Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 10:47
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Basha ngre “çadrën” në çdo qytet: Nga e hëna bllokojmë të gjithë qarkullimin (kërcënon anëtarët e KQZ me ndjekje penale)
Basha ngre “çadrën” në çdo qytet: Nga e hëna bllokojmë të gjithë qarkullimin (kërcënon anëtarët e KQZ me ndjekje penale)
GazetaTema - 20-Apr-2017 20:30
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka mbajtur nga çadra e protestës fjalimin e radhës ku ka njoftuar edhe vendimin për intensifikimin e protestave në të gjithë vendin. Ai njoftoi vendimin e opozitës për ...
Çfarë po ndodh në Partinë Demokratike? Lulzim Basha mbledh me urgjencë aleatët
BalkanWeb - 20-Apr-2017 19:00
TIRANE- Lulzim Basha mbledh me urgjencë aleatët e tij në selinë e Partisë Demokratike, për t’ju komunikuar vendimin për përshkallëzimin protestës, siç bëjnë me dije burime të News 24. Të njëjtat burime saktësojnë se ...
Basha: Bllokojmë trafikun në të gjithë vendin
VizionPlus - 20-Apr-2017 22:17
Opozita ashpërson aksionin. Kryeopozitari Lulzim Basha mblodhi mbrëmjen e se enjtes me urgjence aleatet ne selinë blu ku u vendos intensifikimi i protestave dhe shtrirja e tyre ne te gjithë vendin. Te hënën është ...
Basha: Protesta shtrihet në të gjithë vendin, të hënën bllokojmë trafikun
VizionPlus - 20-Apr-2017 21:58
Opozita e bashkuar me në krye Partinë Demokratike ka vendosur intesifikimin e protestës qytetare në të gjithë Shqipërinë, duke nisur nga dita e hënë, kur kanë paralajmëruar bllokimin e trafikut. Kryetari i Partisë ...
Basha kërcënon KQZ: Do t’ju çojmë për ndjekje penale
Mapo - 20-Apr-2017 19:39
Kreu i Partisë Demokratike nga sheshi i lirisë dhe një herë është shprehur nesë KQZ nuk e hedh poshtë kërkesën e koalicionit, atëherë PD do ti çojë për ndjekje penale. “Dita e sotme është mbushur me zhvillime politike, ...
Basha: Të bllokojmë trafikun në gjithë Shqipërinë
Top Channel - 20-Apr-2017 19:50
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka paralajmëruar këtë të enjte përshkallëzimin e protestave të opozitës, duke nisur nga java e ardhshme. “Të hënën në orën 11 të bllokojmë trafikun total në të gjithë ...
Basha mbledh me urgjencë aleatët e PD, porositë për ditët në vijim
Mapo - 20-Apr-2017 19:11
Kreu i PD Lulzim Basha ka mbledhur në një takim aleatët tek selia e partisë. Mësohet se Basha po diskuton për përshkallëzimin e protestave në gjithë vendin. Burimet thanë se protestat në rrethe do të mbahen paralelisht ...
Qëndrimi për kërkesën Rama-Meta, Basha kërcënon KQZ: Do ju çojmë në ndjekje penale
BalkanWeb - 20-Apr-2017 19:31
TIRANË- Kreu i PD-së, Lulzim Basha pas mbledhjes me aleatët e tij ka nisur të mbajë fjalën në çadrën e protestës, ku deklaroi se nuk do lejojë zgjedhje fasadë të diktuara nga krimi dhe droga, vendim i përbashkët, ky ...
Opozita shqiptare paralajmëroi intensifikimin e protestave
Republika - 21-Apr-2017 09:47
Opozita e bashkuar shqiptare, në krye me Partinë Demokratike ka vendosur intensifikimin e protestës qytetare në tërë Shqipërinë, duke u nisur nga dita e hënë, kur kanë paralajmëruar bllokimin e trafikut. Kryetari i ...
PD do përshkallëzojë protestat, Meta drejt presidencës?
Mapo - 20-Apr-2017 19:04
Partia Demokratike mund ta përshkallëzojë protestën e saj për zgjedhjet. Vendimi nuk është marrë akoma, por kreu i opozitës Lulzim Basha e diskutoi përhapjen e protestës në disa pika të ndryshme të vendit, në një takim ...
PD përshkallëzon protestën: Të bllokojmë rrugët!
Indeks Online - 21-Apr-2017 08:17
Të hënën, një ditë përpara ardhjes në Tiranë të negociatorit gjerman, David McAllister, opozita do të përshkallëzojë protestën për zgjedhjet. Të hënën, për të paktën një orë, çadra në bulevard nuk do të jetë fokusi ...
PD përshkallëzon protestën: Të bllokojmë rrugët!
Zhurnal - 21-Apr-2017 09:57
Të hënën, një ditë përpara ardhjes në Tiranë të negociatorit gjerman, David McAllister, opozita do të përshkallëzojë protestën për zgjedhjet. Të hënën, për të paktën një orë, çadra në bulevard nuk do të jetë fokusi ...
Basha konfirmon: Do shtrijmë protestat në gjithë vendin
Lajmi i Fundit - 20-Apr-2017 22:13
Kryetari i PD, Lulzim Basha konfirmoi shtrirjen e protestave në mbarë vendin dhe radikalizmim të aksionit opozitar deri në bllokimin e akseve rrugore. “Në funksion të arritjes të këtij vendimi opozita e bashkuar ka ...
PD prshkallzon protestn: T bllokojm rrugt!
Bota Sot - 21-Apr-2017 09:32
Të hënën, një ditë përpara ardhjes në Tiranë të negociatorit gjerman, David McAllister, opozita do të përshkallëzojë protestën për zgjedhjet. Të hënën, për të paktën një orë, çadra në bulevard nuk do të jetë fokusi ...
Zbardhet skenari/ Çfarë ka vendosur të bëjë Basha para vizitës në Tiranë të negociatorit të Merkel
BalkanWeb - 20-Apr-2017 18:21
TIRANË- Opozita pritet të përshkallëzojë protestën e saj e cila prej dy muajsh vijon në sheshin para Kryeministrisë. Lulzim Basha mblodhi paraditen e së enjtes në seli kryetarët dhe sekretarët e degëve të partisë. Edhe ...
Opozita intensifikon protestën, të hënën bllokohet trafiku në të gjithë vendin
Lapsi - 20-Apr-2017 19:50
Të hënen prej orës 11 deri në 12 do të bllokohet trafiku në të gjithë vendin. Kjo është një formë e re e protestës së opozitës, e cila kërkon qeveri teknike për të organizuar zgjedhjet e ardhshme. Lajmin e ka bërë me ...
Basha tregon prapaskenat, ja çfarë i propozon Qeveria për të zgjidhur krizën
TetovaSot - 20-Apr-2017 20:44
Publikuar 20 Pri, 2017 Shpërndaj Kryetari i Partisë Demokratike ka treguar cilat janë propozimet që qeveria i ka bërë opozitës për t’i dhënë fund krizës politike. Duke folur nga çadra e lirisë, Basha theksoi se ...
Përshkallëzohet protesta e opozitës, Basha: Të hënën bllokojmë trafikun
Gazeta Shqip - 20-Apr-2017 20:33
Opozita ka vendosur që të përshkallëzojë protestat e saj në të gjithë vendin. Këtë njoftim e bëri të ditur nga çadra e protestës kreu i PD-së, Lulzim Basha, duke thënë se do të ketë një bllokim total të trafikut në të ...
Basha : Të hënën do të bllokojmë trafikun kombëtar!
Ina-Online - 21-Apr-2017 08:58
Opozita shqiptare po përgatitet të intensifikojë protestën qytetare në të gjithë Shqipërinë, për të detyruar kryeministrin Rama të japi dorëheqje dhe në vend të krijohet një qeveri teknike që do të çojë vendin në ...
Opozita intesifikon protestën, të hënën bllokohet trafiku për 1 orë
OraNews - 20-Apr-2017 19:54
Kryeopozitari Lulzim Basha ka njoftuar sot intesifikimin e protestave në të gjithë Shqipërinë. Nga çadra e lirisë, Basha i bëri thirrje të gjithë qytetarëve që ditën e hënë në orën 11-12 të bashkohen në bllokimin total ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore