Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 15:49
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Infarkt në qendrën stërvitore të Totenhemit, vdes ish-futbollisti i kombëtares angleze
Infarkt në qendrën stërvitore të Totenhemit, vdes ish-futbollisti i kombëtares angleze
Gazeta Dita - 21-Apr-2017 12:00
Ish-futbollisti i kombëtares angleze, Ugo Ehiogu, ka humbur jetën në orët e para të ditës së sotme. 44-vjeçari, i cili aktualisht ishte trajner i skuadrës U-23 të Totenhemit, pësoi infarkt mëngjesin e djeshëm në një nga ...
Vdes ish-lojtari i Anglisë
Kosova Sot - 21-Apr-2017 12:07
Ish-mbrojtësi i Anglisë, Aston Villas dhe trajneri i Tottenhamit, Ugo Ehiogu, ka vdekur në moshën 44-vjeçare. 44-vjeçari anglez ka ndërruar jetë gjatë mbrëmjes së ditës të djeshme(enjte). Është vet klubi i Tottenhami që ...
Vdiq ish futbollisti i njohur nga Premierliga (FOTO)
Portalb - 21-Apr-2017 11:31
Ish mbrojtësi i Anglisë dhe Aston Villas, Ugo Ehiogu ka vdekur në moshën 44 vjeç pasi pësoi sulm kardiak në qendrën stërvitore të Tottenhamit, shkruan Lajmi.net Ehiogu ishte trajner i ekipit U-23 të Tottenhamit. “Fjalët ...
Vdes ish futbollisti i njohur nga Premierliga (FOTO)
Televizioni Koha - 21-Apr-2017 11:47
Ish mbrojtësi i Anglisë dhe Aston Villas, Ugo Ehiogu ka vdekur në moshën 44 vjeç pasi pësoi sulm kardiak në qendrën stërvitore të Tottenhamit. Ehiogu ishte trajner i ekipit U-23 të Tottenhamit, përcjell “lajmi.net”. ...
Ndahet nga jeta trajneri Ugo Ehiogu
SuperSport - 21-Apr-2017 12:38
Bota e futbollit vajton Ugo Ehiogu. Ish futbollisti i Anglisë, Aston Villa-s dhe Middlesbrough, trajneri i skuadrës së nën 23 vjecarëve të Tottenham, humbi jetën në moshën 44 vjecare, pas një ataku kardiak të enjten ...
Vdes ish-lojtari i Anglisë (Foto)
AlMaKos - 21-Apr-2017 11:02
Ish-mbrojtësi i Anglisë, Aston Villas dhe trajneri i Tottenhamit, Ugo Ehiogu, ka vdekur në moshën 44-vjeçare. 44-vjeçari anglez ka ndërruar jetë gjatë mbrëmjes së ditës të djeshme(enjte). Lexo po ashtu: Është vet klubi ...
FOTO/ Vdes futbollisti i mirënjohur
Syri - 21-Apr-2017 10:44
Futbolli britanik është në zi. Ish-mbrojtësi Aston Villas, Ugo Ehiogu ka vdekur si pasojë e një sulmi në zemër. Lajmi është zyrtarizuar pak minuta më parë nga familjarët e futbollistit të njohur i cili gjatë periudhës ...
Vdes trajneri i Tottenhamit
Gazeta Monitor - 21-Apr-2017 11:09
Tottenham ka njoftuar se trajneri i ekipit U23, Ugo Ehiogu ka vdekur në moshën 44 vjeç pasi pësoi sulm kardiak në qendrën stërvitore të skuadrës Ugo Ehiogu gjatë karrierës si futbollistë kishte luajtur për skuadrat si: ...
Tottenhamit në zi, trajneri i ekipit U23 vdes në fushë (Foto)
Gazeta Express - 21-Apr-2017 11:03
Tottenham ka njoftuar se trajneri i ekipit U23, Ugo Ehiogu ka vdekur në moshën 44 vjeç pasi pësoi sulm kardiak në qendrën stërvitore të skuadrës Ugo Ehiogu gjatë karrierës si futbollistë kishte luajtur për skuadrat si: ...
Vdes trajneri i njohur anglez (Foto)
InFokusi - 21-Apr-2017 11:09
Tottenham ka njoftuar se trajneri i ekipit U23, Ugo Ehiogu ka vdekur në moshën 44 vjeç pasi pësoi sulm kardiak në qendrën stërvitore të skuadrës Ugo Ehiogu gjatë karrierës si futbollistë kishte luajtur për skuadrat si: ...
Ndërron jetë ish-mbrojtësi i Anglisë
Klan Kosova - 21-Apr-2017 11:00
Në moshën 44 vjeçare ka ndërruar jetë ish-mbrojtësi i Tre Luanëve dhe Aston Villa Ish-mbrojtësi i Anglisë Ugo Ehiogu ka vdekur në moshën 44 vjeçare pas një arresti kardiak në qendrën stërvitore të Tottenham. Ehiogu ...
Ish-lojtari anglez Ugo Ehiogu shtrihet në spital, pasi i ra të fikët në stërvitje
AlMaKos - 21-Apr-2017 02:04
Ish-mbrojtësi i Anglisë dhe Aston Villas, Ugo Ehiogu, është dërguar me urgjencë në spital, pasi ditën e enjte e ka humbur vetëdijen në qendrën stërvitore të Tottenham Hotspur. 44-vjeçari është i angazhuar si trajner i ...
FOTO/ Vdes futbollisti i mirënjohur. Shtanget Anglia
Syri - 21-Apr-2017 10:32
Futbolli britanik është në zi. Ish-mbrojtësi Aston Villas, Ugo Ehiogu ka vdekur si pasojë e një sulmi në zemër. Lajmi është zyrtarizuar pak minuta më parë nga familjarët e futbollistit të njohur i cili gjatë periudhës ...
Vdes trajneri i Tottenhamit
Indeks Online - 21-Apr-2017 10:23
Ish futbollisti i kombëtares Anglese, Ugo Ehiogu, ka vdekur në spital pas një sulmi që kishte në qendrën e trajnimit në Tottenham. Ehiogu, 44 vjeç, bëri më shumë se 44 paraqitje gjatë karrierës së tij profesionale dhe ...
Galeri

Lajmet Kryesore