Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 18:50
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Sejdiu: Pushteti po e shndërron Kosovën në vend të egër autoritar
Gazeta Monitor - 21-Apr-2017 12:41
Nënkryetari i Lëvizjes Vetëvendosje dhe i Komunës së Prishtinës, ka shkruar në llogarinë e tij në Facebook se qeveria e udhëhequr nga Isa Mustafa, po e kthen Kosovën në një vend autoritar, njofton Klan Kosova. Sejdiu ...
Gecaj: Emërimi i Todosijeviq, një rast më shumë i integrimit
Zhurnal - 21-Apr-2017 12:28
Vendimi i kryeministrit, Isa Mustafa, për emërimin e Ivan Todosijeviq në detyrën e ministrit të Administrimit të Pushtetit Lokal ka ngjallur jo pak reagime, por, Bajram Gecaj, që është edhe këshilltar i kryeministrit të ...
Kadaj-Bujupi: Po persekutohet opozita për t’i mbuluar dështimet
Arbresh - 21-Apr-2017 12:26
Deputetja e VV-së, Donika Kadaj-Bujupi ka thënë se qeveria e Isa Mustafës e Kadri Veselit po përpiqen t’i mbulojnë dështimet në qeverisjen e tyre duke e persekutuar opozitën. Kadaj përmes një postimi në Facebook ka ...
Sejdiu: Pushteti po e shndërron Kosovën në vend të egër autoritar
EkonomiaOnline - 21-Apr-2017 12:19
Nënkryetari i Lëvizjes Vetëvendosje dhe i Komunës së Prishtinës, ka shkruar në llogarinë e tij në Facebook se qeveria e udhëhequr nga Isa Mustafa, po e kthen Kosovën në një vend autoritar. Sejdiu është shprehur i ...
Sejdiu: Pushteti po e shndërron Kosovën në vend të egër autoritar
Klan Kosova - 21-Apr-2017 12:10
Nënkryetari i Lëvizjes Vetëvendosje dhe i Komunës së Prishtinës, ka shkruar në llogarinë e tij në Facebook se qeveria e udhëhequr nga Isa Mustafa, po e kthen Kosovën në një vend autoritar, njofton Klan Kosova. Sejdiu ...
Ky është ministri i ri, dikur kryetar ilegal i Zveçanit (VIDEO)
Gazeta Monitor - 21-Apr-2017 12:06
Ivan Todosojeviq i emëruar një ditë më parë në postin e ministrit të Administrimit të Pushtetit Lokal nga ana e kryeministrit të vendit, Isa Mustafa ishte kryetar paralel i komunës së Zveçanit. Ministri i ri serb që ...
Policia e Kosovës konfirmon arrestimin e dy aktivistëve të Lëvizjes Vetëvendosje
Koha Jone - 21-Apr-2017 12:04
Janë arrestuar dy aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje nga Policia rajonale e Prishtinës. Këtë e konfirmoi për Telegrafin zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, duke mos dhënë emra se ...
Arrestohen dy aktivistë të Vetëvendosjes
Kosova Press - 21-Apr-2017 12:00
Polica e Kosovës ka arrestuar dy aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje, Veton Dragusha e Blerim Maçastena.
Policia e Kosovës konfirmon arrestimin e dy aktivistëve të Lëvizjes Vetëvendosje
BalkanWeb - 21-Apr-2017 11:58
Janë arrestuar dy aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje nga Policia rajonale e Prishtinës. Këtë e konfirmoi për Telegrafin zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, duke mos dhënë emra se ...
Ky është ministri i ri, dikur kryetar ilegal i Zveçanit (VIDEO)
Klan Kosova - 21-Apr-2017 11:44
Ivan Todosojeviq i emëruar një ditë më parë në postin e ministrit të Administrimit të Pushtetit Lokal nga ana e kryeministrit të vendit, Isa Mustafa ishte kryetar paralel i komunës së Zveçanit. Ministri i ri serb që ...
Policia konfirmon arrestimin e aktivistëve të Lëvizjes Vetëvendosje
AlMaKos - 21-Apr-2017 11:34
Janë arrestuar dy aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje nga Policia rajonale e Prishtinës. Këtë e konfirmoi për Telegrafin zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, duke mos dhënë emra se ...
Gecaj: Emërimi i Todosijeviq, një rast më shumë i integrimit
Klan Kosova - 21-Apr-2017 11:31
Vendimi i kryeministrit, Isa Mustafa, për emërimin e Ivan Todosijeviq në detyrën e ministrit të Administrimit të Pushtetit Lokal ka ngjallur jo pak reagime, por, Bajram Gecaj, që është edhe këshilltar i kryeministrit të ...
Policia konfirmon arrestimin e aktivistëve të Lëvizjes Vetëvendosje
Telegrafi - 21-Apr-2017 11:24
Janë arrestuar dy aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje nga Policia rajonale e Prishtinës. Këtë e konfirmoi për Telegrafin zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, duke mos dhënë emra se ...
Bujupi: Me arrestimet të antarve  të VV qeveria mundohet të mbuloj dështimet e saj
InFokusi - 21-Apr-2017 11:15
Anëtarja e Lëvzjës Vetëvendosje, Donika Kdaja Bujupi ka thënë se fletarrestim për Albin Kurtin dhe arrestimi i Blerim Maqastenës , Veton Dragushës dhe Deni Rakocit janë përpjeke e pushtetit pëe të shtypë Opozitën ...
Mushkolaj: Në vend të ndëshkimit kryeministri Mustafa e shpërbleu Todosijeviqin
Gazeta Monitor - 21-Apr-2017 10:56
Analisti Imer Mushkolaj, nëpërmes një postimi në rrjetin social Facebook, ka komentuar emërimin e Ivan Todosijevic ministër i Administrimit të Pushtetit Lokal, i propozuar nga Lista Srpksa. Sipas Mushkolajt, Qeveria në ...
Pas Albin Kurtit, arrestohen dy aktivistë të VV-së
Aktuale.MK - 21-Apr-2017 10:51
Dy aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje janë arrestuar nga Policia e Kosovës. Ljamin e kanë bërë të ditur nga kjo lëvizje përmes një njoftimi në Facebook. Mësohet se dy kativistët e arrestuar janë Veton Dragusha dhe ...
Mushkolaj: Todosijeviq duhet të ndiqet penalisht, e jo të shpërblehet
Indeks Online - 21-Apr-2017 10:27
Ivan Todosijeviq, i emëruar nga kryeministri Mustafa në postin e ministrit të Administrimit të Pushtetit Lokal, është kuadër i partisë së Aleksandër Vuçiqit, ndërkohë që aktualisht kryen edhe funksionin e kryetarit të ...
Mushkolaj: Todosijeviq duhet të ndiqet penalisht, e jo të shpërblehet
Telegrafi - 21-Apr-2017 10:23
Ivan Todosijeviq, i emëruar nga kryeministri Mustafa në postin e ministrit të Administrimit të Pushtetit Lokal, është kuadër i partisë së Aleksandër Vuçiqit, ndërkohë që aktualisht kryen edhe funksionin e kryetarit të ...
Pas Albin Kurtit, arrestohen dy aktivistë të VV-së
TetovaSot - 21-Apr-2017 10:20
Publikuar 21 Pri, 2017 Shpërndaj Dy aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje janë arrestuar nga Policia e Kosovës. Ljamin e kanë bërë të ditur nga kjo lëvizje përmes një njoftimi në Facebook. Mësohet se dy kativistët e ...
Ministri i sapoemëruar, Todosijeviq, ishte ndër ideatorët e “Luginës së Diellit”
Illyriapress - 21-Apr-2017 10:00
Prishtinë, 21 prill 2017 – Ministri i ri i kabinetit të Isa Mustafës, Ivan Todosijeviq, ishte njëri nga ideatorët e projektit për kolonizimin e veriut me serbë, të njohur si “Lugina e Diellit”. Në një video-regjistrim, ...
123
Galeri

Lajmet Kryesore