Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 09:40
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Rikthehet Amerika, për të përzënë hijen ruse nga Ballkani (dhe Maqedonia)!
Rikthehet Amerika, për të përzënë hijen ruse nga Ballkani (dhe Maqedonia)!
Lajm Press - 21-Apr-2017 12:54
HALIL MATOSHI Ardhja në Kosovë e senatorit republikan John McCain, i afërt me Presidencën Trump, dëshmon për një rikthim të fuqishëm të SHBA-së në Ballkanin Perëndimor, që dukej sikur e kishte lënë anash gjatë ...
Galeri

Lajmet Kryesore