Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 18:50
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
FOTO/ Serena Williams shtatzënë
Syri - 21-Apr-2017 10:19
Serena Williams është shtatzënë me fëmijën e saj të parë. Ylli më i madh i tenisit për femra ka publikuar në Snapchat një selfie ku ajo po pozonte përpara një pasqyre dhe ka treguar barkun e saj dhe ka shkruar “20 ...
Serena Williams do të bëhet nënë (Foto)
AlMaKos - 21-Apr-2017 08:34
Serena Williams është shtatzënë me fëmijën e saj të parë. Ylli më i madh i tenisit për femra ka publikuar në Snapchat një selfie ku ajo po pozonte përpara një pasqyre dhe ka treguar barkun e saj dhe ka shkruar “20 ...
Serena Williams do të bëhet nënë (Foto)
Telegrafi - 21-Apr-2017 08:31
Serena Williams është shtatzënë me fëmijën e saj të parë. Ylli më i madh i tenisit për femra ka publikuar në Snapchat një selfie ku ajo po pozonte përpara një pasqyre dhe ka treguar barkun e saj dhe ka shkruar “20 ...
Serena Williams është shtatzënë
Portali Online - 20-Apr-2017 17:26
Kampionia e tenisit Serena Williams njoftoi përmes medias sociale se pret një fëmijë. Ajo duket se ka qënë shtatëzënë kur fitoi titullin kampione në turnamentin Australian Open.
Serena Williams shfaq format e saj shtatzanë(FOTO)
Lapsi - 20-Apr-2017 14:57
Serena Williams sapo njoftoi të gjithë ndjekësit e saj në Snapchat dhe gjithë botën se është në pritje të fëmijës së saj të parë. “20 javëshe,” ka shkruar tenistja krah fotos ku duket qartë barku i rrumbullakosur nën ...
Ylli i tenisit Serena Williams pret fëmijën e parë
Flaka - 20-Apr-2017 14:53
Ylli i tenisit, Serena Williams, është shtatzënë me fëmijën e parë dhe pret të lindë këtë vjeshtë, tha një zëdhënës i saj. Tenistja amerikane, 35 vjeçe, ka fituar në janar grand-slamin e 23-të, në një turne në Australi. ...
Serena Williams në pritje të fëmijës së parë
Stilografi - 20-Apr-2017 13:52
Serena Williams është shtatzënë në pritje të fëmijë së saj të parë. Tenistja e njohur 35-vjeçare e ka bërë publik lajmin e shtatzënisë përmes një fotoje në rrjetet sociale ku duket edhe barku i rritur. Wlliams është e ...
Kampjonia e tenisit do të bëhet nënë
OraNews - 20-Apr-2017 13:38
Serena Williams është shtatëzanë me fëmijën e saj të parë. Ylli më i madh i tenisit për femra ka publikuar në Snapchat një selfie ku ajo po pozonte përpara një pasqyre dhe ka treguar barkun e saj dhe ka shkruar “20 ...
Ylli i tenisit Serena Williams pret fëmijën e parë
Radio Evropa e Lire - 20-Apr-2017 11:07
Ylli i tenisit, Serena Williams, është shtatzënë me fëmijën e parë dhe pret të lindë këtë vjeshtë, tha një zëdhënës i saj. Tenistja amerikane, 35 vjeçe, ka fituar në janar grand-slamin e 23-të, në një turne në Australi. ...
Serena Williams shtatzënë, karrierës i vjen fundi
Gazeta Dita - 20-Apr-2017 11:01
Tenistja e famshme botërore, Serena Williams është shtatzënë dhe së shpejti pret të bëhet nënë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë tenistja, me anë të një fotoje të postuar në Instagram, ku konfirmon se është në javën e ...
Ylli i tenisit Serena Williams pret fmijn e par
Zeri - 20-Apr-2017 10:58
Ylli i tenisit, Serena Williams, është shtatzënë me fëmijën e parë dhe pret të lindë këtë vjeshtë, tha një zëdhënës i saj. Tenistja amerikane, 35 vjeçe, ka fituar në janar grand-slamin e 23-të, në një turne në Australi. ...
Serena Williams zbulon një sekret të madh (FOTO)
Arbresh - 20-Apr-2017 10:39
Serena Williams ka çuditur të gjithë me fotografinë e fundit të publikuar në Snapchat. Teniserja 35 vjeçare ka habitur të gjithë duke treguar se ajo është në pritje të fëmijës së parë, transmeton . Ajo ka treguar edhe ...
Serena Williams është shtatzënë
10minuta.com - 20-Apr-2017 10:25
Teniserja me famë botërore Serena Williams ka bërë të ditur përmes rrjetit social Snapchat se ajo është në pritje të fëmijës së saj të parë. Ajo ka postuar një fotografi me një kostum të verdhë noti ku ka shkruar "20 ...
Serena Williams mbyll sezonin
Koha.mk - 20-Apr-2017 10:15
Sezoni 2017 për tenisten amerikane Serena Williams mund të konsiderohet i mbyllur. Ajo ka konfirmuar përmes një postimi në “Snapchat”, postim që më pas është hequr nga vetë tenistja, se është shtatzënë. Ajo ka shkruar ...
Serena Williams është shtatzënë! Fansave nuk i shpëton ky detaj
Bordo - 20-Apr-2017 10:10
Tenistja më e famshme në botë, Serena Williams ka ndarë me publikun lajmin se ajo është në pritje të fëmijës së saj të parë. 35-vjeçarja e ka bërë të ditur lajmin përmes një fotografie të publikuar në llogarinë e saj në ...
FOTO/ Ishte shtatzënë dhe fitoi “Australian Open 2017”
Koha Jone - 20-Apr-2017 08:59
Serena Williams, fituesja e “Australian Open 2017”, ishte shtatzënë gjatë kohës kur po zhvillohej turneu dhe ky lajm ka qenë sekret gjatë gjithë kësaj kohe deri në momentin kur e zbuloi vetë Serena Williams në media ...
Serena Williams shtatzënë, karrierës i vjen fundi
Top Channel - 20-Apr-2017 02:55
Tenistja e famshme botërore, Serena Williams është shtatzënë dhe së shpejti pret të bëhet nënë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë tenistja, me anë të një fotoje të postuar në Instagram, ku konfirmon se është në javën e ...
Serena Williams është shtatzënë (FOTO)
TetovaSot - 19-Apr-2017 23:34
Publikuar 19 Pri, 2017 Shpërndaj Teniserja me famë botërore Serena Williams ka bërë të ditur përmes rrjetit social Snapchat se ajo është në pritje të fëmijës së saj të parë. Ajo ka postuar një fotografi me një kostum të ...
Serena Williams është shtatzënë
Kosova Press - 19-Apr-2017 23:25
Teniserja me famë botërore Serena Williams ka bërë të ditur përmes rrjetit social Snapchat se ajo është në pritje të fëmijës së saj të parë.
Williams pas një jave merr kreun e renditjes së ATP-së
Koha.mk - 19-Apr-2017 21:48
Tenistja amerikane Serena Williams, të hënën e ardhshme (24 prill) do të marrë kreun e renditjes botërore për femra edhe pse nuk luan asnjë ndeshje prej 3 muajsh. Aktualisht, ajo ka 85 pikë më pak se Angelique Kerber, ...
12
Galeri

Lajmet Kryesore