Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 10:47
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
FOTO/ Atentati me kallashnikov në Vlorë, kush janë tre të plagosurit në lokalin e natës
FOTO/ Atentati me kallashnikov në Vlorë, kush janë tre të plagosurit në lokalin e natës
BalkanWeb - 21-Apr-2017 13:18
VLORE- Personat që shihni në foto ranë dje pre e sulmit me armë zjarri në një lokal në zonën ‘Ujit të Ftohtë’ në Vlorë, ku një i ri humbi jetën dhe 3 të tjerë u plagosën. “BalkanWeb” ka arritur të sigurojë foton e ...
“Ishte tmerr, me fat që shpëtuam”, si e përshkruan masakrën në lokal këngëtarja
Mapo - 21-Apr-2017 18:41
Blerina Balili eshte kengetarja e cila ishte mbremjen e djeshme ne lokalin “Fiks Fare”, ku ndodhur masakra qe la te vdekur 33-vjeçarin Ergys Gjioveshajn dhe te plagosur 3 te tjere. Lokali ku ka ndodhur ngjarja njihet ...
Masakra në Vlorë/ Rrëke gjaku në dysheme e xhama të thyer. Ç’ka mbetur në lokalin me muzikë live (Pamje të rënda)
BalkanWeb - 21-Apr-2017 11:16
Qepena të ulur, perde të mbyllura që përpiqen të fshehin atë çfarë ka ndodhur. Lokali sot nuk ka muzikë, por vetëm disa burra e gra që po përpiqen të pastrojnë njollat e gjakut të hapërdara në pllakat e bardha që tashmë ...
Hetimet për atentatin e Vlorës
Top Channel - 21-Apr-2017 14:05
Ergys Gjioveshaj, i cili u ekzekutua mbrëmjen e së enjtes në një lokal nate në zonën e Lungomares, nuk është një emër i panjohur për policinë e Vlorës. 33-vjeçari rezulton një person me precedentë penalë, i dënuar për ...
Vrasja në Vlorë, kamerat e lokalit fiksuan autorët, viktima u shkoi në tavolinë
Shqiptarja - 21-Apr-2017 13:37
VLORE- Një i vdekur dhe tre të plagosur është bilanci nga ngjarja e ndodhur mbrëmjen 20 prillit në qytetin e Vlorës. Ngjarja ndodhi rreth orës 23:30 të të enjtes , në një nga lokalet e natës përgjatë Lungomares, në ...
DETAJET/ Kush është 33-vjeçari i ekzekutuar mbrëmjen e djeshme, që terrorizoi Vlorën?
GazetaTema - 21-Apr-2017 09:47
Një vrasje e ndodhur orët e vona, ka terrorizuar mbrëmjen e djeshme. Viktimë e kësaj ngjarje ka mbetur Ergys Gjioveshaj. Ai është një personazh i njohur për Policinë e Vlorës. Gjinoveshaj iu dorëzua asaj me pranga në ...
Vrasja në Vlorë: Viktima i dënuar me 12 vjet burg për vrasje, endej i lirë
Mapo - 21-Apr-2017 10:45
Qyteti i Vlorës është tronditur mbrëmë nga vrasja e ndodhur në ambientet e një lokali në lagjen “Ujë i Ftohtë”, Pas një konflikti të çastit, një person ende i paidentifikuar ka qëlluar me armë zjarri dhe ka lënë të ...
FOTO/ Zbulohet se kush ishte këngëtarja që këndonte në lokalin ku ndodhi masakra në Vlorë
BalkanWeb - 21-Apr-2017 08:49
VLORË- Në lokalin që mbrëmjen e djeshme u shndërrua në një vend krimi, pas të shtënave me armë zjarri në zonën e ‘Ujit të Ftohtë’, ku një person humbi jetën dhe u plagosën 3 të tjera, këndonte dhe një këngëtare. ...
Si nisi historia e vrasjeve: Ja kush ishte viktima në Vlorë
Mapo - 21-Apr-2017 09:23
Ergys Gjioveshaj mbeti viktimë i një atentati me armë zjarri të ndodhur mbrëmjen e së enjtes në qytetin e Vlorës. Sipas dëshmive të para, rreth orës 23:20 kanë qenë dy persona të pamaskuar, të cilët janë futur në ...
Zbulohen pamjet e vrasjes në Vlorë, çfarë ndodhi para ekzekutimit të Gjioveshajt
Lapsi - 21-Apr-2017 16:29
Pasi sekuestroi pamjet e kamerave në lokalin “Fiks Fare” ku ndodhi vrasja në Vlorë, policët e kanë më të qartë çfarë ndodhi mes personave që u konfliktuan me armë. Ora ka qenë rreth 23:30 mbrëmjen e së enjtes, kur në ...
PROFIL/ Kush është 33-vjeçari që u ekzekutua mbrëmë në Vlorë dhe krimi i 17 viteve më parë
BalkanWeb - 21-Apr-2017 09:50
VLORË- Vlora është tronditur mbrëmë nga një krim i katërfishtë, me një viktimë dhe 3 të plagosur në zonën e Ujit të Ftohtë në një lokal nate. Ergys Gjioveshaj mbeti i vrarë nga breshëritë e automatikut, ndërsa ndodhej ...
Atentati në Vlorë, viktima ishte dënuar me 12 vjet burg për vrasje
Gazeta Shqip - 21-Apr-2017 14:49
Ergys Gjioveshaj, i cili u ekzekutua mbrëmjen e së enjtes në një lokal nate në zonën e Lungomares, rezulton një person me precedentë penalë. 33-vjecari ishte dënuar për vrasje me paramendim të kryer në bashkëpunim në ...
Vlorë, përplasje me armë, një i vdekur dhe tre të plagosur
Shqiptarja - 21-Apr-2017 10:24
Vlorë - Atentat me armë zjarri, ka humbur jetën një person dhe janë plagosur tre të tjerë, një prej të plagosurve në gjëndje të rëndë. Rreth orës 23:20, në lagjen "Ujë i Ftohtë", në ambientet e një lokali dy persona ...
Gjioveshaj i dënuar me 12 vjet burg si bashkëpunëtor në vrasje
Shqiptarja - 21-Apr-2017 14:06
Ergys Gjioveshaj, i vrarë një natë më parë në Vlorë , është një personazh i njohur për Policinë. Gjinoveshaj iu dorëzua Policisë së Vlorës me pranga në duar në qershor të vitit 2011 nga autoritetet austriake. Ishte ...
VIDEO/ Pamjet e rënda në lokalin ku ndodhi vrasja në Vlorë
Lapsi - 21-Apr-2017 13:28
Një ditë pas masakrës në Vlorë, ku mbeti i vrarë një i ri dhe u plagosen 3 të tjerë, Lapsi.al sjell pamje të lokalit ku ndodhi ngjarja. Në lokal ka ndodhur një rrëmujë e vërtetë, pas breshërive të armëve. Viktima Ergys ...
Përplasje me armë në Vlorë, një i vrarë dhe tre të plagosur
Mapo - 21-Apr-2017 07:29
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e mbrëmjes, në qytetin e Vlorës. një person ka mbetur i vdekur dhe tre të tjerë janë plagosur me armë zjarri. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në një lokal pranë Ujit të Ftohtë, 50 metra ...
Del FOTO, ja kush është 33-vjeçari i ekzekutuar në Vlorë
Syri - 21-Apr-2017 13:11
Personi në foto është Ergys Gjioveshaj, 33-vjeçari që mbeti i vdekur dje në Vlorë. Ai u vra në një lokal nate në zonën e Ujit të Ftohtë. Dyshimet janë se krimi ka lidhje me një vrasje që Gjioveshaj ka bërë në vitin ...
Vrasja e 33-vjecarit në lokalin e muzikës në Vlorë, ja cfarë filmuan kamerat e sigurisë
Lajmi i Fundit - 21-Apr-2017 15:12
Vetem disa orë pas krimit në një lokal në Vlorë ku një i ri i dënuar më parë për vrasje u ekzekutua me 6 plumba, policia zbardh dinamikën e ngjarjes, referuar edhe pamjeve filmike te regjistruara nga kamerat e sigurise. ...
Vrasja në Vlorë, kamerat e lokalit fiksuan autorët, ja si ndodhi ngjarja
Lexo - 21-Apr-2017 14:06
Një i vdekur dhe tre të plagosur është bilanci nga ngjarja e ndodhur mbrëmjen 20 prillit në qytetin e Vlorës. Ngjarja ndodhi rreth orës 23:30 të të enjtes, në një nga lokalet e natës përgjatë Lungomares, në zonën e ujit ...
Atentat në lokalin e natës, ekzekutohet një 33-vjeçar në Vlorë
VizionPlus - 21-Apr-2017 11:58
Ergys Gjioveshaj 33 vjeç mbeti i vrarë mbrëmjen e të enjtes në një lokal me muzikë live në zonën e “Ujit të Ftohtë” në Vlorë. Dy persona të armatosur por të pa maskuar, hynë në ambientet e brendshme rreth orës 23:20 dhe ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore