Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 13:56
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
VIDEO/ Dëmtim horror i Ibrahimovic, “STOP” i gjatë jashtë fushave
VIDEO/ Dëmtim horror i Ibrahimovic, “STOP” i gjatë jashtë fushave
BalkanWeb - 21-Apr-2017 06:27
Zlatan Ibrahimoviç është dëmtuar në fund të sfidës që Manchester United luajti mbrëmjen e kalura me Anderleht, ndeshje e vlefshme për çerekfinalet e Europa Legaue që u fitua në kohë shtesë nga United 2-1 dhe u ...
Europa League/ Përcaktohet skuadrat gjysmëfinaliste
GazetaTema - 21-Apr-2017 00:31
Janë përcaktuar sonte edhe katër ekipet gjysmë-finaliste të Europa League. Ekipi i parë i kualifikuar ishte Celta Vigo, e cila pasi mposhti Genk javën e kaluar në Spanjë, sot u mjaftua me një barazim 1-1, për të ...
Man. United, kualifikim me kosto. Ibra dëmtohet rëndë
Top Channel - 21-Apr-2017 01:58
Manchester United ka arritur të kualifikohet për në gjysmëfinalet e Europa League, pasi mposhti Anderlechtin me rezultatin 2-1, pas minutave shtesë. Por, ky kualifikim ka pasur një kosto të lartë për ekipin e Jose ...
Emocione në Europa League, përcaktohen gjysmë-finalistët
Mapo - 21-Apr-2017 09:41
Janë përcaktuar mbrëmë edhe katër ekipet gjysmë-finaliste të Europa League. Ekipi i parë i kualifikuar ishte Celta Vigo, e cila pasi mposhti Genk javën e kaluar në Spanjë, dje u mjaftua me një barazim 1-1, për të ...
Emocione në Europa League, përcaktohen gjysmë-finalistët
Top Channel - 20-Apr-2017 23:56
Janë përcaktuar sonte edhe katër ekipet gjysmë-finaliste të Europa League. Ekipi i parë i kualifikuar ishte Celta Vigo, e cila pasi mposhti Genk javën e kaluar në Spanjë, sot u mjaftua me një barazim 1-1, për të ...
Dëmtohen rëndë Ibra dhe Rojo, Murinjo dhe Junajtid në ankth
Gazeta Shqip - 21-Apr-2017 10:45
Trajneri i Mançester Junajtid, Hoze Murinjo, tha se lajmi fillestar për lëndimet e Zlatan Ibrahimoviç dhe Marcos Rojo është mjaft negativ. Dy futbollistët në fjalë pësuan probleme në gjunjë, ndërsa Junajtid shënoi në ...
Djajtë e kuq kualifikohen, por me kosto, Ibra dëmtohet rëndë
Shqiptarja - 21-Apr-2017 08:24
Manchester United ka arritur të kualifikohet mbrëmë për në gjysmëfinalet e Evropa League. Djajtë e kuq mposhtën skuadrën e Anderlechtit me rezultatin 2-1, pas minutave shtesë. Kualifikimi i anglezëve mbrëmë ka sjellë ...
Man. United, kualifikim me kosto. Ibra dëmtohet rëndë
Gazeta Dita - 21-Apr-2017 09:10
Manchester United ka arritur të kualifikohet për në gjysmëfinalet e Europa League, pasi mposhti Anderlechtin me rezultatin 2-1, pas minutave shtesë. Por, ky kualifikim ka pasur një kosto të lartë për ekipin e Jose ...
Man. Junajtid, Lion e Ajaks kualifikim me vuajtje
Gazeta Shqip - 21-Apr-2017 02:38
Man.UTD, Ajax, Celta Vigo dhe Lyon janë 4 skuadrat gjysmëfinaliste të Europa League pas 4 sfidave cerekfinale shumë të luftuara, aq sa 3 prej tyre u zgjidhën vetëm në kohën shtesë. Një gol i Rashford në pjesën e dytë të ...
Rojo e Ibrahimoviç tronditin Mourinhon (Foto)
Gazeta Express - 21-Apr-2017 07:34
Marcos Rojo dhe Zlatan Ibrahimoviç janë lënduar në fitoren e Manchester Unitedit ndaj Anderlecht (2:1), e cila është zhvilluar në kuadër të çerekfinales së Europa Leagues Jose Mourinho, strategu i ‘Djajve të Kuq’, pas ...
Dëmtimet e Ibrahimovic dhe Rojo trondisin Mourinhon
Koha.mk - 21-Apr-2017 10:08
Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, tha se lajmi fillestar për lëndimet e Zlatan Ibrahimoviç dhe Marcos Rojo është mjaft negativ. Dy futbollistët në fjalë pësuan probleme në gjunjë, ndërsa Manchester United ...
Lëndohet rëndë Ibrahimovic, rrezikon tërë sezonin (Foto)
Indeks Online - 21-Apr-2017 00:09
Zlatan Ibrahimovic është lënduar në fund të sfidës me Anderlechtin, ndeshje kjo që gjysmëfinalistin e mësoi pas vazhdimeve. Sulmuesi suedez me këtë lëndim rrezikon të mungoj gjatë, pasi thuhet se ka këputur ligamentet e ...
Mourinho tregon pse i duartrokiti tifozët e Anderlechtit
AlMaKos - 21-Apr-2017 12:04
Jose Mourinho, pas ndeshjes ka shkuar tek tifozët mysafirë të Anderlechtit dhe i ka duartrokitur ata. Manchester United ka fituar vetëm pas vazhdimeve ndeshjen kthyese të çerekfinales së Ligës së Evropës, fitore kjo që ...
Mourinho sqaron gjendjen e futbollistëve të lënduar
AlMaKos - 21-Apr-2017 08:34
Menaxheri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho ka thënë se lajmi fillestar për lëndimet ndaj Zlatan Ibrahimovicit dhe Marcos Rojos janë mjaft negative. Ibrahimovic dhe Rojo pësuan lëndime në gjunjë, pasi United kaluan ...
Rojo e Ibrahimoviç tronditin Mourinhon (Foto)
Ina-Online - 21-Apr-2017 09:29
Marcos Rojo dhe Zlatan Ibrahimoviç janë lënduar në fitoren e Manchester Unitedit ndaj Anderlecht (2:1), e cila është zhvilluar në kuadër të çerekfinales së Europa Leagues Jose Mourinho, strategu i ‘Djajve të Kuq’, pas ...
Dëmtohet rëndë Marcos Rojo i Manchester
Lexo - 21-Apr-2017 10:24
Jose Mourinho është forcuar të bëjë një zëvendësim të detyrueshëm ndaj Anderlechtit, pasi është lënduar mbrojtësi Marcos Rojo. Goal raporton se argjentinasi lëndoi gjurin në një duel me Nicolae Stanciu, dhe më pas u ...
Ajaxi, Manchester Unitedi, Celta Vigo dhe Lyoni kualifikohen në gjysmëfinale të Europa League
Koha Jone - 21-Apr-2017 00:18
Ajaxi, Manchester Unitedi, Celta Vigo dhe Lyoni janë kualifikuar në gjysmëfinale të Europa League “Djajtë e Kuq” siguruan biletën për në gjysmëfinale të Europa League vetëm pas vazhdimeve, pasi koha e rregullt përfundoi ...
Manchester United shkon në gjysmëfinale (VIDEO)
TetovaSot - 20-Apr-2017 23:43
Publikuar 20 Pri, 2017 Shpërndaj Nuk mjaftoi koha e rregullt që Manchester Unitedi të kualifikohet në gjysmëfinale të Ligës së Evropës, dhe këtë e arriti vetëm në shtesë. Kohën e rregullt Unitedi e përfundoi me barazim ...
Penalltitë vulosin gjysmëfinalistin e fundit në Evropa Ligë (Video)
Indeks Online - 20-Apr-2017 23:56
Penalltitë ishin vendimtare në sfidën më interesante të mbrajmes së sotshme, Besiktas – Lyon, përcjellë IndeksOnline Rezultati i takimit ishte i njëjtë si në Francë para një jave 2 me 1 (4-4), por gjatë penalltive ...
Dëmtohet rëndë edhe Zlatan Ibrahimoviç
Java News - 21-Apr-2017 08:01
Zlatan Ibrahimoviç është lënduar në fund të sfidës me Anderlechtin, ndeshje kjo që ka shkuar në vazhdime dhe gjysmëfinalisti i radhës do të mësohet pas 30 minutave apo edhe ekzekutimit të penalltive. Ibra u lëndua në ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore