Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 18:50
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Refuzohet ankesa e Barcelons
Zeri - 21-Apr-2017 11:52
Federata e Futbollit e Spanjës e ka refuzuar ankesën e Barcelonës, duke konfirmuar pezullimin e Neymarit me tri ndeshje mos lojë, shkruan zeri.info. Kjo do të thotë se sulmuesi brazilian do të mungojë në “El Clasico”, ...
Ky është vendimi përfundimtar për aktivizimin e Neymarit në “El Clasico”
Koha.mk - 20-Apr-2017 23:18
Federata e Futbollit Spanjoll ka refuzuar apelin për zbutjen e dënimit të Neymarit, pas kartonit të kuq që mori ndaj Malagas dhe do të mungojë edhe zyrtarisht në “El Clasico” të dielën, transmeton Gazeta Express. Mediat ...
Zyrtare: Barcelona kërkoi që Neymar të luajë në El Clasico, vjen vendimi nga Federata!
PreshevaJone - 20-Apr-2017 22:09
Neymar do të mungojë në ndeshjen ndaj Real Madridit. Shkalla e Ankesave ka refuzuar apelimin e Barcelonës, që kërkoi zbutjen e dënimit për Neymar. Kërkesa e klubit katalunas është vlerësuar si e pabazë dhe është ...
Refuzohet kërkesa e Barçës, Neymar mungon në “El Clasico”
GazetaFjala - 20-Apr-2017 22:09
Barcelona ka dështuar në ankesën e tyre kundër suspendimit të Neymarit me tre ndeshje, kështu që braziliani do të mungoj në “El Clasicon” e së dieleës kundër udhëheqësve të Real Madridit. Neymarit iu dha ndëshkimi për ...
Refuzohet kërkesa e Barçës, Neymar mungon në ?El Clasico?
Kosova Sot - 20-Apr-2017 22:08
Barcelona ka dështuar në ankesën e tyre kundër suspendimit të Neymarit me tre ndeshje, kështu që braziliani do të mungoj në “El Clasicon” e së dieleës kundër udhëheqësve të Real Madridit. Neymarit iu dha ndëshkimi për ...
Zyrtare: Barcelona merr lajmin e hidhur për Neymar para ‘El Clasicos’ (FOTO)
Albportali - 20-Apr-2017 21:58
Neymar do të mungojë në ndeshjen ndaj Real Madridit. Apeli ka refuzuar apelimin e Barcelonës, që kërkoi zbutjen e dënimit për Neymar. Kërkesa e klubit katalunas është vlerësuar si e pabazë dhe është refuzuar, përcjellë ...
Refuzohet kërkesa e Barçës, Neymar mungon në “El Clasico”
AlMaKos - 20-Apr-2017 21:48
Barcelona ka dështuar në ankesën e tyre kundër suspendimit të Neymarit me tre ndeshje, kështu që braziliani do të mungoj në “El Clasicon” e së dieleës kundër udhëheqësve të Real Madridit. Neymarit iu dha ndëshkimi për ...
Zyrtare: Barcelona merr lajmin e hidhur për Neymar para ‘El Clasicos’ (FOTO)
TetovaSot - 20-Apr-2017 21:43
Publikuar 20 Pri, 2017 Shpërndaj Neymar do të mungojë në ndeshjen ndaj Real Madridit. Apeli ka refuzuar apelimin e Barcelonës, që kërkoi zbutjen e dënimit për Neymar. Kërkesa e klubit katalunas është vlerësuar si e ...
Vendoset gjithçka, Neymar mungon në “El Classico”
Indeks Online - 20-Apr-2017 21:40
Federata e Futbollit Spanjoll ka refuzuar apelin për zbutjen e dënimit të Neymarit, pas kartonit të kuq që mori ndaj Malagas dhe do të mungojë edhe zyrtarisht në “El Clasico”. Mediat e huaja raportojnë se tani mundësia ...
FOTO/ Zyrtare: Barcelona merr lajmin e hidhur për Neymar para 'El Clasicos'
Syri - 20-Apr-2017 21:35
Neymar do të mungojë në ndeshjen ndaj Real Madridit. Apeli ka refuzuar apelimin e Barcelonës, që kërkoi zbutjen e dënimit për Neymar. Kërkesa e klubit katalunas është vlerësuar si e pabazë dhe është refuzuar, përcjellë ...
Zyrtare: Ky është vendimi përfundimtar për aktivizimin e Neymarit në “El Clasico” (Foto)
Gazeta Express - 20-Apr-2017 21:30
Neymar do të mungojë zyrtarisht në “El Clasico” Federata e Futbollit Spanjoll ka refuzuar apelin për zbutjen e dënimit të Neymarit, pas kartonit të kuq që mori ndaj Malagas dhe do të mungojë edhe zyrtarisht në “El ...
Zyrtare: Barcelona kërkoi që Neymar të luajë në El Clasico, vjen vendimi nga Federata!
Lajminet - 20-Apr-2017 21:26
Shkalla e Ankesave ka refuzuar apelimin e Barcelonës, që kërkoi zbutjen e dënimit për Neymar. Kërkesa e klubit katalunas është vlerësuar si e pabazë dhe është refuzuar, përcjellë “Lajmi.net”. Në këtë mënyrë, Neymar do ...
Po vjen derbi më i madh i botës
ShqipMedia - 20-Apr-2017 16:45
Në fundjavë përkatësisht me 23 prill (20.45), do të zhvillohet derbi më i madh në botë, ndërmjet dy rialëve të përbetuar e të përjetshëm, Real Madrid – Barcelona. Kjo ndeshje do të vendos gjithçka sa i përket titullit, ...
El Clasico, ja për kë do të bëj tifo Iker Casillas
Indeks Online - 20-Apr-2017 12:44
Portieri i Portos, Icer Casillas ka folur për El Clasicon që do të zhvillohet të dielën në Santiago Bernabeu. Ish-kapiteni i skuadrës madrilene ka thënë se shpreson që Reali të fitojë kundër Barcelonës pasi ata e ...
“Të fitojmë në El Clasico për Neymarin”
AlMaKos - 20-Apr-2017 10:33
Mesfushori i Barcelonës, Ivan Rakitic, thotë se skuadra e tij do ta fitojë El Clasicon për Neymarin që është i suspenduar. Brazili u dënua me tri ndeshje pas kartonit të kuq kundër Malaga ku Barcelona humbi 2-0. Neymar ...
Rakitic: Do ta mposhtim Realin për këtë arsye
Indeks Online - 20-Apr-2017 10:06
Mesfushori i Barcelonës, Ivan Rakitic dëshiron të fitojë Clasicon e së dielës për Neymar, i cili i mungon udhëtim në Real Madrid për shkak të suspendimit. Ylli Brazil është duke vuajtur një ndalim tre-lojë për sarkazëm ...
?Iniesta harron humbjen nga Juventusi, ka diçka të madhe në mendje
Gazeta Express - 20-Apr-2017 08:06
Andres Iniesta ka thënë se pas eliminimit nga Liga e Kampionëve synim mbetet titulli i La Ligas Mesfushori i Barcelonës, Andres Iniesta tashmë ka filluar të mendojë për El Clasico, pasi mendon se vetëm duke moshtu ...
Galeri

Lajmet Kryesore