Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 08:50
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Ronaldo, fitues i Topit t Art?
Zeri - 21-Apr-2017 11:30
Cristiano Ronaldo ka më shumë gjasë që edhe sivjet të fitojë “Topin e Artë”. Portali spanjoll, Fichajes.net ka analizuar situatën aktuale rreth luftës për epitetin e futbollistit më të mirë, shkruan zeri.info. Sipas ...
Kandidatët për Topin e Artë
Politiko - 21-Apr-2017 10:39
Sipas Fichajes.net, Cristiano Ronaldo mbetet sërish pretendent kryesor për ta fituar Topin e Artë 2017 “Historia e titujve për Topin e Artë tregojnë se gara kolektive dhe golat ndikojnë në çmimin”, shkruan sichajes.net, ...
Këta janë kandidatët për Topin e Artë (Foto)
GazetaFjala - 21-Apr-2017 10:07
Portali spanjoll, Fichajes.net ka analizuar aktuale rreth luftës për Topin e Artë 2017 Sipas Fichajes.net, Cristiano Ronaldo mbetet sërish pretendent kryesor për ta fituar Topin e Artë 2017 “Historia e titujve për Topin ...
Zbulohen emrat e futbollistëve që mund ta fitojnë “Topin e Artë 2017”, Messi nuk është askund (Foto)
AlMaKos - 21-Apr-2017 10:04
Kanë dalë emrat e parë që parashihen si finalistë për “Topin e Artë”, ku ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo mbetet favorit kryesor për ta fituar. Pa përfunduar ende mirë sezoni 2016/17 kanë filluar të dalin në pah ...
Kundërshtarët e Ronaldo për Topin e Artë
Klan Kosova - 21-Apr-2017 10:04
Asi portugez, në rrugën drejt Topit të Artë, do të ketë konkurrencën e tre sulmuesve të tri skuadrave tjera që kanë prekur gjysmëfinalen e Champions Cristiano Ronaldo është favorit kryesor për të marrë Topin e Artë edhe ...
4 kandidatët për ‘Topin e Artë’, nuk do ta besoni kush mungon
TetovaSot - 21-Apr-2017 09:51
Publikuar 21 Pri, 2017 Shpërndaj “Topi i Artë” këtë sezon do të ketë një befasi të madhe në listën e kandidatëve për triumfin në çmimin më prestigjioz në rangun individual. Sipas Fichajes.net, eliminimi i Barcelonës në ...
4 kandidatët për ‘Topin e Artë’, nuk do ta besoni kush mungon
Syri - 21-Apr-2017 09:40
“Topi i Artë” këtë sezon do të ketë një befasi të madhe në listën e kandidatëve për triumfin në çmimin më prestigjioz në rangun individual. Sipas Fichajes.net, eliminimi i Barcelonës në garat evropiane në mënyrë ...
Këta janë kandidatët për Topin e Artë (Foto)
Ina-Online - 21-Apr-2017 09:25
Portali spanjoll, Fichajes.net ka analizuar aktuale rreth luftës për Topin e Artë 2017 Sipas Fichajes.net, Cristiano Ronaldo mbetet sërish pretendent kryesor për ta fituar Topin e Artë 2017 “Historia e titujve për Topin ...
Këta janë katër kandidatët për “Topin e Artë”
InFokusi - 21-Apr-2017 09:19
Portali spanjoll, Fichajes.net ka analizuar aktuale rreth luftës për Topin e Artë 2017 Sipas Fichajes.net, Cristiano Ronaldo mbetet sërish pretendent kryesor për ta fituar Topin e Artë 2017 “Historia e titujve për Topin ...
Këta janë kandidatët për Topin e Artë (Foto)
Gazeta Monitor - 21-Apr-2017 09:14
Portali spanjoll, Fichajes.net ka analizuar aktuale rreth luftës për Topin e Artë 2017 Sipas Fichajes.net, Cristiano Ronaldo mbetet sërish pretendent kryesor për ta fituar Topin e Artë 2017 “Historia e titujve për Topin ...
Messi dhe Ronaldo ndezin “El Clasico” me një puthje
Aktuale.MK - 21-Apr-2017 09:07
Një puthje plot pasion për të larguar çdo tension dhe për të shuar polemikat. Kur na ndajnë edhe pak ditë nga klasikja Real Madrid-Barcelona, që do të luhet të dielën e ardhshme në “Santiago Bernabeu”, në kryeqytetin ...
Këta janë kandidatët për Topin e Artë (Foto)
Gazeta Express - 21-Apr-2017 09:01
Portali spanjoll, Fichajes.net ka analizuar aktuale rreth luftës për Topin e Artë 2017 Sipas Fichajes.net, Cristiano Ronaldo mbetet sërish pretendent kryesor për ta fituar Topin e Artë 2017 “Historia e titujve për Topin ...
Ylli i Barcelonës përfshihet në listën e 100 njerëzve më me influencë në botë
Indeks Online - 21-Apr-2017 08:17
Ylli i Barcelonës Neymar JR, është emëruar si një nga 100 njerëzit me më së shumti influencë në vitin 2017. Ylli i Brazilit është bërë një nga lojtarët më të mirë në botë poashtu edhe njëri nga më të njohurit në glob. ...
FOTO/ Po ndodh tani. Tronditet Bota nga ky lajm shokues për Lionel Messin
Lexo - 20-Apr-2017 23:56
Prokurori i ka kërkuar Gjykatës së Lartë për të konfirmuar dënimin prej 21 muajsh burg për Lionel Messin. Gjykata e Lartë Barcelonës i ka bërë një kërkesë me shkrim Gjykatës Supreme ku kërkon shqyrtimin e çështjes së ...
Po ndodh tani. Tronditet Bota nga ky lajm shokues për Lionel Messin (FOTO)
Ina-Online - 20-Apr-2017 23:15
Prokurori i ka kërkuar Gjykatës së Lartë për të konfirmuar dënimin prej 21 muajsh burg për Lionel Messin, Gjykata e Lartë të Barcelonëspas kërkesës me shkrim të Messit që i ka paraqitur gjyqtarëve të Gjykatës së Lartë ...
Po ndodh tani. Skandal i madh me Lionel Messin, nuk ka qetësi sonte tek Barcelona
Syri - 20-Apr-2017 22:51
Sonte është nata më e vështirë në jetën e Lionel Messit. Gjykata Supreme në Spanjë ka vendosur në një senacë me dyer të mbyllura që Messi dhe babai i tij të dënohet me 2 vjet burg për mashtim dhe mos deklarim të ...
Po ndodh tani. Tronditet Bota nga ky lajm shokues për Lionel Messin (FOTO)
TetovaSot - 20-Apr-2017 22:37
Publikuar 20 Pri, 2017 Shpërndaj Prokurori i ka kërkuar Gjykatës së Lartë për të konfirmuar dënimin prej 21 muajsh burg për Lionel Messin, Gjykata e Lartë të Barcelonëspas kërkesës me shkrim të Messit që i ka paraqitur ...
FOTO/ Po ndodh tani. Tronditet Bota nga ky lajm shokues për Lionel Messin
Syri - 20-Apr-2017 22:26
Prokurori i ka kërkuar Gjykatës së Lartë për të konfirmuar dënimin prej 21 muajsh burg për Lionel Messin, Gjykata e Lartë të Barcelonëspas kërkesës me shkrim të Messit që i ka paraqitur gjyqtarëve të Gjykatës së Lartë ...
Puthje pasionante mes Messit e Ronaldos para “El Clasicos”, kjo foto po çmend internetin (Foto)
Gazeta Express - 20-Apr-2017 21:55
Artisti Tvboy, ka bërë një pikturë që po komentohet shumë në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për Messin e Ronaldon, ku artisti Tvboy i ka paraqitur ata duke u puthur, para “El Clasicos” mes Real Madridit dhe Barcelonës që ...
Puthje mes Messit dhe Ronaldos në rruget e Barcelonës (FOTO)
TetovaSot - 20-Apr-2017 21:33
Publikuar 20 Pri, 2017 Shpërndaj Një artë i vërtet është duke i befasuar të gjithë në rrugët e Barcelonës, para derbit Real Madrid – Barcelona që luhet këtë fundjavë, përcjell IndeksOnline Artisti i njohur Tvboy ka ...
12
Galeri

Lajmet Kryesore