Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 13:46
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Tjetër magazinë droge në Mirditë, arrestohet 30-vjeçari me 19 kg kanabis
Tjetër magazinë droge në Mirditë, arrestohet 30-vjeçari me 19 kg kanabis
BalkanWeb - 21-Apr-2017 10:14
MIRDITË- Policia e Mirditës ka zbuluar një magazinë droge. Në vijim të punës për evidentimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale të prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike, blutë e Mirditës në bashkëpunim me ...
Durrës, “skifterët” bien në grackë
VizionPlus - 21-Apr-2017 12:36
Kishin arritur të vidhnin 18 banesa brenda 6 muajve, por aventura e tyre ka përfunduar mëngjesin e së premtes. Rezart Hyskolli 29 vjeç dhe Gentjan Kala 30-vjeç u shoqëruan drejt komisariatit të Durrësit, nën akuzën e ...
Kryeplaku i fshatit në Shkodër ‘zhduket’ në Itali, policia i vihet pas. Çfarë e frikësoi që la detyrën?
BalkanWeb - 21-Apr-2017 07:29
Shpallet në kërkim kryeplaku i dorëhequr prej një viti, i cili nuk u pajtua me përgjegjësitë penale që i faturohen në rastet e konstatimit të lëndëve narkotike në zonën e tij, shkruan “Panorama”. Policia e Malësisë së ...
Zihen për pronën dhe qëllon në ajër me armë, arrestohet
OraNews - 21-Apr-2017 11:53
Parandalohet një ngjarje e rëndë kriminale në Malësi të Madhe. Policia ka ndërhyrë menjëherë në një konflikt pronësie mes dy personave në fshatin Lohë e Sipërme. Sipas bluve “në njësinë administrative Shkrel të Malësisë ...
“Parkingu”, kapen 20 kg hashash dhe tre në pranga
Top Channel - 20-Apr-2017 20:34
Tre persona përfunduan në pranga dhe një tjetër u shpall në kërkim gjatë operacioni antidrogë të koduar “Parkungu” të policisë së Qarkut Elbasan. Albert Terziu, 30 vjeç, Xhimi Hoxha, 35 vjeç dhe Sokol Hamataj, 35 vjeç ...
EMRAT/ Bënin kërdinë në shtëpitë durrsake, shkatërrohet grupi i vjedhësve nga Tirana, ja cilët janë
BalkanWeb - 21-Apr-2017 09:07
DURRËS- Policia e Durrësit ka goditur një grup kriminal, përgjegjës për 20 vjedhje duke vënë në pranga dy persona dhe shpallur në kërkim dy të tjerë. Në kuadër të operacionit “Brava”, policia ka arrestuar Rezart ...
Tjetër magazinë droge në Mirditë, arrestohet 30-vjeçari me 19 kg kanabis
Telegraf - 21-Apr-2017 10:19
Policia e Mirditës ka zbuluar një magazinë droge. Në vijim të punës...
Gjuajti me armë 26-vjeçaren për motive pronësie, kapet 35-vjeçari
Shqiptarja - 21-Apr-2017 10:24
Policia e Malësisë Madhe ka arritur të parandalojë një ngjarje të mundshme kriminale mes një 26-vjeçareje dhe një 35-vjeçari në fshatin Lohë e Sipërme të Njësisë Administrative Shkrel. Sipas burimeve të policisë bëhet ...
FOTO/ Transportonin kanabis me 3 makina nga Durrësi në Librazhd, 3 në pranga, një në kërkim (Emrat)
BalkanWeb - 20-Apr-2017 18:14
LIBRAZHD- Tre persona janë vënë në pranga, ndërsa një tjetër është shpallur në kërkim, pasi kanë transportuar nga Durrësi drejt Librazhdit 20 kilogramë kanabis. Lënda narkotike u sekuestruara gjatë operacionit ...
Lezhë, sekuestrohen 19 kg kanabis sativa, arrestohet 1 shtetas
Gazeta Shqip - 21-Apr-2017 10:48
Efektivët e Komisariatit të Policisë Mirditë në bashkëpunim me efektivët e Seksionit kundër narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Lezhë në bazë të informacioneve të siguruara në rrugë operative bënë të mundur ...
Goditet banda e hajdutëve në Durrës, akuzohen për 20 vjedhje
Gazeta Shqip - 21-Apr-2017 10:48
Një operacion i policisë së Durrësit i koduar “Brava” ka shkatërruar një grup kriminal, të dyshuar për rreth 20 vjedhje banesash, duke vënë në pranga dy persona dhe duke shpallur në kërkim dy të tjerë. Arrestimi i të ...
Durrës, arrestohen hajdutët e banesave, kryen 18 grabitje
Shqiptarja - 21-Apr-2017 09:11
DURRES- Rezart Hyskolli dhe Gentjan Kala janë dy personat e kapur nga policia e Durrësit pasi akuzohen se kryenin vjedhje banesash në lagje të ndryshme të qytetit.Në kuadër të operacionit të koduar është bërë arrestimi ...
Mirditë, policia sekuestron 19 kg kanabis në magazinën e një 30-vjeçari
Lapsi - 21-Apr-2017 10:27
Policia e Mirditës në bashkëpunim me efektivët në Drejtorinë Vendore të Policisë Lezhë kanë bërë të mundur sekuestrimin e 19 kg kanabis sativa. Droga është kapur në ambjentet pranë shtëpisë së shtetasit Pavlo Ndreca, 30 ...
Thasë me kanabis në magazinë, kapet 30–vjeçari
Mapo - 21-Apr-2017 10:08
Efektivët e Mirditës në bashkëpunim me ata të Lezhës kanë bërë të mundur zbulimin 19 kilogramëve kanabis. Blutë kanë arrestuar edhe pronarin e saj. Burime zyrtare sqarojnë se pas marrjes së informacioneve në rrugë ...
Kapet 30-vjeçari me 18 kg kanabis e kishte futur në qese plasmasi
Shqiptarja - 21-Apr-2017 09:55
MIRDITE- Një 30-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Lezhës pasi në magazinën jashtë banesës së tij është gjetur 18 kilogramë kanabis. Pavlo Ndreca sasinë e drogës e kishte futur në 4 qese plasmani. Materialet ...
Shkatrrohet banda e hajdutve t banesave n Durrs
Bota Sot - 21-Apr-2017 10:41
Policia e Durrësit ka goditur një bandë hajdutësh që operonin në qytetin bregdetarë. Sipas njoftimit të Policisë, finalizimi me sukses i operacionit policor të koduar “Brava” ka çuar në pranga dy persona, ndërsa janë ...
Shkatërrohet banda që vidhte banesat në Durrës
AlMaKos - 21-Apr-2017 11:03
Policia e Durrësit ka goditur një bandë hajdutësh që operonin në qytetin bregdetarë. Sipas njoftimit të Policisë, finalizimi me sukses i operacionit policor të koduar “Brava” ka çuar në pranga dy persona, ndërsa janë ...
Kapen në Librazhd 3 durrsakët me 20 kilogramë kanabis në makinë
Shqiptarja - 20-Apr-2017 18:59
LIBRAZHD- Rreth 20 kilogramë kanabis dhe 3 persona në pranga është bilanci i operacionit të policisë së Elbasanit, i koduar “Parkingu”. Të arrestuarit -Albert Terziu, 30 vjeç banues në Durrës. Arrestimi i tij u bë ...
Parandalohet krimi në Shkodër, kanos për motive pronësie 26-vjeçaren, arrestohet
Standard - 21-Apr-2017 10:48
Parandalohet një ngjarje e rëndë kriminale në Malësinë e Madhe, ndërsa në pranga ka rënë një person. Burime zyrtare nga policia e Shkodrës bënë me dije se pas një konflikti të ndodhur në fshatin Lohë e Sipërme, Njësia ...
18 kg hashash n qese t zeza, arrestohet 30 vjeari
Bota Sot - 21-Apr-2017 10:35
Një 30-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Lezhës pasi në magazinën jashtë banesës së tij është gjetur 18 kilogramë kanabis. Policia njofton se i arrestuari është shtetasi Pavlo Ndreca, i cili sasinë e drogës e ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore