Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 11:45
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Një filozof dhe një garçon Dritare.net - 21-Apr-2017 13:27
Një filozof dhe një “garçon”
Bota.al - 21-Apr-2017 11:02
Në 16 mars ishin takuar në skenën e “Hertie School of Governance” të Berlinit, për një konferencë mbi të ardhmen e Europës, nën shoqërinë e Ministrit të jashtëm të Gjermanisë, Sigmar Gabriel. Pak kush e imagjinonte se ...
Galeri

Lajmet Kryesore