Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 10:47
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Ronaldo, fitues i Topit t Art?
Ronaldo, fitues i Topit t Art?
Zeri - 21-Apr-2017 11:30
Cristiano Ronaldo ka më shumë gjasë që edhe sivjet të fitojë “Topin e Artë”. Portali spanjoll, Fichajes.net ka analizuar situatën aktuale rreth luftës për epitetin e futbollistit më të mirë, shkruan zeri.info. Sipas ...
Zbulohen emrat e futbollistëve që mund ta fitojnë “Topin e Artë 2017”, Messi nuk është askund (Foto)
AlMaKos - 21-Apr-2017 10:04
Kanë dalë emrat e parë që parashihen si finalistë për “Topin e Artë”, ku ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo mbetet favorit kryesor për ta fituar. Pa përfunduar ende mirë sezoni 2016/17 kanë filluar të dalin në pah ...
Kandidatët për Topin e Artë
Politiko - 21-Apr-2017 10:39
Sipas Fichajes.net, Cristiano Ronaldo mbetet sërish pretendent kryesor për ta fituar Topin e Artë 2017 “Historia e titujve për Topin e Artë tregojnë se gara kolektive dhe golat ndikojnë në çmimin”, shkruan sichajes.net, ...
FOTO/ Të dielën luhet “El Clasico”, Messi dhe Ronaldo “puthen” në rrugët e Barcelonës
BalkanWeb - 20-Apr-2017 19:55
Të dielën në orën 20:45 luhet supertakimi i “El Clasico-s” ku Barcelona do tentojë të mposhtë Realin për t’i dhënë më shumë bukuri “La Liga-s” që deri më tani qëndron nën ‘juridiksionin’ e madrilenëve. Këtë rast nuk ka ...
4 kandidatët për ‘Topin e Artë’, nuk do ta besoni kush mungon
Syri - 21-Apr-2017 09:40
“Topi i Artë” këtë sezon do të ketë një befasi të madhe në listën e kandidatëve për triumfin në çmimin më prestigjioz në rangun individual. Sipas Fichajes.net, eliminimi i Barcelonës në garat evropiane në mënyrë ...
4 kandidatët për ‘Topin e Artë’, nuk do ta besoni kush mungon
TetovaSot - 21-Apr-2017 09:51
Publikuar 21 Pri, 2017 Shpërndaj “Topi i Artë” këtë sezon do të ketë një befasi të madhe në listën e kandidatëve për triumfin në çmimin më prestigjioz në rangun individual. Sipas Fichajes.net, eliminimi i Barcelonës në ...
Këta janë kandidatët për Topin e Artë (Foto)
Gazeta Monitor - 21-Apr-2017 09:14
Portali spanjoll, Fichajes.net ka analizuar aktuale rreth luftës për Topin e Artë 2017 Sipas Fichajes.net, Cristiano Ronaldo mbetet sërish pretendent kryesor për ta fituar Topin e Artë 2017 “Historia e titujve për Topin ...
Këta janë kandidatët për Topin e Artë (Foto)
Ina-Online - 21-Apr-2017 09:25
Portali spanjoll, Fichajes.net ka analizuar aktuale rreth luftës për Topin e Artë 2017 Sipas Fichajes.net, Cristiano Ronaldo mbetet sërish pretendent kryesor për ta fituar Topin e Artë 2017 “Historia e titujve për Topin ...
Këta janë kandidatët për Topin e Artë (Foto)
GazetaFjala - 21-Apr-2017 10:07
Portali spanjoll, Fichajes.net ka analizuar aktuale rreth luftës për Topin e Artë 2017 Sipas Fichajes.net, Cristiano Ronaldo mbetet sërish pretendent kryesor për ta fituar Topin e Artë 2017 “Historia e titujve për Topin ...
Kundërshtarët e Ronaldo për Topin e Artë
Klan Kosova - 21-Apr-2017 10:04
Asi portugez, në rrugën drejt Topit të Artë, do të ketë konkurrencën e tre sulmuesve të tri skuadrave tjera që kanë prekur gjysmëfinalen e Champions Cristiano Ronaldo është favorit kryesor për të marrë Topin e Artë edhe ...
Këta janë katër kandidatët për “Topin e Artë”
InFokusi - 21-Apr-2017 09:19
Portali spanjoll, Fichajes.net ka analizuar aktuale rreth luftës për Topin e Artë 2017 Sipas Fichajes.net, Cristiano Ronaldo mbetet sërish pretendent kryesor për ta fituar Topin e Artë 2017 “Historia e titujve për Topin ...
Këta janë kandidatët për Topin e Artë (Foto)
Gazeta Express - 21-Apr-2017 09:01
Portali spanjoll, Fichajes.net ka analizuar aktuale rreth luftës për Topin e Artë 2017 Sipas Fichajes.net, Cristiano Ronaldo mbetet sërish pretendent kryesor për ta fituar Topin e Artë 2017 “Historia e titujve për Topin ...
Po ndodh tani. Tronditet Bota nga ky lajm shokues për Lionel Messin (FOTO)
TetovaSot - 20-Apr-2017 22:37
Publikuar 20 Pri, 2017 Shpërndaj Prokurori i ka kërkuar Gjykatës së Lartë për të konfirmuar dënimin prej 21 muajsh burg për Lionel Messin, Gjykata e Lartë të Barcelonëspas kërkesës me shkrim të Messit që i ka paraqitur ...
Puthje mes Messit dhe Ronaldos në rruget e Barcelonës (FOTO)
TetovaSot - 20-Apr-2017 21:33
Publikuar 20 Pri, 2017 Shpërndaj Një artë i vërtet është duke i befasuar të gjithë në rrugët e Barcelonës, para derbit Real Madrid – Barcelona që luhet këtë fundjavë, përcjell IndeksOnline Artisti i njohur Tvboy ka ...
Ylli i Barcelonës përfshihet në listën e 100 njerëzve më me influencë në botë
Indeks Online - 21-Apr-2017 08:17
Ylli i Barcelonës Neymar JR, është emëruar si një nga 100 njerëzit me më së shumti influencë në vitin 2017. Ylli i Brazilit është bërë një nga lojtarët më të mirë në botë poashtu edhe njëri nga më të njohurit në glob. ...
Messi dhe Ronaldo ndezin “El Clasico” me një puthje
Aktuale.MK - 21-Apr-2017 09:07
Një puthje plot pasion për të larguar çdo tension dhe për të shuar polemikat. Kur na ndajnë edhe pak ditë nga klasikja Real Madrid-Barcelona, që do të luhet të dielën e ardhshme në “Santiago Bernabeu”, në kryeqytetin ...
FOTO/ Po ndodh tani. Tronditet Bota nga ky lajm shokues për Lionel Messin
Lexo - 20-Apr-2017 23:56
Prokurori i ka kërkuar Gjykatës së Lartë për të konfirmuar dënimin prej 21 muajsh burg për Lionel Messin. Gjykata e Lartë Barcelonës i ka bërë një kërkesë me shkrim Gjykatës Supreme ku kërkon shqyrtimin e çështjes së ...
Po ndodh tani. Skandal i madh me Lionel Messin, nuk ka qetësi sonte tek Barcelona
Syri - 20-Apr-2017 22:51
Sonte është nata më e vështirë në jetën e Lionel Messit. Gjykata Supreme në Spanjë ka vendosur në një senacë me dyer të mbyllura që Messi dhe babai i tij të dënohet me 2 vjet burg për mashtim dhe mos deklarim të ...
FOTO/ Puthje mes Messit dhe Ronaldos në rruget e Barcelonës
Syri - 20-Apr-2017 19:14
Një artë i vërtet është duke i befasuar të gjithë në rrugët e Barcelonës, para derbit Real Madrid – Barcelona që luhet këtë fundjavë, përcjell IndeksOnline Artisti i njohur Tvboy ka zbuluar punën e tij të fundit ku ...
FOTO/ Po ndodh tani. Tronditet Bota nga ky lajm shokues për Lionel Messin
Syri - 20-Apr-2017 22:26
Prokurori i ka kërkuar Gjykatës së Lartë për të konfirmuar dënimin prej 21 muajsh burg për Lionel Messin, Gjykata e Lartë të Barcelonëspas kërkesës me shkrim të Messit që i ka paraqitur gjyqtarëve të Gjykatës së Lartë ...
12
Galeri

Lajmet Kryesore