Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 04:34
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
VIDEO/ Dëmtim horror i Ibrahimovic, “STOP” i gjatë jashtë fushave
VIDEO/ Dëmtim horror i Ibrahimovic, “STOP” i gjatë jashtë fushave
BalkanWeb - 21-Apr-2017 06:27
Zlatan Ibrahimoviç është dëmtuar në fund të sfidës që Manchester United luajti mbrëmjen e kalura me Anderleht, ndeshje e vlefshme për çerekfinalet e Europa Legaue që u fitua në kohë shtesë nga United 2-1 dhe u ...
Europa League/ Përcaktohet skuadrat gjysmëfinaliste
GazetaTema - 21-Apr-2017 00:31
Janë përcaktuar sonte edhe katër ekipet gjysmë-finaliste të Europa League. Ekipi i parë i kualifikuar ishte Celta Vigo, e cila pasi mposhti Genk javën e kaluar në Spanjë, sot u mjaftua me një barazim 1-1, për të ...
Emocione në Europa League, përcaktohen gjysmë-finalistët
Top Channel - 20-Apr-2017 23:56
Janë përcaktuar sonte edhe katër ekipet gjysmë-finaliste të Europa League. Ekipi i parë i kualifikuar ishte Celta Vigo, e cila pasi mposhti Genk javën e kaluar në Spanjë, sot u mjaftua me një barazim 1-1, për të ...
Man. United, kualifikim me kosto. Ibra dëmtohet rëndë
Top Channel - 21-Apr-2017 01:58
Manchester United ka arritur të kualifikohet për në gjysmëfinalet e Europa League, pasi mposhti Anderlechtin me rezultatin 2-1, pas minutave shtesë. Por, ky kualifikim ka pasur një kosto të lartë për ekipin e Jose ...
Djajtë e kuq kualifikohen, por me kosto, Ibra dëmtohet rëndë
Shqiptarja - 21-Apr-2017 08:24
Manchester United ka arritur të kualifikohet mbrëmë për në gjysmëfinalet e Evropa League. Djajtë e kuq mposhtën skuadrën e Anderlechtit me rezultatin 2-1, pas minutave shtesë. Kualifikimi i anglezëve mbrëmë ka sjellë ...
Emocione në Europa League, përcaktohen gjysmë-finalistët
Mapo - 21-Apr-2017 09:41
Janë përcaktuar mbrëmë edhe katër ekipet gjysmë-finaliste të Europa League. Ekipi i parë i kualifikuar ishte Celta Vigo, e cila pasi mposhti Genk javën e kaluar në Spanjë, dje u mjaftua me një barazim 1-1, për të ...
“Europa League”, edhe 30 minuta për gjysmëfinalistët. Kualifikohet Celta
Top Channel - 20-Apr-2017 22:59
Duhej të ishin mësuar edhe gjysmëfinalistët e Europa League, këtë të enjte, por deri më tani vetëm Celta Vigo ka siguruar një biletë për më tej, ndërkohë që tri ndeshjet e tjera, Besiktas-Lyon, Manchester ...
Man. Junajtid, Lion e Ajaks kualifikim me vuajtje
Gazeta Shqip - 21-Apr-2017 02:38
Man.UTD, Ajax, Celta Vigo dhe Lyon janë 4 skuadrat gjysmëfinaliste të Europa League pas 4 sfidave cerekfinale shumë të luftuara, aq sa 3 prej tyre u zgjidhën vetëm në kohën shtesë. Një gol i Rashford në pjesën e dytë të ...
Pas 8 penalltive, Lyoni shkon në gjysmëfinale (VIDEO)
TetovaSot - 21-Apr-2017 00:08
Publikuar 21 Pri, 2017 Shpërndaj Një ndeshje e zjarrtë çerekfinale është zhvilluar në “Vodafone Arena” në Stamboll ndërmjet Beshiktashit dhe Lyonit. Lyoni arriti të kualifikohet në gjysmëfinale të Ligës së Evropës vetëm ...
Rojo e Ibrahimoviç tronditin Mourinhon (Foto)
Ina-Online - 21-Apr-2017 09:29
Marcos Rojo dhe Zlatan Ibrahimoviç janë lënduar në fitoren e Manchester Unitedit ndaj Anderlecht (2:1), e cila është zhvilluar në kuadër të çerekfinales së Europa Leagues Jose Mourinho, strategu i ‘Djajve të Kuq’, pas ...
Man. United, kualifikim me kosto. Ibra dëmtohet rëndë
Gazeta Dita - 21-Apr-2017 09:10
Manchester United ka arritur të kualifikohet për në gjysmëfinalet e Europa League, pasi mposhti Anderlechtin me rezultatin 2-1, pas minutave shtesë. Por, ky kualifikim ka pasur një kosto të lartë për ekipin e Jose ...
Sfida të ‘çmendura’, Manchester Utd, Celta e Ajax, kualifikohen më tutje
Lexo - 21-Apr-2017 08:44
Manchester Utd, Celta, Ajax-i janë kualifikuar në gjysmëfinalen e Europa League. Manchester Utd me mund të madh siguroi kualifikimin për më tutje. Manchester Utd shënoi fitore pas 120 minutave me rezultat 2:1 ndaj ...
Dëmtimet e Ibrahimovic dhe Rojo trondisin Mourinhon
Koha.mk - 21-Apr-2017 10:08
Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, tha se lajmi fillestar për lëndimet e Zlatan Ibrahimoviç dhe Marcos Rojo është mjaft negativ. Dy futbollistët në fjalë pësuan probleme në gjunjë, ndërsa Manchester United ...
Ajaxi, Manchester Unitedi, Celta Vigo dhe Lyoni kualifikohen në gjysmëfinale të Europa League
Koha Jone - 21-Apr-2017 00:18
Ajaxi, Manchester Unitedi, Celta Vigo dhe Lyoni janë kualifikuar në gjysmëfinale të Europa League “Djajtë e Kuq” siguruan biletën për në gjysmëfinale të Europa League vetëm pas vazhdimeve, pasi koha e rregullt përfundoi ...
Nuk mund ta besoni se çfarë ka bërë Mourinho në ndeshjen ndaj Anderlechtit (Foto)
Gazeta Express - 21-Apr-2017 09:32
Jose Mourinho ka befasuar të gjithë shikuesit në ‘Old Traffrod’ gjatë ndeshjes me Anderlechtit ‘Special One’ në kohën shtesë të ndeshjes ka nxjerr një letër nga xhepi dhe e ka puthur atë, shkruan Express. Manchester ...
Manchester United kualifikohet në gjysmëfinale
10minuta.com - 21-Apr-2017 09:40
Manchester United është kualifikuar në gjysmëfinalen e Ligës së Evropës, pasi në vazhdim të takimit, ka mposhtur Anderlechtin me rezultat 2 – 1 (3 – 2). “Djajtë e Kuq” arritën fitoren vetëm pas vazhdimeve, pasi koha e ...
Dëmtohet rëndë Marcos Rojo i Manchester
Java News - 21-Apr-2017 09:19
Jose Mourinho është forcuar të bëjë një zëvendësim të detyrueshëm ndaj Anderlechtit, pasi është lënduar mbrojtësi Marcos Rojo. Goal raporton se argjentinasi lëndoi gjurin në një duel me Nicolae Stanciu, dhe më pas u ...
Mourinho sqaron gjendjen e futbollistëve të lënduar
AlMaKos - 21-Apr-2017 08:34
Menaxheri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho ka thënë se lajmi fillestar për lëndimet ndaj Zlatan Ibrahimovicit dhe Marcos Rojos janë mjaft negative. Ibrahimovic dhe Rojo pësuan lëndime në gjunjë, pasi United kaluan ...
Ja kur hidhet shorti i Europa League (Foto)
Gazeta Express - 21-Apr-2017 00:04
Ajaxi, Manchester Unitedi, Celta Vigo dhe Lyoni janë kualifikuar në gjysmëfinale të Europa League “Djajtë e Kuq” siguruan biletën për në gjysmëfinale të Europa League vetëm pas vazhdimeve, pasi koha e rregullt përfundoi ...
Man United 2-1 Anderlecht, vlerësimet e futbollistëve (Foto)
AlMaKos - 20-Apr-2017 23:49
Manchester United ka fituar 2-1 pas vazhdimeve ndaj Anderlechtit dhe është kualifikuar për në gjysmëfinale të Ligës së Evropës. Skuadrës së Jose Mourinhos nuk i kanë mjaftuar 180 minuta për të siguruar kualifikimin për ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore