Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 10:47
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Vdes pas aksidentit me motorr medalisti britanik, ishte i shoqëruar nga Usain Bolt
Vdes pas aksidentit me motorr medalisti britanik, ishte i shoqëruar nga Usain Bolt
BalkanWeb - 20-Apr-2017 18:26
Mason, 34 vjeçar, fituesi i një medalje argjendi ne Beijing 2008, u aksidentua pasi po kthehej nga një festë në Kingston me miq të tij, në një autokolonë ku gjendej edhe Usain Bolt. Germaine, i cili fitoi medaljen e ...
Aksident tragjik në Lezhë, vdes shoferi
Mapo - 20-Apr-2017 12:54
Shpejtësia i ka marrë jetën 32-vjeçarit Eduard Nika nga Lezha. Aksidenti ndodhi mëngjesin e së enjtes në fshatin Tale, kur Nika ka humbur kontrollin e makinës duke përfunduar në kanal. Për shkak të terrenit të vështirë ...
Video: Pamjet e ‘luftës’ pas aksidentit me pesë makina në Vlorë
Mapo - 20-Apr-2017 11:05
Një aksident i frikshëm ka ndodhur mbrëmjen e së mërkurës në Vlorë, por fatmirësisht pa viktima. Në aksidentin e regjistruar rreth orës 23:15 janë përfshirë pesë automjete, tre prej të cilave janë dëmtuar thuajse ...
Aksident tragjik në Lezhë, vdes shoferi
VizionPlus - 20-Apr-2017 11:43
Shpejtësia i ka marrë jetën 32-vjeçarit Eduard Nika nga Lezha. Aksidenti ndodhi mëngjesin e së enjtes në fshatin Tale, kur Nika ka humbur kontrollin e makinës duke përfunduar në kanal. Për shkak të terrenit të vështirë ...
Aksident në Veternik, krijohet kolonë e gjatë (Foto)
Arbresh - 11-Aug-2016 21:18
Në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, më saktësisht në dalje të Prishtinës, në Veternik, është krijuar një kolonë e gjatë e automjeteve. Automjetet janë bllokuar në trafik dhe kalimi i kësaj udhe po u merr një orë kohë, ...
Përplasen dy makina, aksident i rëndë në Shkup (FOTO)
Lajm Press - 21-Apr-2017 11:00
Mbrëmë ka ndodhur një aksident i rëndë në kryqëzimin tek poliklinika “Bukuresht” në Shkup, ku janë përfshirë dy automjte, mendohet se ka edhe të lënduar, transmeton antpress Alfa Romeo” dhe tjetra e tipit “Peugeot”. Në ...
Aksident i rnd n Shkup, prplasen dy makina, ka edhe t lnduar
Bota Sot - 21-Apr-2017 00:50
Mbrëmë ka ndodhur një aksident i rëndë në kryqëzimin tek poliklinika “Bukuresht” në Shkup, ku janë përfshirë dy automjte, mendohet se ka edhe të lënduar, transmeton antpress Alfa Romeo” dhe tjetra e tipit “Peugeot”. Në ...
Aksident në Veternik, krijohet kolonë e gjatë (Foto)
InFokusi - 21-Apr-2017 09:06
Rreth orës 8:30 minuta ka ndodhur një aksident trafiku në lagjen Veternik në Prishtinë. Nuk dihet nëse ka të lënduar, mirëpo aksidenti ka krijuar kolonë të gjatë në magjistralen Prishtinë- Ferizaj, raporton lajmi.net. ...
Vdes kampioni olimpik, Mason pas përplasjes me motoçikletë
Klan Kosova - 20-Apr-2017 18:12
Britaniku, Germaine Mason, kampion olimpik i argjendtë në kërcim në lartësi, ka vdekur në moshën 34 vjeçare pas një përplasje me motoçikletë. Kështu ka bërë të ditur policia në Xhamajkë, njofton BBC, transmeton Klan ...
Vdes medalisti olimpik xhamajkan pas një aksidenti të komunikacionit (Foto)
Kosova Sot - 20-Apr-2017 17:03
Medalisti olimpik i kërcimit së larti, Germaine Mason ka vdekur pas një aksidenti me motor. Atleti 34-vjeçar besohet të ketë humbur kontrollin e motorit ndërsa u rrëzua duke gjetur vdekjen në vendngjarje rreth mëngjesit ...
Aksident i rëndë në Shkup, përplasen dy makina, ka edhe të lënduar (FOTO)
TetovaSot - 20-Apr-2017 23:15
Publikuar 20 Pri, 2017 Shpërndaj Sonte ka ndodhur një aksident i rëndë në kryqëzimin tek poliklinika “Bukuresht” në Shkup, ku janë përfshirë dy automjte, mendohet se ka edhe të lënduar, transmeton TetovaSot. Aksidenti ...
Aksident i rëndë në Shkup, përplasen dy makina, ka edhe të lënduar (FOTO)
Ina-Online - 21-Apr-2017 00:25
Mbrëmë ka ndodhur një aksident i rëndë në kryqëzimin tek poliklinika “Bukuresht” në Shkup, ku janë përfshirë dy automjte, mendohet se ka edhe të lënduar, transmeton antpress Alfa Romeo” dhe tjetra e tipit “Peugeot”. Në ...
Lezhë, makina bie në kanal,vdes shoferi,dyshohet për viktima të tjera
Shqiptarja - 20-Apr-2017 08:33
LEZHË -Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në fshatin Tale të Lezhës, për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i mjetit. Automjeti teksa ecte në rrugë ka humbur kontrollin dhe ka rënë në ...
Sapo ndodhi/ Aksident mes tre veturave në Tetovë, bllokohet rruga, policia askund (FOTO)
TetovaSot - 20-Apr-2017 14:51
Publikuar 20 Pri, 2017 Shpërndaj Sapo ka ndodhur një aksident afër Kazermës së Tetovës mes tre veturave. Siç raportojnë dëshmitarët nga vendi i ngjarjes për TetovaSot thonë se tre vetura janë përplasur dhe kolonat janë ...
Makina bie në kanal, humb jetën 32-vjecari në Lezhë
Lajmi i Fundit - 20-Apr-2017 14:12
Një i ri ka humbur jetën në Tale të Lezhës, pasi makina me të cilën udhëtonte doli nga rruga dhe përfundoi në një kanal me ujë. Viktima është një 32 – vjeçar me iniciale E.N, banues në Lezhe. Aksidenti ndodhi rreth orës ...
Momenti kur shoferi merr përpara 4 makina (VIDEO)
TetovaSot - 20-Apr-2017 16:46
Publikuar 20 Pri, 2017 Shpërndaj Ky është momenti kur një makinë mer përpara 4 automjete të tjera që ndodheshin të parkuara. Ky Peugeot i kuq u kap në kamera në momentin që përplasi automjetet e tjera duke i shkaktuar ...
Ky shofer i shkatërron 4 makina për një sekondë (Video)
Gazeta Express - 20-Apr-2017 15:34
Është kapur në kamera momenti kur një makinë i godet katër makina të tjera të parkuar, duke i dëmtuar keq ato. Makina e llojit Peugeot 308 me ngjyrë të kuqe shihet në video duke ardhur me shpejtësi të madhe dhe ...
TRAGJIKE / Humb jetën 32 vjeçari nga Lezha , makina bie në një kanal me ujë
TetovaSot - 20-Apr-2017 16:05
Publikuar 20 Pri, 2017 Shpërndaj Një person ka humbur jetën në Tale të Lezhës, pasi makina me të cilën udhëtonte doli nga rruga dhe përfundoi në një kanal me ujë. Viktima është një 32 – vjeçar me iniciale E.N. banues në ...
Aksident i frikshëm në Vlorë, mjeti me shpejtësi merr përpara katër makina
OraNews - 20-Apr-2017 09:57
Një aksident i frikshëm ka ndodhur mbrëmjen e së mërkurës në Vlorë, por fatmirësisht pa viktima. Në aksidentin e regjistruar rreth orës 23:15 janë përfshirë pesë automjete, tre prej të cilave janë dëmtuar thuajse ...
Aksident me pasojë vdekjen në Lezhë
Top Channel - 26-Feb-2016 09:25
Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur në rrugën Lezhë-Milot, pranë kryqëzimit të Shënkollit. Forcat e policisë, pasi janë njoftuar për një burrë të shtrirë në tokë, kanë bërë të mundur identifikimin e ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore