Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 11:26
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Emocione në Europa League, përcaktohen gjysmë-finalistët
Emocione në Europa League, përcaktohen gjysmë-finalistët
Mapo - 21-Apr-2017 09:41
Janë përcaktuar mbrëmë edhe katër ekipet gjysmë-finaliste të Europa League. Ekipi i parë i kualifikuar ishte Celta Vigo, e cila pasi mposhti Genk javën e kaluar në Spanjë, dje u mjaftua me një barazim 1-1, për të ...
VIDEO/ Dëmtim horror i Ibrahimovic, “STOP” i gjatë jashtë fushave
BalkanWeb - 21-Apr-2017 06:27
Zlatan Ibrahimoviç është dëmtuar në fund të sfidës që Manchester United luajti mbrëmjen e kalura me Anderleht, ndeshje e vlefshme për çerekfinalet e Europa Legaue që u fitua në kohë shtesë nga United 2-1 dhe u ...
Man. United, kualifikim me kosto. Ibra dëmtohet rëndë
Top Channel - 21-Apr-2017 01:58
Manchester United ka arritur të kualifikohet për në gjysmëfinalet e Europa League, pasi mposhti Anderlechtin me rezultatin 2-1, pas minutave shtesë. Por, ky kualifikim ka pasur një kosto të lartë për ekipin e Jose ...
Europa League/ Përcaktohet skuadrat gjysmëfinaliste
GazetaTema - 21-Apr-2017 00:31
Janë përcaktuar sonte edhe katër ekipet gjysmë-finaliste të Europa League. Ekipi i parë i kualifikuar ishte Celta Vigo, e cila pasi mposhti Genk javën e kaluar në Spanjë, sot u mjaftua me një barazim 1-1, për të ...
Emocione në Europa League, përcaktohen gjysmë-finalistët
Top Channel - 20-Apr-2017 23:56
Janë përcaktuar sonte edhe katër ekipet gjysmë-finaliste të Europa League. Ekipi i parë i kualifikuar ishte Celta Vigo, e cila pasi mposhti Genk javën e kaluar në Spanjë, sot u mjaftua me një barazim 1-1, për të ...
Djajtë e kuq kualifikohen, por me kosto, Ibra dëmtohet rëndë
Shqiptarja - 21-Apr-2017 08:24
Manchester United ka arritur të kualifikohet mbrëmë për në gjysmëfinalet e Evropa League. Djajtë e kuq mposhtën skuadrën e Anderlechtit me rezultatin 2-1, pas minutave shtesë. Kualifikimi i anglezëve mbrëmë ka sjellë ...
Dëmtohen rëndë Ibra dhe Rojo, Murinjo dhe Junajtid në ankth
Gazeta Shqip - 21-Apr-2017 10:45
Trajneri i Mançester Junajtid, Hoze Murinjo, tha se lajmi fillestar për lëndimet e Zlatan Ibrahimoviç dhe Marcos Rojo është mjaft negativ. Dy futbollistët në fjalë pësuan probleme në gjunjë, ndërsa Junajtid shënoi në ...
Dëmtohet rëndë Marcos Rojo i Manchester
Lexo - 21-Apr-2017 10:24
Jose Mourinho është forcuar të bëjë një zëvendësim të detyrueshëm ndaj Anderlechtit, pasi është lënduar mbrojtësi Marcos Rojo. Goal raporton se argjentinasi lëndoi gjurin në një duel me Nicolae Stanciu, dhe më pas u ...
Man. United, kualifikim me kosto. Ibra dëmtohet rëndë
Gazeta Dita - 21-Apr-2017 09:10
Manchester United ka arritur të kualifikohet për në gjysmëfinalet e Europa League, pasi mposhti Anderlechtin me rezultatin 2-1, pas minutave shtesë. Por, ky kualifikim ka pasur një kosto të lartë për ekipin e Jose ...
VIDEO/ Ibrahimoviç pëson një dëmtin horror, rrezikon karrierën!
Lexo - 21-Apr-2017 08:29
Marcos Rojo dhe Zlatan Ibrahimoviç janë lënduar në fitoren e Manchester Unitedit ndaj Anderlecht (2:1), e cila është zhvilluar në kuadër të çerekfinales së Europa Leagues Jose Mourinho, strategu i ‘Djajve të Kuq’, pas ...
Pas kualifikimit, Manchester United merr lajmin e hidhur
Syri - 21-Apr-2017 10:19
Kualifikimi për në gjysmëfinale të Europa Leagues i ka kushtuar shumë Manchester United të cilës i janë dëmtuar dy lojtarë kryesorë. Behet fjalë për Marcos Rojo dhe Zlatan Ibrahimoviç të cilët janë dëmtuar dhe sipas ...
Mourinho tregon pse i duartrokiti tifozët e Anderlechtit
AlMaKos - 21-Apr-2017 12:04
Jose Mourinho, pas ndeshjes ka shkuar tek tifozët mysafirë të Anderlechtit dhe i ka duartrokitur ata. Manchester United ka fituar vetëm pas vazhdimeve ndeshjen kthyese të çerekfinales së Ligës së Evropës, fitore kjo që ...
Mourinho sqaron gjendjen e futbollistëve të lënduar
AlMaKos - 21-Apr-2017 08:34
Menaxheri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho ka thënë se lajmi fillestar për lëndimet ndaj Zlatan Ibrahimovicit dhe Marcos Rojos janë mjaft negative. Ibrahimovic dhe Rojo pësuan lëndime në gjunjë, pasi United kaluan ...
Manchester United kualifikohet në gjysmëfinale
10minuta.com - 21-Apr-2017 09:40
Manchester United është kualifikuar në gjysmëfinalen e Ligës së Evropës, pasi në vazhdim të takimit, ka mposhtur Anderlechtin me rezultat 2 – 1 (3 – 2). “Djajtë e Kuq” arritën fitoren vetëm pas vazhdimeve, pasi koha e ...
Dëmtohet rëndë Ibrahimovic (VIDEO)
TetovaSot - 20-Apr-2017 23:43
Publikuar 20 Pri, 2017 Shpërndaj Zlatan Ibrahimovic ka pësuar një lëndim në gju gjatë ndeshjes së stome mes Manchester United dhe Anderlecht-it. Episodi ka ndodhur në minutën e 91-të të takimit, duke e detyruar ...
Ja kur hidhet shorti i Europa League (Foto)
Gazeta Express - 21-Apr-2017 00:04
Ajaxi, Manchester Unitedi, Celta Vigo dhe Lyoni janë kualifikuar në gjysmëfinale të Europa League “Djajtë e Kuq” siguruan biletën për në gjysmëfinale të Europa League vetëm pas vazhdimeve, pasi koha e rregullt përfundoi ...
Man United-Anderlecht, dalin formacionet zyrtare për ndeshjen
Shqiptarja - 20-Apr-2017 20:38
Skuadrat e Manchester United dhe Anderlecht kanë publikuar formacionet zyrtare. “Djajtë e kuq” janë mikpritësit e Anderlechtit në ndeshjen kthyeses të çerekfinaleve të Ligës së Evropës. Ndeshja e parë në mes dy ...
Ajaxi, Manchester Unitedi, Celta Vigo dhe Lyoni kualifikohen në gjysmëfinale të Europa League
Koha Jone - 21-Apr-2017 00:18
Ajaxi, Manchester Unitedi, Celta Vigo dhe Lyoni janë kualifikuar në gjysmëfinale të Europa League “Djajtë e Kuq” siguruan biletën për në gjysmëfinale të Europa League vetëm pas vazhdimeve, pasi koha e rregullt përfundoi ...
Man. Junajtid, Lion e Ajaks kualifikim me vuajtje
Gazeta Shqip - 21-Apr-2017 02:38
Man.UTD, Ajax, Celta Vigo dhe Lyon janë 4 skuadrat gjysmëfinaliste të Europa League pas 4 sfidave cerekfinale shumë të luftuara, aq sa 3 prej tyre u zgjidhën vetëm në kohën shtesë. Një gol i Rashford në pjesën e dytë të ...
Besiktas – Lyon, gjysmëfinalisti u mësua vetëm pas penalltive (Video)
Gazeta Express - 20-Apr-2017 23:55
Lyoni është kualifikuar në gjysmëfinale të Europa League pasi e mposhti 7:6 Besiktasin pas ekzekutimit të penalltive. Koha e rregullt dhe ajo shtesë në “Vodafone Arena” përfundoi 2:1, ashtu si një javë më parë në ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore