Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 22:26
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Korçë, rikthehen reshjet e dëborës
OraNews - 21-Apr-2017 11:53
Ndonëse jemi në muajin e dytë të pranverës, duket se dimri ende nuk ka vendosur të largohet. Këto imazhe i përkasin qytetit të Korçës, që këtë mëngjes të premte ëhstë gdhirë i mbuluar nga bora. Si një pëlhurë e bardhë, ...
Prej disa ditësh zonat malore të Shqipërisë janë mbuluar nga bora.
Koha Jone - 21-Apr-2017 11:53
Kësaj pranvere të pazakontë me borë nuk mund t’i “shpëtonte” as një nga perlat e turizmit shqiptar, Valbona.
I ftohti “mbërthen” Shqipërinë, por më e keqja vjen nesër…
Lajmi i Fundit - 21-Apr-2017 11:19
Prej disa ditësh vendi jonë është përfshirë nga kushte atmosferike të paqëndrueshme, krejt jo normale për stinën e pranverës. Në një pjesë të madhe të vendit ka pasur edhe reshje bore, por edhe temperatura nën zero, që ...
FOTO/Lugina e Valbonës nën pushtetin e borës
Java News - 21-Apr-2017 11:13
Prej disa ditësh zonat malore të Shqipërisë janë mbuluar nga bora. Kësaj pranvere të pazakontë me borë nuk mund t’i “shpëtonte” as një nga perlat e turizmit shqiptar, Valbona. c.a Burimi : / Javanews.al
Mëngjes i ftohtë me temperatura negative, borë në Mavrovë dhe Krushevë
Zhurnal - 21-Apr-2017 10:53
Në Llazaropole sot në mëngjes është matur temperatura më e ulët prej minus 7 gradë. Në Krushevë dhe Mavrovë janë matur -5, në Berovë -4, në Pozharan, Gjurishte, Pretor dhe Ohër -2, në Petrovec dhe Manastir -1, në ...
Mëngjes i ftohtë me temperatura të ulta, borë në Mavrovë dhe Krushevë
Aktuale.MK - 21-Apr-2017 10:51
Në Llazaropole sot në mëngjes është matur temperatura më e ulët prej minus 7 gradë. Në Krushevë dhe Mavrovë janë matur -5, në Berovë -4, në Pozharan, Gjurishte, Pretor dhe Ohër -2, në Petrovec dhe Manastir -1, në ...
I ftohti "kap" Shqiprin, m e keqja vjen nesr
Bota Sot - 21-Apr-2017 10:29
Prej disa ditësh vendi jonë është përfshirë nga kushte atmosferike të paqëndrueshme, aspak normale për stinën e pranverës. Në një pjesë të madhe të vendit ka pasur edhe reshje bore, por edhe temperatura nën zero, që ...
Moti nesër në Shqipëri
Koha Jone - 21-Apr-2017 10:27
Prej disa ditësh vendi jonë është përfshirë nga kushte atmosferike të paqëndrueshme, aspak normale për stinën e pranverës. Në një pjesë të madhe të vendit ka pasur edhe reshje bore, por edhe temperatura nën zero, që ...
Parashikimi i motit/ Ngricat pranverore, dita e nesërme më e ftohta
Lexo - 21-Apr-2017 10:24
Prej disa ditësh vendi jonë është përfshirë nga kushte atmosferike të paqëndrueshme, aspak normale për stinën e pranverës. Në një pjesë të madhe të vendit ka pasur edhe reshje bore, por edhe temperatura nën zero, që ...
Mëngjes i ftohtë me temperatura negative, borë në Mavrovë dhe Krushevë
RTM - 21-Apr-2017 10:13
Në Krushevë dhe Mavrovë janë matur -5, në Berovë -4, në Pozharan, Gjurishte, Pretor dhe Ohër -2, në Petrovec dhe Manastir -1, në Strumicë, Tetovë, Kriva Pallankë dhe Vinicë 0, në Kumanovë dhe Shtip 1, në Shkup dhe Dmeir ...
Ngricat pranverore, dita e nesërme më e ftohta, ja parashikimi
Java News - 21-Apr-2017 10:04
Prej disa ditësh vendi jonë është përfshirë nga kushte atmosferike të paqëndrueshme, aspak normale për stinën e pranverës. Në një pjesë të madhe të vendit ka pasur edhe reshje bore, por edhe temperatura nën zero, që ...
Mëngjes i ftohtë me temperatura negative
Koha.mk - 21-Apr-2017 10:00
Në Llazaropole sot në mëngjes është matur temperatura më e ulët prej minus 7 gradë. Në Krushevë dhe Mavrovë janë matur -5, në Berovë -4, në Pozharan, Gjurishte, Pretor dhe Ohër -2, në Petrovec dhe Manastir -1, në ...
I ftohti “kap” Shqipërinë, më e keqja vjen nesër
InFokusi - 21-Apr-2017 10:00
Prej disa ditësh vendi jonë është përfshirë nga kushte atmosferike të paqëndrueshme, aspak normale për stinën e pranverës. Në një pjesë të madhe të vendit ka pasur edhe reshje bore, por edhe temperatura nën zero, që ...
Mëngjes i ftohtë me temperatura nën zeron, borë në Mavrovë dhe Krushevë
Republika - 21-Apr-2017 09:54
Në Llazaropole sot në mëngjes është matur temperatura më e ulët prej minus 7 gradë. Në Krushevë dhe Mavrovë janë matur -5, në Berovë -4, në Pozharan, Gjurishte, Pretor dhe Ohër -2, në Petrovec dhe Manastir -1, në ...
Moti sot
TV21 - 21-Apr-2017 09:52
Moti në Maqedoni do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe i ftohtë me erë të përforcuar veriore. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej -4 deri në 4 gradë, ndërsa ajo e ditës prej 6 deri në 13 gradë C. Gjatë ...
Borë në Maqedoni, shihni ku ka rënë borë
Telegrafi - 21-Apr-2017 09:47
Moti i ftohtë është kthyer në Maqedoni dhe janë shënuar temperaturë nën zero në të gjithë territorin e vendit, shkruan Telegrafi Maqedoni. Borë ka rënë në Krusheve dhe në Mavrovë. Nga LAMM njoftojnë që të ketë kujdes ...
Ja ku është më ftohtë sot në Maqedoni
TetovaSot - 21-Apr-2017 09:41
Publikuar 21 Pri, 2017 Shpërndaj Në Llazaropole sot në mëngjes është matur temperatura më e ulët prej minus 7 gradë. Në Krushevë dhe Mavrovë janë matur -5, në Berovë -4, në Pozharan, Gjurishte, Pretor dhe Ohër -2, në ...
Mot i ftohtë dhe me erë të përforcuar
Albportali - 21-Apr-2017 09:19
Moti në Maqedoni do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe i ftohtë me erë të përforcuar veriore, veçanërisht më shumë do të jetë e theksuar përgjatë Luginës së Vardarit dhe në pjesët lindore. Temperatura e mëngjesit ...
Mot i ftohtë dhe me erë të përforcuar
Shenja - 21-Apr-2017 09:04
Moti në Maqedoni do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe i ftohtë me erë të përforcuar veriore, veçanërisht më shumë do të jetë e theksuar përgjatë Luginës së Vardarit dhe në pjesët lindore. Temperatura e mëngjesit ...
Mot i ftohtë dhe me erë të përforcuar
AlMaKos - 21-Apr-2017 09:03
Moti në Maqedoni do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe i ftohtë me erë të përforcuar veriore, veçanërisht më shumë do të jetë e theksuar përgjatë Luginës së Vardarit dhe në pjesët lindore. Temperatura e mëngjesit ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore