Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 18:50
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Julia Roberts, femra më e bukur e vitit 2017 (FOTO) Gazeta Express - 21-Apr-2017 13:28
Julia Roberts shpallet gruaja më e bukur në botë
Lapsi - 21-Apr-2017 13:24
Julia Roberts është gruaja më e bukur në botë e vitit 2017 sipas revistës “People”. Ajo ka qenë 26 vjeç kur u shfaq për të parën herë në kopertinën e revistës pasi fitoi kete çmim. Që atëherë aja ka thyer rekord duke u ...
Video/ Julia Roberts mbetet femra më e bukur e vitit 2017
Lexo - 21-Apr-2017 13:09
Kanë kaluar 27 vite që nga koha kur Julia Roberts u shfaq për herë të parë në kopertinën e revistës “People” si femra më e bukur, por ajo vazhdon ende të mbetet femra më e preferuar në botë. Aktorja hollivudiane është ...
Julia Roberts, femra më joshëse e vitit 2017
GazetaTema - 21-Apr-2017 13:08
Ka qenë 26 vjeç që kur Julia Roberts u shfaq për të parën herë në kopertinën e revistës “People” si femra më e bukur, dhe ende vazhdon të jetë e preferuara. Julia Roberts është gruaja më e bukur në botë e vitit 2017! ...
Julia Roberts, mbetet femra më e bukur e vitit 2017
Java News - 21-Apr-2017 13:00
Kanë kaluar 27 vite që nga koha kur Julia Roberts u shfaq për herë të parë në kopertinën e revistës “People” si femra më e bukur, por ajo vazhdon ende të mbetet femra më e preferuar në botë. Aktorja hollivudiane është ...
Julia Roberts, femra më e bukur e vitit 2017
OraNews - 21-Apr-2017 10:08
Ka qenë 26 vjeç që kur Julia Roberts u shfaq për të parën herë në kopertinën e revistës “People” si femra më e bukur, dhe ende vazhdon të jetë e preferuara. Julia Roberts është gruaja më e bukur në botë e vitit ...
Pr her t pest m e bukura n bot
Zeri - 21-Apr-2017 09:06
Ndonëse kanë kaluar shumë vite dhe mosha e saj është tek të 50-at, revista “People” e ka shpallur sërish si “Gruan më të bukur” në botë Aktorja e famshme e Hollivudit, Julia Roberts, për herë të pestë e ka fituar ...
FOTO/ Njihuni me gruan më të bukur në botë
Syri - 21-Apr-2017 03:27
Revista prestigjioze amerikane "People" të mërkurën ka shpallur aktoren Julia Roberts për femrën më të bukur në botë për këtë vit Aktorja Jula Roberta e ka fituar këtë çmim edhe katër herë të tjera këtë çmim. Aktorja ...
Njihuni me gruan më të bukur në botë (Foto)
Lajminet - 21-Apr-2017 00:47
Aktorja Jula Roberta e ka fituar këtë çmim edhe katër herë të tjera këtë çmim. Aktorja 49-vjeçare më herët këtë çmim e ka fituar në vitet 1991, 2000, 2005, dhe 2010. Kjo është hera e 28-të që “People”, shpall femrën më ...
Julia Roberts është femra më e bukur për vitin 2017 (Foto)
Telegrafi - 20-Apr-2017 20:48
Kanë kaluar 27 vite që nga koha kur Julia Roberts u shfaq për herë të parë në kopertinën e revistës “People” si femra më e bukur, por ajo vazhdon ende të mbetet femra më e preferuar në botë. Aktorja hollivudiane është ...
Julia Roberts është femra më e bukur për vitin 2017 (Foto)
AlMaKos - 20-Apr-2017 20:47
Kanë kaluar 27 vite që nga koha kur Julia Roberts u shfaq për herë të parë në kopertinën e revistës “People” si femra më e bukur, por ajo vazhdon ende të mbetet femra më e preferuar në botë. Aktorja hollivudiane është ...
Kjo është femra më e bukur e vitit 2017 (Foto)
Indeks Online - 20-Apr-2017 20:06
Kanë kaluar 27 vite që nga koha kur Julia Roberts u shfaq për herë të parë në kopertinën e revistës “People” si femra më e bukur, por ajo vazhdon ende të mbetet femra më e preferuar në botë. Aktorja hollivudiane është ...
? Femra m e bukur e vitit 2017
Zeri - 20-Apr-2017 19:38
Kanë kaluar 27 vite që nga koha kur Julia Roberts u shfaq për herë të parë në kopertinën e revistës “People” si femra më e bukur, por ajo vazhdon ende të mbetet femra më e preferuar në botë. Aktorja hollivudiane është ...
Julia Roberts mund George Clooney për herë të pestë…
VizionPlus - 20-Apr-2017 19:03
Ajo realizoi foton për koverin e parë të People, 26 vite më parë, dhe tani, pas kaq shumë e shumë suksesesh e bashkëpunimesh me këtë revistë, aktorja e Hollywood është shpallur femra më e bukur në botë. Julia Roberts, ...
Revista “PEOPLE” shpall gruan më të bukur në botë dhe ajo është...(FOTO)
Lapsi - 20-Apr-2017 18:58
Revista prestigjioze “PEOPLE” ka shpallur gruan më të bukur në botë për vitin 2017 dhe ajo është Julia Roberts. Kanë kaluar 26 vite që kur aktorja është shfaqur për herë të parë në kopertinën e kësaj reviste, ndërsa ka ...
Pas 26 vjetësh, Julia Robert akoma gruaja më e bukur në botë
Dritare.net - 20-Apr-2017 17:35
Edhe në moshën 49 vjeçare, Julia Roberts mbetet akoma ‘Gruaja më e bukur në botë’. Për herë të pestë që prej 1991, ajo është kurorëzuar nga ‘People’ si femra më e bukur. Ajo nuk ka frikë nga mosha. ‘E rëndësishme është ...
FOTO/ Julia Robert, pas 26 vjetësh ajo mbetet ende gruaja më e bukur në botë
BalkanWeb - 20-Apr-2017 16:49
Në kinema na ka bërë të qeshim, të qajmë dhe të ëndërrojmë shumë. Në moshën 49 vjeçare Julia Roberts është akoma ‘Gruaja më e bukur në botë’. Për herë të pestë që prej 1991, ajo është kurorëzuar nga ‘People’ si femra më ...
”People” zgjedh femrën më të bukur në botë!
Klan Kosova - 20-Apr-2017 15:37
Aktorja Julia Roberts, është shpallur si femra më e bukur në botë për këtë vit. Një përzgjedhje e tillë është bërë nga revista amerikane ”People” e që rënditet si hera e pestë që aktorja merr një titull të tillë. ...
Femra më e bukur e vitit 2017
Top Channel - 20-Apr-2017 14:45
Kanë kaluar 27 vite që nga koha kur Julia Roberts u shfaq për herë të parë në kopertinën e revistës “People” si femra më e bukur, por ajo vazhdon ende të mbetet femra më e preferuar në botë. Aktorja hollivudiane është ...
Julia Roberts gruaja më e bukur në botë për vitin 2017
OraNews - 20-Apr-2017 13:04
Julia Roberts është shpallur gruaja më e bukur në botë për vitin 2017 nga revista ‘People’ dhe mban rekordin e 5-të të saj. “Gruaja më e bukur në botë” ka fituar çmimin e parë në vitin 1991, më pas në vitin 2000, 2005 ...
Julia Roberts shpallet për të pestën herë “Gruaja më e bukur në botë”
ABCNews - 20-Apr-2017 13:03
Julia Roberts shpallet për të pestën herë “Gruaja më e bukur në botë” Aktorja: Jam tejmase e nderuar 20 prill 2017 13:01 Ishte viti 1991 kur menjëherë pasi interpretoi prostitutën Vivian në komedinë romantike “Pretty ...
12
Galeri

Lajmet Kryesore