Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 11:26
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Rama dhe precedenti Gruevski
Rama dhe precedenti Gruevski
ShqipMedia - 21-Apr-2017 11:58
Titulli origjinal: Sigmar Gabriel, Rama dhe precedenti Gruevski ANDI BUSHATI Shefi i diplomacisë gjermane, Sigmar Gabriel i ka dhënë një shuplakë të fortë interesave të çadrës së opozitës duke përdorur në fjalën e tij ...
Sigmar Gabriel, Rama dhe precedenti Gruevski
Lajm Press - 21-Apr-2017 11:53
ANDI BUSHATI Shefi i diplomacisë gjermane, Sigmar Gabriel i ka dhënë një shuplakë të fortë interesave të çadrës së opozitës duke përdorur në fjalën e tij në Tiranë terma që ndoshta nuk ishin dëgjuar këtu tek ne, që prej ...
Galeri

Lajmet Kryesore