Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 18:50
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Përkrahësit e ISIS-it kërcënuan policët e Kosovës, shikojeni video-përmbledhjen
Indeks Online - 21-Apr-2017 16:06
PK-ja ndaloi një veturë (Gold) në rajonin e Ferizajt. Aty gjendeshin katër personave, të dyshuar si përkrahës të ISIS-it. Gjatë kontrollit janë konfiskuar; armë, maska, thika... Shikojeni video-përmbledhjen:
Përkrahësit e ISIS-it kërcënojnë në stacionin e Policisë në Ferizaj, ishin të armatosur
Portali Online - 21-Apr-2017 16:02
Ndalja e një veture (Golf) në rajonin e Ferizajt është bërë “mollë sherri” ndërmjet disa pjesëtarëve të Policisë së Kosovës -Njësitit për Intervenime të Shpejta dhe katër personave, të dyshuar si përkrahës të ...
Prkrahsit e ISIS-it krcnojn n stacionin e Policis n Ferizaj, ishin t armatosur (Foto)
Zeri - 21-Apr-2017 15:50
Ndalja e një veture (Golf) në rajonin e Ferizajt është bërë “mollë sherri” ndërmjet disa pjesëtarëve të Policisë së Kosovës -Njësitit për Intervenime të Shpejta dhe katër personave, të dyshuar si përkrahës të ...
Policia arreston dy persona pr grabitje
Bota Sot - 21-Apr-2017 15:46
Dy persona janë arrestuar në lidhje me një grabitje në Graçanicë. Policia ka njoftuar se janë arrestuar dy persona për një grabitje që dyshohet se e kishin kryer më 14 janar të këtij viti në fshatin Çagllavicë. Sipas ...
Kapet drogë në Podujevë, policia e maskuar arreston pesë persona (Foto)
InFokusi - 21-Apr-2017 15:25
Policia e Kosovës ka konfirmuar arrestimin e disa personave në magjistralen Prishtinë-Podujevë. “Mund te konfirmojmë se DHTN është duke zhvilluar një operacion policor ne rrugën Prishtine-Podujeve me ç’rast ka arrestuar ...
Prezanton pasaportë të Serbisë, dyshohet të jetë i keqpërdorur
Gazeta Monitor - 21-Apr-2017 15:25
Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar në aeroportin e Prishtinës, pasi në kontrollë të dokumenteve ka prezantuar pasapaortë të Serbisë që dyshohet të jetë i keqpërdorur. I dyshuari ishte nisur për të udhtuar në ...
Përkrahësit e armatosur të ISIS-it në Ferizaj, kërcënojnë policinë (Foto)
InFokusi - 21-Apr-2017 15:18
Ndalja e një veture (Golf) në rajonin e Ferizajt është bërë “mollë sherri” ndërmjet disa pjesëtarëve të Policisë së Kosovës -Njësitit për Intervenime të Shpejta dhe katër personave, të dyshuar si përkrahës të ...
?Prezanton pasaportë të Serbisë, dyshohet të jetë i keqpërdorur
Indeks Online - 21-Apr-2017 15:16
Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar në aeroportin e Prishtinës, pasi në kontrollë të dokumenteve ka prezantuar pasapaortë të Serbisë që dyshohet të jetë i keqpërdorur. I dyshuari ishte nisur për të udhtuar ...
Gjuan me armë në aheng, arrestohet nga policia
TetovaSot - 10-Aug-2016 17:12
Fshati Milloshevë Obiliq, 09.08.2016-00:43. Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar pasi që i njëjti gjatë një ahengu familjar ka shtënë me armë zjarri në ajër. Nga i njëjti është konfiskuar një pistoletë e tipit ...
Kapet me substancë narkotike marihuanë
Indeks Online - 21-Apr-2017 15:06
Në Prishtinë policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar për posedim të narkotikëve. Në raportin 24 orësh të policisë thuhet se në është arrestuar i dyshuari mashkull pasi që gjatë kontrollit iu është konfiskuar një ...
Gjuajtje me armë zjarri në aheng familjar
Arbresh - 21-Apr-2017 15:05
Raportohet se një person në fshatin Gelenacë të Suharekës gjatë një ahengu në shtëpinë e tij ka shtënë me armë zjarri. Në vendin e ngjarjes Njësiti policor nga i dyshuari nga i dyshuari ka konfiskuar një revole 9 mm një ...
? Dhunë dhe kërcenime brenda familjes, arrestohet nga policia
Indeks Online - 21-Apr-2017 15:05
Në Gilan policia e Kosovës ka arrestuar një person për shkak së gjatë tërë kohës ka ushtruar dhunë dhe kërcenuar viktimën femër. Pas një mosmarrëveshje, i dyshuari ka sulmuar fizikisht viktimën femër e cila për shkak ...
Kishte mosmarrëveshje me një biznesmen, ia thyen xhamat e zyrës e veturës
Arbresh - 21-Apr-2017 14:55
Është arrestuar një person në Fushë Kosovë, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka thyer xhamat e zyrës së një firme, pronë e viktimës e më pas i ka thyer edhe xhamin e veturës të firmës së njëjtë. Me urdhër të ...
Ekskluzive: Përkrahësit e ISIS-it kërcënojnë në stacionin e Policisë në Ferizaj, ishin të armatosur (Foto)
Indeks Online - 21-Apr-2017 14:52
Ndalja e një veture (Golf) në rajonin e Ferizajt është bërë “mollë sherri” ndërmjet disa pjesëtarëve të Policisë së Kosovës -Njësitit për Intervenime të Shpejta dhe katër personave, të dyshuar si përkrahës të ...
Prishtinë: Arrestohet një person, policia i gjen një qese marihuanë
Gazeta Monitor - 21-Apr-2017 14:51
Të enjten në rrugën “Vëllezërit Fazliu” në Prishtinë, policia ka arrestuar një person të gjinisë mashkullore pasi që gjatë kontrollit tek i njejti është gjetur dhe konfiskuar një qese me substancë të dyshuar narkotike, ...
Arrestohen pr fajde
Bota Sot - 21-Apr-2017 14:51
Dy persona janë arrestuar në Lipjan, pasi dushohet se të njëjtit kanë kryer veprën penale “fajde”. Drejtoria për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit, Sektori për Hetimin e Krimeve Ekonomike në Prishtinë, të ...
Arrestohen për fajde
Indeks Online - 21-Apr-2017 14:49
Dy persona janë arrestuar në Lipjan, pasi dushohet se të njëjtit kanë kryer veprën penale “fajde”. Drejtoria për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit, Sektori për Hetimin e Krimeve Ekonomike në Prishtinë, të ...
Arrestohen për fajde
Kosova Press - 21-Apr-2017 14:48
Dy persona janë arrestuar në Lipjan, pasi dushohet se të njëjtit kanë kryer veprën penale “fajde”.
Dy të arrestuar për fajde në Lipjan
Arbresh - 21-Apr-2017 14:45
Drejtoria për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit, Sektori për Hetimin e Krimeve Ekonomike në Prishtinë, të mbështetur nga njësitë e NJSO, pas zhvillimit të hetimeve, kanë zbatuar urdhëresën e gjykatës me ...
Gjilan: Burri rreh femrën, ajo kërkon ndihmë mjekësore
InFokusi - 21-Apr-2017 14:35
Të enjten policia në Gjilan ka arrestuar një person të gjinisë mashkullore, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht viktimën femër. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore