Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 18:50
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Kjo është këngëtarja e famshme të cilën po e kopjon Kida (Foto)
Gazeta Express - 21-Apr-2017 11:10
Kida erdhi fuqishëm në skenë dhe vazhdon të qëndron më tej në tregun muzikor.Vokali i saj vërtet i veçantë bëri për vete shumë zemra. Kida me çdo krijim muzikor vjen më ndryshe, por nuk i ikën stilit të saj. Por diçka ...
Burri i Remzije Osmanit cmendet pas saj (FOTO)
10minuta.com - 21-Apr-2017 09:57
Një nga bilbilat e Kosovës padyshim se është dhe Remzie Osmani e cila për më shumë se 30 vite është në skenën muzikore. Pas Remzijes qëndron burri i saj i cili e menaxhon atë mjaft mirë dhe e përcjellë ngado. Halili ...
Kjo është fotoja e Remzies që i pëlqen burrit të saj (Foto)
Gazeta Express - 21-Apr-2017 02:31
Këngëtarja Remzie Osmani këndon që në rini të hershme. Ajo nuk e ka ndalur muzikën as pasi u martuar, bile pas martese aktiviteti i saj është intensifikuar edhe më shumë falë mbështetjes së të shoqit, shkruan ...
Galeri

Lajmet Kryesore