Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 11:45
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Libri i Donald Trumpit në shqip Gazeta Express - 21-Apr-2017 11:34
Donald Trump: “Si të bëhesh i pasur”
Mapo - 21-Apr-2017 08:52
Libri i presidentit amerikan Donald Trump vjen në shqip. “Si të bëhesh i pasur”, nga botimet “Max”, dhe është një rrëfim personal për rrugën që ai ndoqi për t’u bërë i pasur: “Kështu vendosa ta titulloj këtë libër, pasi ...
Galeri

Lajmet Kryesore