Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 08:35
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Ish deputeti Frroku, dënohet 7 vite e gjysëm burg Zeri Amerikes - 21-Apr-2017 18:03
Gjykata e Tiranës dënon me 7.5 vite burg ish-deputetin Mark Frroku
Koha.mk - 21-Apr-2017 16:17
Gjykata e Tiranës ka dënuar sot me 7 vite e 6 muaj burg ish-deputetin e Kuvendit të Shqipërisë, Mark Frroku. Gjykata ka vendosur për dënimin e ish-deputetit për akuzat e “fshehjes së pasurisë”, “pastrimit të parave” dhe ...
Mark Frroku i pafajshëm për vrasjen në Belgjikë. 7.5 vjet burg për të tjerat
OraNews - 21-Apr-2017 15:32
Gjykata e shkallës së parë e Tiranës shpall të pafajshëm Mark Frrokun për akuzën e vrasjes në Belgjikë. Ndërsa e dënon me 7.5 vjet burg për ish-deputetin Mark Frroku për akuzat e tjera. Njëra prej akuzave të ngritura ...
Gjykata e Tiranës dënon me 7.5 vite burg ish-deputetin Mark Frroku
Portalb - 21-Apr-2017 15:31
Gjykata e Tiranës ka dënuar sot me 7 vite e 6 muaj burg ish-deputetin e Kuvendit të Shqipërisë, Mark Frroku, transmeton Anadolu Agency (AA). Gjykata ka vendosur për dënimin e ish-deputetit për akuzat e “fshehjes së ...
Gjykata e Tiranës dënon me 7.5 vite burg ish-deputetin Mark Frroku
AlMaKos - 21-Apr-2017 14:49
Gjykata e Tiranës ka dënuar sot me 7 vite e 6 muaj burg ish-deputetin e Kuvendit të Shqipërisë, Mark Frroku, transmeton Anadolu Agency (AA). Gjykata ka vendosur për dënimin e ish-deputetit për akuzat e “fshehjes së ...
Mark Frroku dënohet me 7,5 vjet burg për pastrim parash, i hiqet akuza e vrasjes
Gazeta Shqip - 21-Apr-2017 14:49
Gjykata ka shpallur të pafajshëm ish-deputetin Mark Frroku për akuzë e vrasjes në Belgjikë, por e ka dënuar atë për pastrim parash, fshehje të pasurisë dhe ndërtim pa leje. Prokuroria kishte kërkuar dënimin me 25 vjet ...
Gjykata e Tiranës dënon me 7.5 vite burg ish-deputetin Mark Frroku
Shenja - 21-Apr-2017 14:39
Gjykata e Tiranës ka dënuar sot me 7 vite e 6 muaj burg ish-deputetin e Kuvendit të Shqipërisë, Mark Frroku, transmeton Anadolu Agency (AA). Gjykata ka vendosur për dënimin e ish-deputetit për akuzat e “fshehjes së ...
Gjykata e Tiranës dënon me 7.5 vite burg ish-deputetin Mark Frroku
Albportali - 21-Apr-2017 14:38
Gjykata e Tiranës ka dënuar sot me 7 vite e 6 muaj burg ish-deputetin e Kuvendit të Shqipërisë, Mark Frroku, transmeton Anadolu Agency (AA). Gjykata ka vendosur për dënimin e ish-deputetit për akuzat e “fshehjes së ...
Dënohet me 7 vite e 6 muaj Mark Frroku
ShqipMedia - 21-Apr-2017 14:29
Gjykata e Tiranes vendosi te denoje me 7 vite e muaj burg ish-deputetin Mark Frroku, për akuzën e pastrimit të parave, fshehjes së pasurisë dhe ndërtimit pa leje. Ndërsa sa i përket akuzës së vrasjes në Belgjikë në ...
Ish-deputeti Frroku dënohet me 7 vite burg, por lirohet nga akuza e vrasjes
RTSH - 21-Apr-2017 14:24
Gjykata e Shkallës së Parë dënoi me 7 vite e gjysmë burgim ish- deputetin e Partisë Kristian-Demokrate Mark Frroku. Togat e zeza e shpallën të pafajshëm Frrokun për akuzën e vrasjes në Belgjikë, ndërsa dënimi u dha për ...
Mark Frroku dënohet me 7 vite e gjysmë burg
TetovaSot - 21-Apr-2017 14:00
Publikuar 21 Pri, 2017 Shpërndaj Ish-deputeti Mark Frroku dënohet me 7 vjet e 6 muaj burgim. I tillë ka qenë vendimi i marrë mesditen e së premtes nga Gjykata e Tiranës, e cila e gjeti fajtor Frrokun për 3 akuza, por jo ...
Deputeti shpallet i pafajshëm për vrasje, por do bëjë 7 vjet e gjysmë burg
Televizioni Koha - 21-Apr-2017 13:36
Mark Frroku shpallet i pafajshëm për vrasjen e Aleksandër Kurtit. Ndërkohë që është dënuar me 7.5 vjet burg për pastrim parash, fshehje pasurie dhe ndertim te paligjshem. “Unë e ndiej vetën të pafajshëm. Jam mbajtur ...
Mark Frroku dënohet me 7 vjet e gjysmë burgim
Gazeta Monitor - 21-Apr-2017 13:28
Gjykata e Tiranës ka dënuar me 7 vjet e gjysmë burg Mark Frrokun, për akuzën e pastrimit të parave. Ndërkohë, gjykata e shpalli të pafajshëm ish-deputetin për akuzën e vrasjes në Belgjikë. Mark Frroku u shpall fajtor ...
Mark Frroku dënohet me 7 vjet e gjysmë burgim
Klan Kosova - 21-Apr-2017 13:18
Gjykata e Tiranës ka dënuar me 7 vjet e gjysmë burg Mark Frrokun, për akuzën e pastrimit të parave. Ndërkohë, gjykata e shpalli të pafajshëm ish-deputetin për akuzën e vrasjes në Belgjikë. Mark Frroku u shpall fajtor ...
Gjykata shpall të pafajshëm Mark Frrokun për vrasjen e Aleksandër Kurtit në Belgjikë
Lapsi - 21-Apr-2017 13:12
Gjykata e Tiranës e shpalli të pafajshëm ish –deputetin Mark Frroku për akuzën e vrasjes së Aleksandër Kurtit, ngjarje e ndodhur në vitin 1999 në Bruksel. Lapsi.al e kishte paralajmëruar këtë dy javë më parë kur ...
Dnohet me 7.6 vjet burg deputeti shqiptar, por shpallet i pafajshm pr vrasje
Zeri - 21-Apr-2017 13:09
Ish-deputeti Mark Frroku është shpallur i pafajshëm për vrasjen e Aleksandër Kurtit. Ndërkohë që është dënuar nga Gjykata e Tiranës me 7 vjet 6 muaj burg për akuzën e pastrimit të parave. ...
Seanca ndaj Frrokut, ish-deputeti dënohet me 7 vite e 6 muaj burg
Shqiptarja - 21-Apr-2017 13:09
Në seancën e mbajtur sot në Gjykatën e Krimeve të Rënda për ish-deputeti Mark Frroku, togat e zeza dhanë dënimin me 7 vite e 6 muaj burg. Togat e zeza e dënuan ish-deputetin për pastrim parash, ndërtim pa leje dhe ...
Mark Frroku shpallet i pafajshëm për vrasjen në Belgjikë, avokati: E kishim thënë, s’kishte prova
GazetaTema - 21-Apr-2017 13:08
Mark Frroku është dënuar me 7 vite e 6 muaj burg nga gjykata. Dënimin ai e ka marrë për fshehje të pasurisë dhe pastrim parash, ndërsa është shpallur i pafajshëm për vrasjen në Belgjikë. Ai akuzohet se kishte vrarë ...
I pafajshëm për vrasje: Frroku dënohet me 7.5 vite burg
Mapo - 21-Apr-2017 13:07
Gjykata e Tiranës e ka shpallur të pafajshëm ish–deputetin Mark Frroku për akuzën e vrasjes së Aleksandër Kurtit në Belgjikë në 1999. Por Gjykata e Tiranës ka dënuar me 7 vjet e gjysmë burg Mark Frrokun, për akuzën e ...
Dënohet me 7 vite e 6 muaj Mark Frroku
Koha Jone - 21-Apr-2017 13:06
Gjykata e Tiranes vendosi te denoje me 7 vite e muaj burg ish-deputetin Mark Frroku, për akuzën e pastrimit të parave, fshehjes së pasurisë dhe ndërtimit pa leje. Ndërsa sa i përket akuzës së vrasjes në Belgjikë në ...
Gjykata e Tiranës shpall të pafajshëm për vrasje ish-deputetin Mark Frroku
ABCNews - 21-Apr-2017 13:05
Gjykata e Tiranës shpall të pafajshëm për vrasje ish-deputetin Mark Frroku Prokuroria i kishte 26 vjet heqje lirie për akuzen e vrasjes 21 prill 2017 13:03 Gjykata e Tiranes shpalli te pafajshem ish deputetin Mark ...
123
Galeri

Lajmet Kryesore