Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 11:02
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Trezege në Shqipëri: Më ka lënë mbresa Kombëtarja, “kujdes” nga Juventusi
Trezege në Shqipëri: Më ka lënë mbresa Kombëtarja, “kujdes” nga Juventusi
BalkanWeb - 21-Apr-2017 17:52
Paraqitja pozitive e Kombëtares në Francë 2016 i ka bërë shumë përshtypje edhe David Trezegue, ish-lojtarit të Juventusit që në vizitën e tij në Shqipëri ka vlerësuar shumë ekipin e drejtuar nga De Biazi. “Shqipëria ...
David Trezege viziton Shqipërinë dhe i thur elozhe kombëtares: Ka shanse të rritet për objektiva më të mëdha
GazetaTema - 21-Apr-2017 17:58
Ish sulmuesi i njohur i skuadrës së Juventusit dhe kombëtares Francese, David Trezege, ka qenë i pranishëm ditën e djeshme në Shqipëri. Në një takim me gazetarët, Trezege foli për ecurinë e kombëtares shqiptare në ...
Një natë kampionësh në Tiranë, mundësuar nga Heineken!
BalkanWeb - 21-Apr-2017 16:25
TIRANE -Të enjten, 20 Prill, Tirana ka patur mundësinë të ketë më pranë se kurrë, një nga kampionët e futbollit evropian dhe botëror, francezin David Trezeguet, I quajtur me admirim nga fansat si “Trezegol”, I ftuar nga ...
Një natë kampionësh në Tiranë, mundësuar nga Heineken!
ikub.al - 21-Apr-2017 16:02
Trezeguet pati nje takimi miqesor me gazetaret e sportit ne Shqiperi tek “The Plaza Tirana” Hotel, ku ju pergjigj pyetjeve te tyre, dha dhurata me autografe si dhe beri foto me gjithe te pranishmit. Me pas, futbollisti ...
Ylli i Juventusit tregon favoritin e Championsit në një intervistë për median shqiptare
Gazeta Express - 21-Apr-2017 18:16
David Trezeguet ishte për herë të parë në Shqipëri në kuadër të fushatës “Champion the Match”. Në intervistën dhënë për Vizion Plus dhe “Tring” që kane të drejtën e transmetimit të Uefa Champions League në Shqipëri, ...
Ish-ylli i Juventusit në Tiranë, fiksohet pas Einxhel Shkirës
Dritare.net - 21-Apr-2017 18:53
David Trezeguet ish- ylli i Juventusit, ishte dje në Tiranë, si pjesë e një fushate me rastin e Ligës së Kampionëve. Pas një takimi me gazetarë në një nga hotelet ë Tiranës, francezi ka kaluar mbrëmjen në një prej ...
Një natë kampionësh në Tiranë mundësuar nga Heineken!
Shqiptarja - 21-Apr-2017 16:55
Të enjten, 20 Prill, Tirana ka patur mundësinë të ketë më pranë se kurrë, një nga kampionët e futbollit evropian dhe botëror, francezin David Trezeguet, i quajtur me admirim nga fansat si “Trezegol”, i ftuar nga ...
?? David Trezeguet befason me deklaratën për Shqipërinë
InFokusi - 21-Apr-2017 18:31
Ish-sulmuesi i Juventusit dhe Francës, David Trezege, ka vlerësuar Kombëtaren shqiptare për paraqitjen në Kampionatin Europian të verës së shkuar. “Shqipëria bëri një rrugëtim interesant në Europian. Pashë një ekip ...
Ish-ylli i Juventusit në Tiranë, ‘fiksohet’ pas prezantueses shqiptare (Foto)
Standard - 21-Apr-2017 18:38
Ish- ylli i Juventusit, David Trezeguet ka qëndruar dje në Tiranë, si pjesë e një fushate me rastin e Ligës së Kampionëve. Pas një takimi me gazetarë në një nga hotelet ë Tiranës, francezi ka kaluar mbrëmjen në një prej ...
Ylli i Juventusit tregon favoritin e Championsit në një intervistë për median shqiptare
TetovaSot - 21-Apr-2017 18:29
Publikuar 21 Pri, 2017 Shpërndaj David Trezeguet ishte për herë të parë në Shqipëri në kuadër të fushatës “Champion the Match”. Në intervistën dhënë për Vizion Plus dhe “Tring” që kane të drejtën e transmetimit të Uefa ...
Shorti i Champions League: Shorti vendos derb madrilen, buzëqesh Juve
Mapo - 21-Apr-2017 13:18
Derbi madrilen ne gjysmëfinale, fat për Juventus. Mjaft bujare goglat e hedhura nga legjenda Yan Rash ne Niion te Zvicrës per “Zonjën e Vjetër” qe eliminuan nje përplasje jo vetëm me kampionet ne fuqi te Evropës, por ...
Trezege në Shqipëri: Më ka lënë mbresa Kombëtarja, “kujdes” nga Juventusi
Standard - 21-Apr-2017 18:16
Paraqitja pozitive e Kombëtares në Francë 2016 i ka bërë shumë përshtypje edhe David Trezegue, ish-lojtarit të Juventusit që në vizitën e tij në Shqipëri ka vlerësuar shumë ekipin e drejtuar nga De Biazi. “Shqipëria ...
David Trezeguet në Tiranë, ja çfarë thotë për tifozët shqiptarë
Gazeta Dita - 21-Apr-2017 16:11
Futbollisti i njohur francez David Trezeguet vizitoi dje Tiranën. Ish-futbollisti i kombëtares franceze dhe Juventusit erdhi në Shqipëri i ftuar nga Heineken, sponsor zyrtar i Champions League, i cili organizon fushatën ...
??Ylli i Juventusit tregon favoritin e Championsit në një intervistë për median shqiptare
InFokusi - 21-Apr-2017 18:21
David Trezeguet ishte për herë të parë në Shqipëri në kuadër të fushatës “Champion the Match”. Në intervistën dhënë për Vizion Plus dhe “Tring” që kane të drejtën e transmetimit të Uefa Champions League në Shqipëri, ...
FOTO /Trezeguet kapet mat me prezantuesen shqiptare, shihni çfarë janë duke bërë
Syri - 21-Apr-2017 17:42
Ish-sulmuesi francez i Juventusit ditën e djeshme ka mbërritur në Tiranë si pjesë organizimi për Champions League. Pas eventit që u zhvillua në një nga hotelet luksoze të Tiranës, David Trezeguet është parë duke festuar ...
Ish futbollisti i Juventusit kapet mat me prezantuesen shqiptare(FOTO)
Lapsi - 21-Apr-2017 15:09
Ish-sulmuesi francez i Juventusit ditën e djeshme ka mbërritur në Tiranë si pjesë organizimi për Champions League. Pas eventit që u zhvilluar në Plaza Hotel, David Trezeguet është parë duke festuar në një prej lokaleve ...
David Trezege viziton Shqipërinë dhe i thur elozhe kombëtares: Ka shanse të rritet për objektiva më të mëdha
Koha Jone - 21-Apr-2017 18:00
Ish- sulmuesi i njohur i skuadrës së Juventusit dhe kombëtares Franceze, David Trezege, ka qenë i pranishëm ditën e djeshme në Shqipëri. Në një takim me gazetarët, Trezege foli për ecurinë e kombëtares shqiptare në ...
David Trezeguet befason me deklaratën për Shqipërinë
Lajminet - 21-Apr-2017 17:38
“Shqipëria bëri një rrugëtim interesant në Europian. Pashë një ekip kompakt, mjaft të përkushtuar në fushë, me një trajner italian si De Biazi, të cilin e njoh mirë. Rruga juaj drejt Botërorit duket e komplikuar, por me ...
Një natë kampionësh në Tiranë, mundësuar nga Heineken!
Gazeta Express - 21-Apr-2017 16:23
Të enjten, 20 Prill, Tirana ka patur mundësinë të ketë më pranë se kurrë, një nga kampionët e futbollit evropian dhe botëror, francezin David Trezeguet, i quajtur me admirim nga fansat si “Trezegol”, i ftuar nga ...
Trezege në Tiranë: Kombëtarja  shqiptare fitoi respekt në Francë
Shqiptarja - 21-Apr-2017 10:24
Ish-futbollisti i madh i Juventusit dhe Kombëtares Franceze David Trezege e sheh skuadrën tonë përfaqësuese në rritje dhe me potencialin e duhur për të ecur përpara në futbollin botëror. Ne eventin “Champion the Match” ...
12
Galeri

Lajmet Kryesore