Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 22:26
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Rita Ora shpallet artistja më e njohur dhe shkëlqen në China Music Awards (Foto)
AlMaKos - 21-Apr-2017 17:49
Rita Ora nuk heziton të jetë pjesëmarrëse në ceremoni të ndryshme muzikore anë e mbanë botës. Rita shkëlqyese në fustan të artë… Ajo është shfaqur edhe një herë mahnitëse kur në një fustan ngjyrë ari nga një material ...
Rita Ora shtangë Kinën me dukjen e saj të shkëlqyer prej mbretëreshe (Foto)
Telegrafi - 21-Apr-2017 17:37
Rita Ora nuk heziton të jetë pjesëmarrëse në ceremoni të ndryshme muzikore anë e mbanë botës. Rita shkëlqyese në fustan të artë… Ajo është shfaqur edhe një herë mahnitëse kur në një fustan ngjyrë ari nga një material ...
Një tjetër sukses ndërkombëtar, shqiptarja shpallet artistja me më shumë influence në Kinë(Foto)
Lajmi i Fundit - 21-Apr-2017 17:05
Rita Ora, tashmë një këngëtare me famë botërore ka shkëlqyer në mbrëmjen e ndarjeve të çmimeve ‘China Music Awards’ që u zhvillua në Macau. Rita Ora u shfaq në qilimin e kuq me një fustan ngjyrë ari duke magjepsur të ...
Shkëlqen Rita në China Music Awards (FOTO)
TetovaSot - 21-Apr-2017 16:58
Publikuar 21 Pri, 2017 Shpërndaj Këngëtarje e famshme me origjinë shqiptare Rita Ora shkëlqeu në tapetin e kuq gjatë ditës së djeshme në eventin China Music Awards që u mbajt në Hong Kong. Në këtë evenimet Rita Ora ...
Shkëlqen Rita në China Music Awards (FOTO)
Gazeta Monitor - 21-Apr-2017 16:50
Këngëtarje e famshme me origjinë shqiptare Rita Ora shkëlqeu në tapetin e kuq gjatë ditës së djeshme në eventin China Music Awards që u mbajt në Hong Kong. Në këtë evenimet Rita Ora është nderuar me çmimin si artisja ...
Shkëlqen Rita në China Music Awards (FOTO)
Gazeta Express - 21-Apr-2017 16:34
Këngëtarje e famshme me origjinë shqiptare Rita Ora shkëlqeu në tapetin e kuq gjatë ditës së djeshme në eventin China Music Awards që u mbajt në Hong Kong. Në këtë evenimet Rita Ora është nderuar me çmimin si artisja ...
Rita Ora verbëron me pamjen e saj (FOTO)
Arbresh - 21-Apr-2017 16:19
Ajo gjithmonë vendos të duket magjepëse kur merr pjesë në ngjarje shumë të rëndësishme. As kësaj here nuk ka zhgënjyer Rita Ora, derisa ishte pjesëmarrëse China Music Awards ajo u shfaq në dy pamje shumë të sofistikuara ...
Rita Ora shkëlqen në Kinë, shpallet artistja me më shumë influencë (Foto)
Telegraf - 21-Apr-2017 16:13
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka shkëlqyer...
FOTOT/ Rita Ora shkëlqen me veshjen e saj të artë në China Music Awards
GazetaTema - 21-Apr-2017 15:12
Këngëtarje e famshme me origjinë shqiptare Rita Ora shkëlqeu në tapetin e kuq gjatë ditës së djeshme në eventin China Music Awards që u mbajt në Hong Kong. Në këtë evenimet Rita Ora është nderuar me çmimin si artisja ...
Rita Ora, këngëtarja më me ndikim në Kinë
ShqipMedia - 21-Apr-2017 14:45
Këngëtarja e famshme botërore e lindur në Kosovë, Rita Ora ishte dje e pranishme në China Music Awards që është mbajtur në Hong Kong. Rita jo vetëm që mori pjesë në këtë ngjarje të madhe në Kinë por edhe u nderua me ...
Rita Ora, ndërkombëtarja më e njohur në Kinë
Klan Kosova - 21-Apr-2017 13:02
Rita Ora, këngëtarja britanike me prejardhje shqiptare është nderuar me një çmim shumë të madh në Kinë. Ajo në China Awards është shpërblyer me çmimin si këngëtarja ndërkombëtare më e njohur në Kinë. Lajmin e ka bërë të ...
Rita Ora nderohet me një çmim të madh në Kinë
Stilografi - 21-Apr-2017 12:50
Artistja me prejardhje shqiptare që tani ka famë botërore, Rita Ora, ka marrë çmimin si këngëtarja më e njohur ndërkombëtare në Kinë. Në ngjarjen China Music Awards që është mbajtur në Hong Kong në mbrëmjen e së enjtes, ...
Rita Ora nderohet me një çmim të madh në Kinë
Prive - 21-Apr-2017 12:41
Artistja me prejardhje shqiptare që tani ka famë botërore, Rita Ora, ka marrë çmimin si këngëtarja më e njohur ndërkombëtare në Kinë. Në ngjarjen China Music Awards që është mbajtur në Hong Kong në mbrëmjen e së enjtes, ...
Rita nderohet me çmimin si artisja më e njohur ndërkombëtarisht në Kinë (Foto)
Gazeta Express - 21-Apr-2017 12:29
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ishte e pranishme në China Music Awards që është mbajtur në Hong Kong. Përveç kësaj, Rita edhe njëherë bëri gjithë shqiptarët krenarë, transmeton Gazeta Express. Rita në ...
Rita Ora, këngëtarja më me ndikim në Kinë (FOTO)
Arbresh - 21-Apr-2017 11:47
Këngëtarja e famshme botërore e lindur në Kosovë, Rita Ora ishte dje e pranishme në China Music Awards që është mbajtur në Hong Kong. Rita jo vetëm që mori pjesë në këtë ngjarje të madhe në Kinë por edhe u nderua me ...
Rita Ora vlerësohet me një çmim të rëndësishëm në Kinë
Albportali - 21-Apr-2017 11:38
Në një postim të bërë nga motra e Rita Orës, Elena Ora, një statujë shihet ku shkruan se Rita Ora ka marrë një mirënjohje tjetër. Në këtë statujë, Rita Ora njihet si këngëtarja ndërkombëtare më e njohur dhe më me ...
Rita Ora vlerësohet me një çmim të rëndësishëm në Kinë
Syri - 21-Apr-2017 11:05
Në një postim të bërë nga motra e Rita Orës, Elena Ora, një statujë shihet ku shkruan se Rita Ora ka marrë një mirënjohje tjetër. Në këtë statujë, Rita Ora njihet si këngëtarja ndërkombëtare më e njohur dhe më me ...
Rita Ora shpërblehet me çmimin si artistja më e njohur ndërkombëtarisht në Kinë (Foto)
AlMaKos - 21-Apr-2017 10:20
Rita Ora ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt muzikor. Por, ajo po vazhdon të korr suksese ndërkombëtare dhe të shpërblehet për arritjet në muzikë. Ajo së fundi ka marr çmimin si artistja më e njohur ndërkombëtarisht ...
Rita Ora shpërblehet me çmimin si artistja më e njohur ndërkombëtarisht në Kinë (Foto)
Telegrafi - 21-Apr-2017 10:08
Rita Ora ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt muzikor. Por, ajo po vazhdon të korr suksese ndërkombëtare dhe të shpërblehet për arritjet në muzikë. Ajo së fundi ka marr çmimin si artistja më e njohur ndërkombëtarisht ...
Ky është shteti ku Rita ka famën ndërkombëtare (Foto)
InFokusi - 21-Apr-2017 00:27
Në këtë statujë, Rita Ora njihet si këngëtarja ndërkombëtarja më e njohur dhe më me influencë në Kinë. Në një postim të bërë nga motra e Rita Orës, Elena Ora, një statujë shihet ku shkruan se Rita Ora ka marrë një ...
12
Galeri

Lajmet Kryesore