Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 18:50
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Kreu 57 operacione dhe shpenzoi 500 mijë dollarë, vetëm për tu dukur “perfekt”
ShqipMedia - 21-Apr-2017 15:56
Shpenzoi rreth 500 mijë dollarë, vetëm e vetëm që të duket “perfekt”. Por thotë se nuk do të ndalet me kaq. Bëhet fjalë për Rodrigo Alves, 33-vjeçar, i cili madje ka thënë se nuk është ende i kënaqur. Siç ka thënë ai, ...
Galeri

Lajmet Kryesore