Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 22:32
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Kuarteti i panjohur i Feim Ibrahimit do të luhet në zemër të Madridit
Gazeta Express - 21-Apr-2017 03:51
Kjo vepër do të prezantohet nga violinisti i mirënjohur Florian Vlashi dhe Grupo Instrumental Siglo XX në Akademinë Mbretërore të Arteve të Bukura në Madrid Në Akademinë Mbretërore të Arteve të Bukura në Madrid, Florian ...
Zbulohet vepra sekrete e kompozitorit Feim Ibrahimi
Shqiptarja - 20-Apr-2017 18:17
Një vepër që nuk u luajt kurrë në vendin e tij, e kompozitorit të madh shqiptar Feim Ibrahimi, do të luhet për herë të parë në Madrid të Spanjës së bashku me kompozitorë të njohur botërorë. Koncert në Madrid me ...
“Sekreti i fundit i Feim Ibrahimit” në Madrid, nga violinisti Florian Vlashi
BalkanWeb - 20-Apr-2017 16:37
Violinisti i mirënjohur Florian Vlashi dhe Grupo Instrumental Siglo XX po përgatiten për koncertin e datës 25 prill në Akademinë Mbretërore të Arteve të Bukura, Madrid, ku për herë të parë do të luhet kuartet i ...
Galeri

Lajmet Kryesore