Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 09:40
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Po tani, Saliu e ka fajin?
Po tani, Saliu e ka fajin?
Lapsi - 21-Apr-2017 12:39
Edi Rama po e mbyll këtë mandat me një refren që përpiqet të justifikojë të gjitha dështimet e tij: “Fajin e ka Saliu”. Ai flet për hashashin dhe thotë se e ka trashigim nga paraardhësi. Ai pyetet se pse nuk ka bërë ...
Galeri

Lajmet Kryesore