionëve (Foto)
Gazeta Express - 21-Apr-2017 17:34
Goal ka publikuar karikaturën e ditës pas shortit të Ligës së Kampionëve Në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve, Juventusi do të përballet me skuadrën surprizë, Monacon. Kurse finalja e një viti më parë, përsëritet në ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore