Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 18:50
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Kelmendi e artë në Kampionatin evropian Republika - 21-Apr-2017 10:50
Haradinaj: Majlinda dhe Nora janë inspirimi im
Aktuale.MK - 21-Apr-2017 10:36
Lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka thënë se Majlinda Kelmendi dhe Nora Gjakova, janë nderi dhe krenaria e shqiptarëve. “Majlinda Kelmendi dhe Nora Gjakova, janë nderi dhe kranaria e shqiptarëve!Janë inspirimi im!Toni ...
Haradinaj: Majlinda dhe Nora janë inspirimi im
TetovaSot - 21-Apr-2017 10:14
Publikuar 21 Pri, 2017 Shpërndaj Lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka thënë se Majlinda Kelmendi dhe Nora Gjakova, janë nderi dhe krenaria e shqiptarëve. “Majlinda Kelmendi dhe Nora Gjakova, janë nderi dhe kranaria e ...
Haradinaj: Majlinda dhe Nora jan inspirimi im
Zeri - 21-Apr-2017 10:08
Lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka thënë se Majlinda Kelmendi dhe Nora Gjakova, janë nderi dhe krenaria e shqiptarëve. “Majlinda Kelmendi dhe Nora Gjakova, janë nderi dhe kranaria e shqiptarëve!Janë inspirimi im!Toni ...
Majlinda Kelmendi, kampione e Europës
Mapo - 21-Apr-2017 10:05
Majlinda Kelmendi për herë të tretë në karrierën e saj ka fituar kampionatin evropian. Këtë vit evropiani i mbajtur në Varshavë të Polonisë foli sërish shqip, pasi Majlinda triumfoi duke mposhtur rivalet e saj pa asnjë ...
Edhe Ramush Haradinaj i lumtur për suksesin e Majlindës
AlbInfo - 21-Apr-2017 09:32
Lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj është shprehur shumë i lumtur për suksesin e Majlinda Kelmendit dhe Nora Gjakovës në Kampionatin Evropian. Edhe lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj është gëzuar ...
Tre herë kampione, Majlinda Kelmendi: Falënderoj zotin për medaljen, jam shumë e lumtur
BalkanWeb - 21-Apr-2017 08:01
Majlinda Kelmendi edhe njëherë e konfirmoi veten si mbretëresha e sportit të xhudos. Xhudistja kosovare arriti që të triumfoi në Varashavë të Polonisë në kampionatin evropian. Pejania bëri ‘het-trik’ sa i përket ...
Flet Kuka pas dy medaljeve që mori Kosova në Kampionatin Evropian (Foto)
Albportali - 21-Apr-2017 00:18
Driton Kuka ka përgëzuar dy xhudistet kosovare pas suksesit në Kampionatin Evropian Majlinda Kelmendi është kampione e re e Evropës. Xhudistja kosovare e ka fituar këtë çmim për herë të tretë në karrierë, pasi shkëlqeu ...
Ja sa para do t’i marrin nga shteti Majlinda dhe Nora për suksesin në Evropian
Lajm Press - 21-Apr-2017 00:04
Në bazë të rregullores për ndarjen e shpërblimeve shtetërore për sportistët që arrijnë rezultate kulminante në garat ndërkombëtare, xhudistja Majlinda Kelmendi do të shpërblehet me 20 mijë euro për medaljen e artë në ...
Flet mbretëresha Majlindë!
TetovaSot - 20-Apr-2017 23:53
Publikuar 20 Pri, 2017 Shpërndaj Xhudistja nga Kosova arriti që të triumfoi në Varashavë të Polonisë në kampionatin evropian. Pejania bëri ‘het-trik’ sa i përket medaljeve të arta në kampionatin evropian, pasi suksesi i ...
Kelmendi e lumtur që mori të artën
Koha.mk - 20-Apr-2017 23:46
Kampionia e re Evropës në xhudo, Majlinda Kelmendi ka zbuluar se dy javë më parë kishte pësuar një lëndim, i cili kishte ndikuar mjaft shumë në stërvitjet e saj, por megjithatë është shprehur shumë e lumtur për triumfin ...
Majlinda thotë se ishte e lënduar, e lumtur që mori të artën
Gazeta Express - 20-Apr-2017 23:32
Kampionia e re Evropës në xhudo, Majlinda Kelmendi ka zbuluar se dy javë më parë kishte pësuar një lëndim, i cili kishte ndikuar mjaft shumë në stërvitjet e saj, por megjithatë është shprehur shumë e lumtur për triumfin ...
Flet mbretëresha Majlindë: E falënderojë zotin për medaljen, jam shumë e lumtur
InFokusi - 20-Apr-2017 23:21
Majlinda Kelmendi edhe njëherë e konfirmoi vetën si mbretëresha e sportit të xhudos. Xhudistja kosovare arriti që të triumfoi në Varashavë të Polonisë në kampionatin evropian. Pejania bëri ‘het-trik’ sa i përket ...
Ja sa para do t’i marrin nga shteti Majlinda dhe Nora për suksesin në Evropian
InFokusi - 20-Apr-2017 23:17
Në bazë të rregullores për ndarjen e shpërblimeve shtetërore për sportistët që arrijnë rezultate kulminante në garat ndërkombëtare, xhudistja Majlinda Kelmendi do të shpërblehet me 20 mijë euro për medaljen e artë në ...
Flet mbretëresha Majlindë: E falënderojë zotin për medaljen, jam shumë e lumtur
AlMaKos - 20-Apr-2017 23:17
Majlinda Kelmendi edhe njëherë e konfirmoi vetën si mbretëresha e sportit të xhudos. Xhudistja kosovare arriti që të triumfoi në Varashavë të Polonisë në kampionatin evropian. Pejania bëri ‘het-trik’ sa i përket ...
Kelmendi: Isha e lënduar, por jam e lumtur që mora të artën (Video)
Indeks Online - 20-Apr-2017 23:09
Majlinda Kelmendi është deklaruar pas fitores në kampionatin evropian që po mbahet në Warsaw të Polonisë. Ajo u shpreh tejet e lumtur që fitoi të artën, ndërsa tregon se kishte një lëndim në shpinë para dy jave. ...
Nora fiton medaljen e bronztë
Albportali - 20-Apr-2017 22:37
Nora Gjakova ka fituar medaljen e bronztë në Kampionatin e Evropian të xhudos Pas Majlinda Kelmendit, që u shpall kampione e Evropës, medalje ka marrë edhe Nora Gjakova. Ajo fitoi medaljen e bronztë përmes repasazhit, ...
Përmbledhje: Britania, Zvicra, Portugalia e Rusia mund të kenë histori dhe programe për zhvillimin e sportit të xhudos – por jo MAJLINDËN e ARTË (Foto/Video)
AlMaKos - 20-Apr-2017 22:19
Kosova si një shtet i ri, e i vogël është në ndërtim dhe sukseset e mburrjet nuk janë të shumta, posaçërisht kur i krahasojmë ato me shtetet e tjera. Por, kur flasim për xhudo gjërat ndryshojnë, ky sport në krye me ...
Majlinda Kelmendi është kampione e Evropës (Video)
Albportali - 20-Apr-2017 22:16
Majlinda Kelmendi është kampione e re e Evropës Majlinda Kelmendi është kampione e re e Evropës. Xhudistja kosovare e ka fituar këtë çmim për herë të tretë në karrierë, pasi shkëlqeu në Kampionatin Evropian që po mbahet ...
Sukseset e Kelmendit dhe Gjakovës, ja sa para duhet t’ia dhuroj shteti
Indeks Online - 20-Apr-2017 21:58
Në bazë të rregullores për ndarjen e shpërblimeve shtetërore për sportistët që arrijnë rezultate kulminante në garat ndërkombëtare, xhudistja Majlinda Kelmendi do të shpërblehet me 20 mijë euro për medaljen e artë në ...
Haradinaj: Toni Kuka, Majlinda dhe Nora, sot ma keni rrit zemrën!
TetovaSot - 20-Apr-2017 21:49
Publikuar 20 Pri, 2017 Shpërndaj Ish kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, i cili po mbahet padrejtësisht në Francë, i është gëzuar fitores së Majlinda Kelmendit e Nora Gjakovës sot në Kampionatin Evropian, për të ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore