Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 18:50
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Me këto foto Ledri do të thyejë zemrat e shumë vajzave (Foto)
Gazeta Express - 21-Apr-2017 16:34
Reperi i njohur Ledri Vula është njëri ndër më të pëlqyerit në vend, sidomos nga femrat. Ledri gjithmonë është veçuar për stilin e tij të veshjes, transmeton Gazeta Express. Së fundmi Ledri na vjen si një zotëri i ...
Ledri pozon me duart plot para, por kjo është veshja e tij që i çuditi të gjithë (Foto)
InFokusi - 21-Apr-2017 15:40
Reperin Ledri Vula gjithmonë e kemi parë me veshje sportive. Por, ai sot përmes një fotoje të hedhur në Facebook ka habitur fansat, pasi ka pozuar me kostum, shkruan lajmi.net Si një zotëri, ai shihet se në duar ka një ...
Ledri pozon me duart plot para, por kjo është veshja e tij që i çuditi të gjithë (Foto)
Lajminet - 21-Apr-2017 15:01
Por, ai sot përmes një fotoje të hedhur në Facebook ka habitur fansat, pasi ka pozuar me kostum, shkruan Si një zotëri, ai shihet se në duar ka një shumë parave, ndërsa në gojë një cigare. E gjithë kjo foto, duke ...
Si e festuan dje vipat ditën ndërkombëtare të hashashit (Foto)
Lapsi - 21-Apr-2017 13:40
Ditën e djeshem ishte dita ndërkombëtare e hashashit ose siç njihet ndryshe me 'kodin' 420. Yjet shqiptar po ashtu dhe të 'Hollywood' kanë uruar fansat në mënyra të ndyrshme. Kim Kardashian ka lançuar emoji-t e reja me ...
‘Gëzuar 420’, kështu e festuan VIP-at ditën e kanabisit (Foto/Video)
Gazeta Monitor - 21-Apr-2017 12:19
Dita e djeshme, 20 Prill ka qënë dita ndërkombëtare e kanabisit e njohur ndryshe me ‘kodin’ 420 Personalitetet e njohura të huaja e shqiptare kanë uruar fansat në këtë ditë në format e tyre. Kim Kardashian ka lançuar ...
‘Gëzuar 420’, kështu e festuan VIP-at ditën e kanabisit (Foto/Video)
Gazeta Express - 21-Apr-2017 12:16
Dita e djeshme, 20 Prill ka qënë dita ndërkombëtare e kanabisit e njohur ndryshe me ‘kodin’ 420 Personalitetet e njohura të huaja e shqiptare kanë uruar fansat në këtë ditë në format e tyre. Kim Kardashian ka lançuar ...
Ledri, Lumi, Gjiko e Skerdi sjellin “Pablo” (VIDEO)
Ina-Online - 21-Apr-2017 09:38
Reperët më në zë të momentit Ledri Vula, Lumi B, Gjiko dhe Skerdi kanë publikuar remiksin e ri me titull “Pablo”. Kënga vjen si një befasi për fansat e tyre pasi asnjëri nga reperët nuk kishte paralajmëruar më parë ...
Ledri Vula, Lumi B, Gjiko dhe Skerdi sjellin këngën e re “Pablo” (Video)
10minuta.com - 20-Apr-2017 20:44
Reperët e njohur Ledri Vula, Lumi B, Gjiko dhe Skerdi sapo kanë lansuar bashkëpunimin e tyre më të ri të titulluar 'Pablo'. Për momentin kënga është publikuar në kanalin youtube vetëm në verzionin audio. Të shohim nëse ...
Ledri, Gjiko dhe Lumi B rikthehen me një këngë për Pablo Escobar
OraNews - 20-Apr-2017 19:50
Reperët kosovarë Ledri, Gjiko, Lumi B dhe Skerdi kanë sjellë në bashkëpunim një projekt të ri muzikor të titulluar ‘Pablo.’ Kjo është një këngë dedikuar trafikantit të drogës ‘Pablo Escobar’, muzikën e së cilës e kanë ...
FOTO/ “Qëllimi i luftës është paqja”, ç’po ndodh me reperat shqiptarë?
Lexo - 20-Apr-2017 19:46
Duket se personazhi i Pablo Escobar dhe tematika “Narco” ka qenë ndër të preferuarat e reperave këto këto kohë. Vetëm pak minuta me parë Ledri Vula, Lumi B, Gjiko dhe Skerdi kanë publikuar këngën “Pablo”. Megjithatë me ...
"Qëllimi i luftës është paqja", çpo ndodh me reperat shqiptarë? (Foto)
Gazeta Express - 20-Apr-2017 19:38
Duket se personazhi i Pablo Escobar dhe tematika “Narco” ka qenë ndër të preferuarat e reperave këto këto kohë. Vetëm pak minuta me parë Ledri Vula, Lumi B, Gjiko dhe Skerdi kanë publikuar këngën “Pablo”. Megjithatë me ...
"Pablo" - dëgjojeni këngën më të re nga Ledri, Lumi, Gjiko e Skerdi (Video)
Gazeta Express - 20-Apr-2017 19:30
Ledri Vula, Lumi B, Gjiko dhe Skerdi kanë publikuar remiksin e ri me titull “Pablo”. Projekti i ri vjen pa klip. Kënga nuk ishte paralajmëruar nga asnjëri prej tyre. Ledri Vula, Lumi B, Gjiko, Skerdi - Pablo (Lock Doh ...
Video/ Ledri & Co, sjellin këngën ‘Pablo’, kushtuar bosit më të madh të drogës Pablo Eskobar
Mapo - 20-Apr-2017 19:24
Ledri Vula, Gjiko, Lumi B dhe Skerdi, të njohur gjithashtu si reperët e labelit “RedBox Entertainment”, ka sjellë së fundmi një këmbë të re me titullin “Pablo”, një remiks i Lock Hoh, por që është edhe fryt i ...
Ledri, Lumi, Gjiko e Skerdi sjellin “Pablo” (VIDEO)
Portalb - 20-Apr-2017 19:11
Reperët më në zë të momentit Ledri Vula, Lumi B, Gjiko dhe Skerdi kanë publikuar remiksin e ri me titull “Pablo”. Kënga vjen si një befasi për fansat e tyre pasi asnjëri nga reperët nuk kishte paralajmëruar më parë ...
VIDEO/ Ledri & Co. sjellin këngën ‘Pablo’, kushtuar bosit më të madh të drogës Pablo Eskobar
Syri - 20-Apr-2017 18:58
Ledri Vula, Gjiko, Lumi B dhe Skerdi, të njohur gjithashtu si reperët e labelit “RedBox Entertainment”, ka sjellë së fundmi një këmbë të re me titullin “Pablo”, një remiks i Lock Hoh, por që është edhe fryt i ...
Ledri Vula, Lumi B, Gjiko dhe Skerdi vijnë sërish në bashkëpunim, kësaj radhe sjellin “Pablo” (Video)
AlMaKos - 20-Apr-2017 18:49
Reperët e njohur të labelit “RedBox Entertainment” Ledri Vula, Gjiko, Lumi B dhe Skerdi sollën bashkëpunimin e tyre të parë vitin e kaluar, këngën “Messi”, një remiks të këngës së famshme të reperit të njohur Dappy. ...
Ledri Vula, Lumi B, Gjiko dhe Skerdi vijnë sërish në bashkëpunim, kësaj radhe sjellin “Pablo” (Video)
Telegrafi - 20-Apr-2017 18:36
Reperët e njohur të labelit “RedBox Entertainment” Ledri Vula, Gjiko, Lumi B dhe Skerdi sollën bashkëpunimin e tyre të parë vitin e kaluar, këngën “Messi”, një remiks të këngës së famshme të reperit të njohur Dappy. ...
Ledri Vula, Lumi B, Gjiko dhe Skerdi sjellin remiksin e ‘Pablo’ (Video)
Lajminet - 20-Apr-2017 18:32
Ledri Vula, Lumi B, Gjiko dhe Skerdi kanë sjell versionin remiks të këngës ‘Pablo’, shkruan Kjo këngë ka dalur vetëm në versionin ‘audio’ dhe menjëherë ka marrë vëmendjen e publikut. Ky version ka dal shumë interesant! ...
Ledri, Lumi, Gjiko e Skerdi vijnë me ‘Pablo’
Stilografi - 20-Apr-2017 18:23
Ledri, Lumi, Gjiko e Skerdi janë bashkuar sërish! Katërshja fantastike nën vulën e RedBox Entertainment sapo kanë publikuar projektin e dytë të përbashkët. Edhe kënga e re, njejtë si ‘Messi’ është remix i versionit ...
Ledri, Lumi, Gjiko e Skerdi vijnë me ‘Pablo’
Prive - 20-Apr-2017 18:20
Ledri, Lumi, Gjiko e Skerdi janë bashkuar sërish! Katërshja fantastike nën vulën e RedBox Entertainment sapo kanë publikuar projektin e dytë të përbashkët. Edhe kënga e re, njejtë si ‘Messi’ është remix i versionit ...
12
Galeri

Lajmet Kryesore