Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 11:26
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
E punësoi si pastruese, gruaja i vjedh varësen e arit të moshuarit
E punësoi si pastruese, gruaja i vjedh varësen e arit të moshuarit
Shqiptarja - 21-Apr-2017 14:06
KORCE- Një 31-vjeçare ka rënë në prangat e policisë së Korçës pasi ka vjedhur një varëse floriri një të moshuari.Blerta Serani, banuese në Korçë, ra në prangat e bluve pasi dyshohet se në lagjen nr 6 në Korçë, ka ...
Durrës, “skifterët” bien në grackë
VizionPlus - 21-Apr-2017 12:36
Kishin arritur të vidhnin 18 banesa brenda 6 muajve, por aventura e tyre ka përfunduar mëngjesin e së premtes. Rezart Hyskolli 29 vjeç dhe Gentjan Kala 30-vjeç u shoqëruan drejt komisariatit të Durrësit, nën akuzën e ...
EMRAT/ Bënin kërdinë në shtëpitë durrsake, shkatërrohet grupi i vjedhësve nga Tirana, ja cilët janë
BalkanWeb - 21-Apr-2017 09:07
DURRËS- Policia e Durrësit ka goditur një grup kriminal, përgjegjës për 20 vjedhje duke vënë në pranga dy persona dhe shpallur në kërkim dy të tjerë. Në kuadër të operacionit “Brava”, policia ka arrestuar Rezart ...
Thasë me kanabis në magazinë, kapet 30–vjeçari
Mapo - 21-Apr-2017 10:08
Efektivët e Mirditës në bashkëpunim me ata të Lezhës kanë bërë të mundur zbulimin 19 kilogramëve kanabis. Blutë kanë arrestuar edhe pronarin e saj. Burime zyrtare sqarojnë se pas marrjes së informacioneve në rrugë ...
Parandalohet krimi në Shkodër, kanos për motive pronësie 26-vjeçaren, arrestohet
BalkanWeb - 21-Apr-2017 10:14
SHKODER- Parandalohet një ngjarje e rëndë kriminale në Malësinë e Madhe, ndërsa në pranga ka rënë një person. Burime zyrtare nga policia e Shkodrës bënë me dije se pas një konflikti të ndodhur në fshatin Lohë e Sipërme, ...
Shkodër, kanos me armë 26-vjeçaren
Mapo - 21-Apr-2017 10:33
Policia e Shkodrës ka mundur të parandalojë një ngjarje të rëndë kriminale. Motivi i pronësisë ka qënë shkaku i konfliktit mes M. J., 26 vjeçe dhe Alfred Jakaj, 35 vjeç në fshatin Lohë e Sipërme të Malësisë së Madhe. ...
Tjetër magazinë droge në Mirditë, arrestohet 30-vjeçari me 19 kg kanabis
BalkanWeb - 21-Apr-2017 10:14
MIRDITË- Policia e Mirditës ka zbuluar një magazinë droge. Në vijim të punës për evidentimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale të prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike, blutë e Mirditës në bashkëpunim me ...
Durrës: Shkatërrohet banda e hajdutëve të banesave, akuzohen për 20 vjedhje
Mapo - 21-Apr-2017 09:23
Goditet një bandë hajdutësh banesash në Durrës. Finalizimi me sukses i operacionit policor të koduar “Brava” ka çuar në pranga dy persona, ndërsa janë shpallur në kërkim dy të tjerë. Policia ka dokumentuar 20 raste ...
Durrës/ Tre persona kapen me 20 kg kanabis, arrestohen
Mapo - 20-Apr-2017 18:44
Një sasi prej 20 kg lëndë narkotike e llojit kanabis sativa është sekuestruar nga policia e Librazhdit në kuadër të një operacioni të koduar “Parkingu”. Gjatë operacioni janë arrestuar në flagrancë tre persona, ndërsa ...
Kanosi me armë 26-vjeçaren, arrestohet 35-vjeçari në Shkodër
Gazeta Shqip - 21-Apr-2017 10:48
Policia e Shkodrës ka mundur të parandalojë një ngjarje të rëndë kriminale. Motivi i pronësisë ka qenë shkaku i konfliktit mes M. J., 26 vjeçe dhe Alfred Jakaj, 35 vjeç në fshatin Lohë e Sipërme të Malësisë së Madhe. ...
Shkodër, 35-vjeçari qëllon me armë 26-vjeçaren, policia parandalon krimin
Lapsi - 21-Apr-2017 11:10
Policia e Shkodrës ka mund të parandalojë një krim të rëndë. Shtetasja M. J. 26 vjeç dhe Alfred Jakaj, 35 vjeç nga fshati Lohë e Siperme të Madhësisë së Madhe janë konfliktuar për asrye pronësie. Jakaj ka qëlluar tre ...
VIDEO/ Shëtiste me armë rrugëve të Tiranës, momenti kur policia prangos 19-vjeçarin
BalkanWeb - 20-Apr-2017 17:43
TIRANE – Një 19-vjeçar është arrestuar ditën e sotme nga policia e Tiranës me akuzën për armëmbajtje pa leje. Gjatë një kontrolli të ushtruar në makinën e tij tip “Volkswagen”, teksa lëvizte në rrugën “Fortuzi”, ...
Mirditë, policia sekuestron 19 kg kanabis në magazinën e një 30-vjeçari
Lapsi - 21-Apr-2017 10:27
Policia e Mirditës në bashkëpunim me efektivët në Drejtorinë Vendore të Policisë Lezhë kanë bërë të mundur sekuestrimin e 19 kg kanabis sativa. Droga është kapur në ambjentet pranë shtëpisë së shtetasit Pavlo Ndreca, 30 ...
Shkodër, kanos me armë 26-vjeçaren
Top Channel - 21-Apr-2017 10:14
Policia e Shkodrës ka mundur të parandalojë një ngjarje të rëndë kriminale. Motivi i pronësisë ka qënë shkaku i konfliktit mes M. J., 26 vjeçe dhe Alfred Jakaj, 35 vjeç në fshatin Lohë e Sipërme të Malësisë së Madhe. ...
Goditet banda e hajdutëve në Durrës, akuzohen për 20 vjedhje
Gazeta Shqip - 21-Apr-2017 10:48
Një operacion i policisë së Durrësit i koduar “Brava” ka shkatërruar një grup kriminal, të dyshuar për rreth 20 vjedhje banesash, duke vënë në pranga dy persona dhe duke shpallur në kërkim dy të tjerë. Arrestimi i të ...
Durrës, dhunoi bashkëmoshatarin e tij, arrestohet 18-vjeçari
Lexo - 21-Apr-2017 11:59
Një i ri ka rënë në prangat e policisë së Vlorës për “Plagosje të rëndë me dashje”. Sipas bluve të qytetit bregdetar, shtetasin V.P., 18 vjeç, banues në Vlorë, ka goditur me shufer hekuri një bashkëmoshatar. Arrestimi ...
Lezhë, sekuestrohen 19 kg kanabis sativa, arrestohet 1 shtetas
Gazeta Shqip - 21-Apr-2017 10:48
Efektivët e Komisariatit të Policisë Mirditë në bashkëpunim me efektivët e Seksionit kundër narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Lezhë në bazë të informacioneve të siguruara në rrugë operative bënë të mundur ...
Zihen për pronën dhe qëllon në ajër me armë, arrestohet
OraNews - 21-Apr-2017 11:53
Parandalohet një ngjarje e rëndë kriminale në Malësi të Madhe. Policia ka ndërhyrë menjëherë në një konflikt pronësie mes dy personave në fshatin Lohë e Sipërme. Sipas bluve “në njësinë administrative Shkrel të Malësisë ...
Shkatrrohet banda e hajdutve t banesave n Durrs
Bota Sot - 21-Apr-2017 10:41
Policia e Durrësit ka goditur një bandë hajdutësh që operonin në qytetin bregdetarë. Sipas njoftimit të Policisë, finalizimi me sukses i operacionit policor të koduar “Brava” ka çuar në pranga dy persona, ndërsa janë ...
Kapet 30-vjeçari me 18 kg kanabis e kishte futur në qese plasmasi
Shqiptarja - 21-Apr-2017 09:55
MIRDITE- Një 30-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Lezhës pasi në magazinën jashtë banesës së tij është gjetur 18 kilogramë kanabis. Pavlo Ndreca sasinë e drogës e kishte futur në 4 qese plasmani. Materialet ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore