Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 18:50
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Live: Shorti i Ligs s Kampionve Zeri - 21-Apr-2017 12:15
LIVE: Shorti i gjysmëfinales në Ligën e Kampionëve (VIDEO)
Aktuale.MK - 21-Apr-2017 12:07
Real Madrid, Juventus, Monaco dhe Atletico Madrid presin shortin e gjysmëfinales në Ligën e Kampionëve. Real Madrid, Juventus, Monaco dhe Atletico Madrid janë katër skuadrat gjysmëfinaliste në Ligën e Kampionëve. Dhe, ...
UEFA konfirmon lajmin e madh për shortin e Ligës së Kampionëve
Aktuale.MK - 21-Apr-2017 12:07
UEFA ka konfirmuar të gjitha detajet e shortit në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve. Real Madrid, Juventus, Monaco dhe Atletico Madrid janë katër skuadrat gjysmëfinaliste në Ligën e Kampionëve. Dhe, UEFA ka sqaruar të ...
?? Live: Shorti i Ligës së Kampionëve – VIDEO
InFokusi - 21-Apr-2017 12:03
Shorti i gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve do të tërhiqet nga ora 12:00. Në gjysmëfinale janë kualifikuar këto skuadra Juventus Atletico Madrid Real Madrid Monaco
VIDEO/ Ndiq LIVE. Hedhja e shortit të Champions Leagues
Syri - 21-Apr-2017 11:58
Momentalisht në Nyon të Zvicrës po hidhet shorti i gjysmëfinales në Ligën e Kampionëve. Real Madrid, Juventus, Monaco dhe Atletico Madrid janë katër skuadrat gjysmëfinaliste të Champions Leagues. Për më tepër ndiq live ...
LIVE: Shorti i Ligës së Kampionëve
Klan Kosova - 21-Apr-2017 11:52
Të premten do të caktohen çiftet gjysmëfinale të garës më elitare të futbollit europian për klube
Zyrtare: Këto janë çiftet gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve
Gazeta Express - 21-Apr-2017 11:41
Shorti i tërhequr në Nyon ka përcaktuar çiftet për gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve Shorti i tërhequr në Nyon ka përcaktuar çiftet për gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve Në çerekfinale do të përballen këto skuadra: ...
??Kështu i bën gati UEFA goglat për shortin e gjysmëfinales (Video)
InFokusi - 21-Apr-2017 11:18
UEFA tashmë ka bërë përgatitjet për shortin e gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve dhe Europa Lëngues. Shorti do të tëriqet në ora 12:00. Në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve janë kualifikuar këto ekipe: Real Madrid, ...
VIDEO/ UEFA bën gati goglat për shortin e Champions Leagues
Syri - 21-Apr-2017 11:12
UEFA tashmë ka bërë përgatitjet e fundit për shortin e gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve dhe Europa Lengues. Shorti i gjysmëfinales në Ligën e Kampionëve do të hidhet ditën e sotme në orën 12:00 Nyon të Zvicrës. ...
Parashikimi/ Shorti, ja dy çiftet gjysmëfinaliste në Champions
Syri - 21-Apr-2017 11:09
Real Madrid, Juventus, Monaco dhe Atletico Madrid janë katër skuadrat gjysmëfinaliste të Champions Leagues. Në rrjetet sociale po qarkullon foto me parashikimet e mundshme të shortit që do të hidhet në orën 12:00 në ...
Kështu i bën gati UEFA goglat për shortin e gjysmëfinales (Video)
Gazeta Express - 21-Apr-2017 10:39
UEFA tashmë ka bërë përgatitjet për shortin e gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve dhe Europa Lëngues. Shorti do të tëriqet në ora 12:00 Në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve janë kualifikuar këto ekipe: Real Madrid, ...
??UEFA konfirmon lajmin e madh për shortin e Ligës së Kampionëve
InFokusi - 21-Apr-2017 10:32
UEFA ka konfirmuar të gjitha detajet e shortit në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve. Real Madrid, Juventus, Monaco dhe Atletico Madrid janë katër skuadrat gjysmëfinaliste në Ligën e Kampionëve. Dhe, UEFA ka sqaruar të ...
UEFA konfirmon lajmin e madh për shortin e Ligës së Kampionëve
Gazeta Monitor - 21-Apr-2017 10:04
UEFA ka konfirmuar të gjitha detajet e shortit në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve. Real Madrid, Juventus, Monaco dhe Atletico Madrid janë katër skuadrat gjysmëfinaliste në Ligën e Kampionëve. Dhe, UEFA ka sqaruar të ...
Shorti, sot përcaktohen dy çiftet gjysmëfinaliste në Champions
TetovaSot - 21-Apr-2017 09:48
Publikuar 21 Pri, 2017 Shpërndaj Shorti i gjysmëfinales në Ligën e Kampionëve do të hidhet ditën e sotme në orën 12:00 Nyon të Zvicrës. Kujtojmë që Real Madrid, Juventus, Monaco dhe Atletico Madrid janë katër skuadrat ...
Krejt çfarë duhet të dini për gjysmëfinalet e Ligës së Kampionëve
Indeks Online - 21-Apr-2017 09:41
Atletico Madrid, Real Madrid, Juventus dhe Monaco, janë katër ekipet të cilat kanë siguruar gjysmëfinalen për këtë vit në Ligën e Kampionëve. Shorti për gjysmë-finalisët e Ligës së Kampionëve do të hidhet sot me datë 21 ...
Ja kur hidhet shorti në Europa League
Syri - 21-Apr-2017 09:31
Shorti i gjysmëfinales në Europa League do të hidhet ditën e sotme në ceremoninë e cila do të zhvillohet në orën 12:00 në Nyon të Zvicrës. Fillimisht do hidhet shori për Champions League, ndërsa rreth orën 12:30 fati do ...
Lajm shumë i keq për Real Madridin!
Ina-Online - 21-Apr-2017 09:29
Real Madrid pret kundërshtarin e gjysmëfinales në Ligën e Kampionëve. UEFA do ta tërheq shortin sot nga ora 12:00. E së bashku me “Los Blancos” në garë janë Juventus, Atletico Madrid e Monaco, përcjell “lajmi.net”. Por, ...
Shorti, sot përcaktohen dy çiftet gjysmëfinaliste në Champions
Syri - 21-Apr-2017 09:25
Shorti i gjysmëfinales në Ligën e Kampionëve do të hidhet ditën e sotme në orën 12:00 Nyon të Zvicrës. Kujtojmë që Real Madrid, Juventus, Monaco dhe Atletico Madrid janë katër skuadrat gjysmëfinaliste të Champions ...
Liga e Kampionëve, Real Madrid dhe Juventus pa disfatë
Stilografi - 21-Apr-2017 01:19
Futbollistët e Juventusit dhe Real Madridit në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve kanë arritur pa humbje, ndërsa rrugën më të vështirë e kishte Monaco, shkruan AA. Ekipi i Principatës, në mesin e katër ekipeve më të ...
UEFA: Ja kush e fiton Ligën e Kampioneve
Lexo - 20-Apr-2017 21:39
UEFA ka bërë një sondazh në rrjetin social Twitter duke ngritur pyetjen se kush e fiton Ligën e Kampioneve nga katër skuadrat gjysmëfinaliste. Në katërshen e skuadrave bëjnë pjesë Real Madrid, Juventus, Atletico Madrid ...
Ndihen të trembur. Reali i Madridit nuk do këtë skuadër në gjysmëfinale (FOTO)
TetovaSot - 20-Apr-2017 21:33
Publikuar 20 Pri, 2017 Shpërndaj Ditën e nesërme do të hidhet shorti në orën 12:00 për të caktuar dy çiftet për ndeshjet gjysmëfinale të Ligës së Kampioneve. Por në një lajm të fundit, raportohet nga gazeta spanjolle ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore