Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 22:32
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Zihen për pronën dhe qëllon në ajër me armë, arrestohet
Telegraf - 21-Apr-2017 11:18
Parandalohet një ngjarje e rëndë kriminale në Malësi të Madhe...
Shkodër, 35-vjeçari qëllon me armë 26-vjeçaren, policia parandalon krimin
Lapsi - 21-Apr-2017 11:10
Policia e Shkodrës ka mund të parandalojë një krim të rëndë. Shtetasja M. J. 26 vjeç dhe Alfred Jakaj, 35 vjeç nga fshati Lohë e Siperme të Madhësisë së Madhe janë konfliktuar për asrye pronësie. Jakaj ka qëlluar tre ...
Kanosi me armë 26-vjeçaren, arrestohet 35-vjeçari në Shkodër
Gazeta Shqip - 21-Apr-2017 10:48
Policia e Shkodrës ka mundur të parandalojë një ngjarje të rëndë kriminale. Motivi i pronësisë ka qenë shkaku i konfliktit mes M. J., 26 vjeçe dhe Alfred Jakaj, 35 vjeç në fshatin Lohë e Sipërme të Malësisë së Madhe. ...
Malësi e Madhe, 35-vjeçari kërcënon me armë 26-vjeçaren
Syri - 21-Apr-2017 10:47
Një 35-vjeçar është arrestuar nga policia pasi kërcënoi me armë 26-vjeçaren M.J, pas një konflikti për motive pronësie. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Lohë e Sipërme në Malësi të Madhe. Kanë qenë banorët e tjerë që ...
Konflikti për pronën, i riu qëllon 3 herë me armë ndaj 26-vjeçares
Lexo - 21-Apr-2017 10:45
Policia e Shkodrës ka mundur të parandalojë një ngjarje të rëndë kriminale. Motivi i pronësisë ka qënë shkaku i konfliktit mes M. J., 26 vjeçe dhe Alfred Jakaj, 35 vjeç në fshatin Lohë e Sipërme të Malësisë së Madhe. ...
Shkodër, kanos me armë 26-vjeçaren
Klan Kosova - 21-Apr-2017 10:42
Policia e Shkodrës ka mundur të parandalojë një ngjarje të rëndë kriminale. Motivi i pronësisë ka qënë shkaku i konfliktit mes M. J., 26 vjeçe dhe Alfred Jakaj, 35 vjeç në fshatin Lohë e Sipërme të Malësisë së Madhe. ...
Parandalohet vrasja në Malësinë e Madhe, shkak problemet e pronësisë
Gazeta Dita - 21-Apr-2017 10:39
Policia e Shkodrës ka mundur të parandalojë një ngjarje të rëndë kriminale. Motivi i pronësisë ka qënë shkaku i konfliktit mes M. J., 26 vjeçe dhe Alfred Jakaj, 35 vjeç në fshatin Lohë e Sipërme të Malësisë së Madhe. ...
Sherr për pronat, 35 – vjeçari qëllon me armë drejt 26 vjeçares
Televizioni Koha - 21-Apr-2017 10:38
Efektivët e policisë në Malësi të Madhe kanë arritur të parandalojnë një ngjarje që mund të kishte pasur pasoja fatale. Bëhet fjalë për një konflikt të ndodhur mes një 35 – vjeçari dhe një vajze 26 – vjeçare, shkak për ...
Parandalohet krimi n Shkodr, qlloi 3 her me arm drejt 26 vjeares
Bota Sot - 21-Apr-2017 10:33
Një ngjarje e rëndë kriminale është parandaluar nga policia e Shkodrës. Motivi i pronësisë ka qenë shkaku i konfliktit mes M. J., 26 vjeçe dhe Alfred Jakaj, 35 vjeç në fshatin Lohë e Sipërme të Malësisë së Madhe. Jakaj ...
Shkodër, kanos me armë 26-vjeçaren
Mapo - 21-Apr-2017 10:33
Policia e Shkodrës ka mundur të parandalojë një ngjarje të rëndë kriminale. Motivi i pronësisë ka qënë shkaku i konfliktit mes M. J., 26 vjeçe dhe Alfred Jakaj, 35 vjeç në fshatin Lohë e Sipërme të Malësisë së Madhe. ...
Konflikti për pronën, i riu qëllon 3 herë me armë ndaj 26-vjeçares
Java News - 21-Apr-2017 10:27
Policia e Shkodrës ka mundur të parandalojë një ngjarje të rëndë kriminale. Motivi i pronësisë ka qënë shkaku i konfliktit mes M. J., 26 vjeçe dhe Alfred Jakaj, 35 vjeç në fshatin Lohë e Sipërme të Malësisë së Madhe. ...
Parandalohet krimi në Shkodër, qëlloi 3 herë me armë drejt 26 vjeçares
Gazeta Monitor - 21-Apr-2017 10:27
Një ngjarje e rëndë kriminale është parandaluar nga policia e Shkodrës. Motivi i pronësisë ka qenë shkaku i konfliktit mes M. J., 26 vjeçe dhe Alfred Jakaj, 35 vjeç në fshatin Lohë e Sipërme të Malësisë së Madhe. Jakaj ...
Shkodër, kanos me armë 26-vjeçaren
Top Channel - 21-Apr-2017 10:14
Policia e Shkodrës ka mundur të parandalojë një ngjarje të rëndë kriminale. Motivi i pronësisë ka qënë shkaku i konfliktit mes M. J., 26 vjeçe dhe Alfred Jakaj, 35 vjeç në fshatin Lohë e Sipërme të Malësisë së Madhe. ...
Galeri

Lajmet Kryesore