Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 23:37
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
LAJM I FUNDIT/ Gjysëmfinalet e Champions, Real-Atletiko dhe Monako-Juventus
LAJM I FUNDIT/ Gjysëmfinalet e Champions, Real-Atletiko dhe Monako-Juventus
GazetaTema - 21-Apr-2017 12:48
Është hedhur në Nion të Zvicrës, shorti për gjysëmfinalet e Champions League. Shorti ka vënë përballë Real-Madrid-Atletiko Madrid dhe Monako-Juventus. Atletiko dhe Reali takohen për herë të treë në Champions League, pas ...
Hidhet shorti, caktohen përballjet e gjysmëfinaleve të “Champions League”
BalkanWeb - 21-Apr-2017 12:33
Hidhet shorti për fazën gjysmëfinale të Champions Legue, ndërsa janë zbuluar dy gjysmëfinalet. Mësohet se ato janë Real Madrid-Atletico Madrid dhe Monaco-Juventus. Statistikat në përballjet direkte ATLETIKO MADRID ...
Kur do të hidhet shorti për gjysmëfinalet e Champions League dhe datat kur do të luhen ndeshjet
BalkanWeb - 20-Apr-2017 16:30
Kur tashmë janë përcaktuar katër skuadrat gjysmëfinaliste të Champions League, pritet vetëm të përcaktohen vetëm çiftet që do të përballen. Atletico Madrid, Real Madrid, Juventus dhe Monaco janë gjysmëfinalistët e ...
Shorti vendos derb madrilen, buzëqesh Juve
Top Channel - 21-Apr-2017 12:29
Shorti i hedhur në Nion të Zvicrës vendosi përballë Realin me Atletikon e Madridit, ndërsa Juventusi do të përballet me Monakon. Ndeshjet e para do të jenë Real vs Atletiko dhe Monako vs Juventus. Në letër shorti duket ...
Shorti i UEFA Champions Ligue. Ja përballjet
VizionPlus - 21-Apr-2017 12:19
Shorti i gjysëm finales për UEFA Champions Ligue ka sjellë sjellë surpriza në përballjet që do të zhvillohen. Real Madrid – Atletico Madrid Juventus – Monaco Takimet e para për gjysëm finalet do të zhvillohen në datat ...
Hidhet shorti i Champions League mësohen çiftet gjysëmfinaliste
Shqiptarja - 21-Apr-2017 12:42
Në Nyon të Zvicrës është hedhur shorti Champions League për fazën gjysmë-finale. Në gjysmë finale kaluan dy skuadrat madrilene, ajo e Real Madrid dhe Athletico Madrid së bashku me Juventusin dhe Monaco. Shorti ka ...
Juventus, Bonuçi: Synojmë të fitojmë tripletën
GazetaTema - 20-Apr-2017 21:24
Leonardo Bonuçi beson se Juventusi ka mundësi mjaft të mira që këtë sezon të fitojë tripletën. Pasi eliminuan Barcelonën në çerekfinale të Ligës së Kampionëve, italianët besojnë se mund ta fitojnë këtë trofe. Mbrojtësi ...
Mbappe jep sinjale për një transferim tek Reali
GazetaTema - 20-Apr-2017 17:13
Kylian Mbappe ka ngjallur shumë polemika pas ndeshjes me Borussia Dortmundin në Ligën e Kampionëve Ylli i Monacos, Kulian Mbappe është një nga lojtarët më të kërkuar në Evropë, pas paraqitjeve fantastike këtë edicion me ...
Hidhet shorti i Champions League/ Përplasje në Madrit. Juve me Monakon
Lapsi - 21-Apr-2017 12:54
Është hedhur në Nion të Zvicrës, shorti për gjysëmfinalet e Champions League. Shorti ka vënë përballë Real-Madrid-Atletiko Madrid dhe Monako-Juventus. Atletiko dhe Reali takohen për herë të treë në Champions League, pas ...
Bastet: Reali favorit për të fituar “Uefa Champions League”
GazetaTema - 20-Apr-2017 18:16
Në gjysmëfinale të “Uefa Champions League” janë kualifikuar Real Madrid, Juventus, Atletico Madrid dhe Monaco. Pas përfundimit të çerekfinaleve, pavarsisht se shorti akoma nuk është hedhur për ndeshjet gjysmëfinale, ...
VIDEO/ Monaco-Juventus, e pabesueshme çfarë ka ndodhur para 20 vitesh!
Syri - 21-Apr-2017 12:54
Në Nyon të Zvicrës u hodh shorti për fazën gjysmëfinale të Champions Leagues. Fati i ka buzëqeshur Juventusit e cila peshkoi një kundërshtar më të lehtë në letër pikërisht, Monacon. Monaco dhe Juventus janë takuar më ...
Hidhet Shorti. Përballje gjigantësh në gjysmëfinale të Championsit
Syri - 21-Apr-2017 12:41
Në Nyon të Zvicrës u hodh shorti për fazën gjysmëfinale të Champions Leagues. Fati i ka buzëqeshur Juventusit e cila peshkoi një kundërshtar më të lehtë në letër pikërisht, Monacon. Ndërsa në krahun tjetër Real Madrid ...
Statistikat e katër skuadrave gjysmëfinaliste dhe përballjet mes tyre
AlMaKos - 21-Apr-2017 12:48
Shorti i hedhur në Nyon të Zvicrës ka mësuar edhe ekipet gjysmëfinaliste në Ligën e Kampionëve. Kësisoj ndeshje tejet interesante pritet të zhvillohet në Madrid, ku përballë njëra tjetrës do të jenë dy ekipet e qytetit, ...
Shorti vendos derb madrilen, buzëqesh Juve
Gazeta Dita - 21-Apr-2017 12:41
Shorti i hedhur në Nion të Zvicrës vendosi përballë Realin me Atletikon e Madridit, ndërsa Juventusi do të përballet me Monakon. Ndeshjet e para do të jenë Real vs Atletiko dhe Monako vs Juventus. Në letër shorti duket ...
Nedved befason me deklaratën e tij pas shortit të Championsit
Syri - 21-Apr-2017 12:59
Në Nyon të Zvicrës u hodh shorti për fazën gjysmëfinale të Champions Leagues. Fati i ka buzëqeshur Juventusit e cila peshkoi një kundërshtar më të lehtë në letër pikërisht, Monacon. Legjenda e Juventusit, Pavel Nedved ...
Zyrtare: Publikohet orari i ndeshjeve gjysmëfinale (Foto)
Gazeta Express - 21-Apr-2017 12:57
UEFA ka publikuar orarin e dy ndeshjeve gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve Ndeshje mes Real Madridit dhe Atleticos do të luhet me 2 maj nga ora 20:45. Kurse, ndeshje mes Monacos dhe Juventusi do të zhvillohet me 3 maj, ...
Butragueno reagon pas shortit të Ligës së Kampionëve
AlMaKos - 21-Apr-2017 12:48
Emilio Butragueno ka folur pas shortit për gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve, ku e pa Real Madridin teksa shortohen të luaj ndaj rivalit lokal, Atletico Madridit. Përfaqësuesi i Real Madridit në shortin e mbajtur në ...
Caktohet orari i gjysmëfinaleve të Ligës së Kampionëve
Gazeta Express - 21-Apr-2017 12:29
Shorti i tërhequr në Nyon ka përcaktuar çiftet për gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve: Real Madrid - Atletico dhe Monaco -Juventus Kurse, UEFA ka njoftuar se ndeshjet e para gjysmëfinale do të zhvillohen më 2 dhe 3 ...
Këto janë datat e ndeshjeve gjysmëfinale
AlMaKos - 21-Apr-2017 12:33
Është hedhur shorti i gjysmëfinales në Ligën e Kampionëve. Kësisoj do të kemi një derbi madrilen, mes Real Madridit dhe Atletico Madridit. Ndërkohë ndeshja tjetër gjysmëfinale do të jetë ajo mes befasisë së këndshme, ...
Caktohet orari i gjysmëfinaleve të Ligës së Kampionëve
Portalb - 21-Apr-2017 12:39
Shorti i tërhequr në Nyon ka përcaktuar çiftet për gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve: Real Madrid – Atletico dhe Monaco -Juventus Kurse, UEFA ka njoftuar se ndeshjet e para gjysmëfinale do të zhvillohen më 2 dhe 3 ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore