Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 08:50
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Përfundon sezoni për Ibrahimovicin (Video) Gazeta Express - 21-Apr-2017 19:06
Ajax-Lyon dhe Celta-Manchester United, në gjysmëfinalet e Europa League
Flaka - 21-Apr-2017 19:02
Short drithërues në gjysmëfinalet e Europa League. Dy përballje emocionuse dhe mbi të gjitha spektakolare për të përcaktuar dy skuadrat që do të diksutojnë trofeun e Europa League për edicionin 2016-2017, në finalen e ...
Interi i dëshiron shërim të shpejt Zlatan Ibrahimovicit (Foto)
AlMaKos - 21-Apr-2017 18:50
Faqja zyrtare e Interit në Instagram i ka dëshiruar shërim të shpejt Ibrahimovicit. Superylli suedez u lëndua keq në duelin ndaj Anderlechtit në Europa League. Menjëherë kanë pasuar mesazhet nga e gjithë bota në ...
Tragjedia/ Vdesin plot 30 tifozë të Man Utd
Mapo - 21-Apr-2017 18:44
Mbi 30 tifozë të Manchester United kanë vdekur pas një problemi elektrik në ambientin ku ishin duke e shikuar ndeshjen kundër Anderlechtit. Ngjarja e tmerrshme ka ndodhur në Nigeri, gjatë ballafaqimit mes Manchester ...
Tragjedia/ Vdesin plot 30 tifozë të Man Utd
Java News - 21-Apr-2017 18:35
Mbi 30 tifozë të Manchester United kanë vdekur pas një problemi elektrik në ambientin ku ishin duke e shikuar ndeshjen kundër Anderlechtit. Ngjarja e tmerrshme ka ndodhur në Nigeri, gjatë ballafaqimit mes Manchester ...
Mourinho porosi Rooneyt: Bëhi gati, radhën e ke ti
Indeks Online - 21-Apr-2017 18:29
Jose Mourinho e ka porositur Wayne Rooneyn që të bëhet gati për lojë pas lëndimit të Zlatan Ibrahimovic. Mou ka thënë se vendin e Ibrës do ta zë Rooney dhe se duhet të dëshmojë veten. "I kthyer nga lëndimi, Bailly ka ...
Dëmtimi është i rëndë, Ibrahimoviç mbyll sezonin
SuperSport - 21-Apr-2017 18:28
Zlatan Ibrahimovic mbyll sezonin. Për një moment të vetëm nuk do të flitet për të ardhmen e suedezit, por për gjëndjen e tij fizike. Një lajm i hidhur vjen për të gjithë tifozët e Man.United dhe trajnerit të tyre Jose ...
Liga Evropa sjell përballjet Ajax-Lyon dhe Celta-Manchester United
Albportali - 21-Apr-2017 17:58
Në selinë e Federatës Evropiane të Futbollit (UEFA), në Nyon të Zvicrës, sot janë përcaktuar dyshet për gjysmëfinales së garës së dytë më të popullarizuar në futbollin evropian për klube, ligën Evropa, raporton AA. ...
Liga Evropa sjell përballjet Ajax-Lyon dhe Celta-Manchester United
Shenja - 21-Apr-2017 17:58
Në selinë e Federatës Evropiane të Futbollit (UEFA), në Nyon të Zvicrës, sot janë përcaktuar dyshet për gjysmëfinales së garës së dytë më të popullarizuar në futbollin evropian për klube, ligën Evropa, raporton AA. ...
Ibrahimovic mungon për pjesën e mbetur të sezonit
AlMaKos - 21-Apr-2017 17:49
Zlatan Ibrahimovic do të mungojë në pjesën e mbetur të sezonit nga lëndimi në gju. Sulmuesi pati një dëmtim të rëndë në ndeshjen që Manchester United e fitoi 2-1 ndaj Anderlecht në Ligën e Evropës. Edhe Jose Mourinho ...
?Mourinho: Rashford është special
AlMaKos - 21-Apr-2017 17:33
Menaxheri i Manchester United, Jose Mourinho, ka lavdëruar talentin Marcus Rashford. Pas fitores së mundimshme ndaj Anderlechtit, ku u desh një gol i zëvendësuesit Marcus Rashford në vazhdimet prej 30 minutave, ...
Mourinho: Rashford është special
TetovaSot - 21-Apr-2017 17:27
Publikuar 21 Pri, 2017 Shpërndaj Trajneri portugez ka lavdëruar talentin Marcus Rashford. Pas fitores së mundimshme ndaj Anderlechtit, ku u desh një gol i zëvendësuesit Marcus Rashford në vazhdimet prej 30 minutave, ...
Mourinho: Jemi në telashe
TetovaSot - 21-Apr-2017 17:21
Publikuar 21 Pri, 2017 Shpërndaj Jose Mourinho është i brengosur që Manchester Unitedi po vuan nga lëndimet në pjesën më vendimtare të sezonit. “Djajtë e Kuq” humbën Marcos Rojon dhe Zlatan Ibrahimovicin në sfidën ...
Mourinho: Jemi në telashe
Gazeta Express - 21-Apr-2017 17:05
Jose Mourinho është i brengosur që Manchester Unitedi po vuan nga lëndimet në pjesën më vendimtare të sezonit. “Djajtë e Kuq” humbën Marcos Rojon dhe Zlatan Ibrahimovicin në sfidën kundër Anderlechtit në Europa League, ...
Hidhet shorti i Europa League, ja kush janë çiftet gjysmëfinaliste
Koha Jone - 21-Apr-2017 16:41
Menjëherë pas shortit të Champions League, në Nion të Zvicrës është zhvilluar edhe shorti për gjysmëfinalet e Europa League. Ajax do të takohet me Lyonin, kurse Manchester United me Celta Vigon.
Vdesin mbi 30 tifozë të Man Utd (FOTO)
Albportali - 21-Apr-2017 16:38
Mbi 30 tifozë të Manchester United kanë vdekur pas një problemi elektrik në ambientin ku ishin duke e shikuar ndeshjen kundër Anderlechtit. Ngjarja e tmerrshme ka ndodhur në Nigeri, gjatë ballafaqimit mes Manchester ...
Tragjedi në Nigeri, 30 tifozë të Manchester United humbin jetën pas një incidenti elektrik
BalkanWeb - 21-Apr-2017 16:34

Tragjedia, mbi 30 tifozë të Manchester United humbasin jetën
ABCNews - 21-Apr-2017 16:17
Tragjedia, mbi 30 tifozë të Manchester United humbasin jetën Duke parë ndeshjen në Nigeri 21 prill 2017 16:15 Disa tifozë të klubit anglez, Manchester United, kanë humbur jetën në mënyrë tragjike gjatë ndeshjes se ...
Tragjedi gjatë ndeshjes, dhjetëra tifozë të Junajtidit vriten nga një kabllo elektrik
Standard - 21-Apr-2017 15:57
Mançester Junajtid u kualifikua në gjysmëfinale të Ligës së Europës, por për 30 tifozë nigerianë të “Djajve të Kuq” ndeshja e mbrëmshme u shndërrua në tragjedi. Ata mendohet se kanë humbur jetën në Kalbar pasi një një ...
E tmerrshme: Humbin jetën mbi 30 tifozë të Manchester United
Indeks Online - 21-Apr-2017 15:47
Disa tifozë të klubit anglez, Manchester United kanë humbur jetën në mënyrë tragjike gjatë ndeshjes se mbrëmshme, të vlefshme për çerekfinalet e Europa League. Gjatë kohës që United po përballej me Anderlechtit në ...
Mbi 30 tifozë të Unitedit gjejnë vdekjen (Foto)
AlMaKos - 21-Apr-2017 15:34
Një ngjarje e rëndë tragjike ka ndodhur në Nigeri. Mbi 30 tifozë të Manchester United kanë vdekur pas një problemi elektrik në ambientin ku ishin duke e shikuar ndeshjen kundër Anderlechtit. Lexo po ashtu: Ngjarja e ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore