Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 04:44
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Zëvendësministri kosovar: Isha vetëm 100 metra larg nga vendi ku ndodhi sulmi në Paris, çfarë pashë
Zëvendësministri kosovar: Isha vetëm 100 metra larg nga vendi ku ndodhi sulmi në Paris, çfarë pashë
BalkanWeb - 21-Apr-2017 07:25
Zëvendësministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Valon Murtezaj ka qenë shumë afër vendit ku ndodhi sulmi i mbrëmshëm në zonën më të madhe tregtare në “Champs Elysees” të Parisit. Murtezaj ka thënë për Klan Kosova se ka ...
Hollande mbledh këshillin e sigurisë pas atentatit në Champs-Elysees
VizionPlus - 21-Apr-2017 13:24
Presidenti francez, François Hollande mblodhi sot këshillin e tij të sigurisë, një ditë pasi një polic u qëllua në Champs-Elysees, në një nga atraksionet më të mëdha turistike të kryeqytetit francez. Grupi ekstremist i ...
ISIS merr përgjegjësinë për sulmin në Paris, ku u vra një polic dhe u plagosën dy të tjerë
BalkanWeb - 21-Apr-2017 02:04
Grupi terrorist Shteti Islamik (ISIS) ka marrë përgjegjësinë për sulmin ndaj policëve në qendër të Parisit, në mbrëmjen e së enjtes. Nëpërmjet organit të saj të propagandës, “Amaq”, ISIS ka thënë se sulmi në Paris është ...
ISIS merr përsipër sulmin në Paris
VizionPlus - 21-Apr-2017 12:06
Shteti Islamik ka marrë përsipër sulmin terrorist të ndodhur mbrëmjen e së enjtes në bulevardin e famshëm “Champs Elysees” në Paris, ku humbi jetën një polic dhe u plagosën dy të tjerë. 39 vjecari francez Karim Cheurfi, ...
Belgjika e kishte njoftuar Francën për atentatorin e Champs Elysees
VizionPlus - 21-Apr-2017 11:03
Një njoftim për kërkim nga shërbimet sekrete belge që shënjestronte një person, i kishte mbërritur shërbimeve franceze dje, deklaroi sot zëdhënësi i Ministrisë franceze të Punëve të Brendshme pa konfirmuar një lidhje me ...
Thaçi: Me sulmin në Paris u kërcënuan vlerat tona të përbashkëta
BalkanWeb - 21-Apr-2017 07:21
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka shprehur ngushëllimet për viktimat pas sulmit në Paris. “Në mendjet tona i kemi policët e vrarë sonte në Paris. Vlerat tona të përbashkëta u kërcënuan edhe një herë në Paris”, ...
Francë, autorësinë e sulmit e merr ISIS, 3 të arrestuar
Shqiptarja - 21-Apr-2017 11:23
Franca zgjohet nën ethet e sulmeve terroriste. ISIS merr përsipër sulmin e një nate më parë ku u godit zemra e Parisit, Bulevardi i Champs Elysee. Në sulm mbeti i vrarë një polic ndërsa dy të tjerë u plagosën rëndë. ...
FOTO+EMRI/ Masakra në Paris, policia identifikon autorin e sulmit me 1 të vdekur
BalkanWeb - 21-Apr-2017 09:34
PARIS- Autoritetet franceze kanë identifikuar autorin e sulmit të mbrëmshëm që ndodhi në qendër të Parisit, ky humbi jetën një polic dhe u plagosën rëndë dy të tjerë. ‘Daily Mail’ shkruan se behët fjalë për Karim ...
Sulmi në Francë, autori i ndaluar në shkurt, objektivi i tij policët
Shqiptarja - 21-Apr-2017 13:09
Karim Cheurfi i cili mendohet se është autori i sulmit të mbrëmshëm në bulevardin e Champs Elysee është arrestuar në shkurt pasi kishte kërcënuar disa policë por u la i lirë për mungesë provash. Lajmi u konfirmua nga ...
Sulmi terrorist, Hollande mbledh Këshillin e Mbrojtjes
Telegraf - 21-Apr-2017 10:13
Ashtu sikurse komunikoi edhe mbrëmjen e djeshme...
Sulmi në Paris, reagon presidenti Hollande: Sulm terrorsit, mbledhje urgjente të Këshillit të mbrojtjes…
BalkanWeb - 21-Apr-2017 02:56
FRANCË- Presidenti i Francës, François Hollande ka reaguar me një komunikatë pas sulmit ndaj policëve në qendër të Parisit, në mbrëmjen e së enjtes. Hollande ka thënë se të gjitha shenjat tregojnë se ky ka qenë një ...
Ministrja Hoxha solidarizohet me popullin francez
Telegrafi - 21-Apr-2017 10:27
Ministrja e Drejtësisë, Dhurata Hoxha, ka reaguar pas sulmit të mbrëmshëm në Paris. Ajo ka shprehur indinjatën e thellë për të gjithë viktimat dhe familjet e tyre. “E tronditur nga lajmi i tmerrshëm në Paris. Mendimet ...
Sulmi në Francë, autorësinë e merr  ISIS, agresori i njohur për policinë
Shqiptarja - 21-Apr-2017 10:36
Franca sërish zgjohet nën ethet e sulmeve terroriste një natë pasi goditet zemra e Parisit, bulevardi i Champs Elysee ku mbeti i vrarë një polic ndërsa dy të tjerë u plagosën rëndë.Sikurse edhe në rastet e mëparshme ...
Sulmi terrorist, Hollande mbledh Këshillin e Mbrojtjes
OraNews - 21-Apr-2017 10:14
Ashtu sikurse komunikoi edhe mbrëmjen e djeshme, Presidenti i Francës, François Hollande, ka thirrur mëngjesin e sotëm Këshillin e Mbrojtjes, në të cilin do të diskutohet rreth sulmit të dyshuar terrorist si dhe rreth ...
VIDEO/ Publikohen pamjet e para të momentit të sulmit me armë në Paris
BalkanWeb - 21-Apr-2017 03:21
FRANCË- Janë publikuar pamjet e para të sulmit me armë në Paris, ku si pasojë mbeti i vrarë një polic dhe dy tjerë të plagosur rëndë. Në këtë sulm ka mbetur i vdekur edhe atentatori, i cili në ato momente po qëllonte me ...
Një polic i vrarë në sulmin në Paris, Shteti Islamik merr përgjegjësinë
Telegrafi - 21-Apr-2017 10:14
Autoritetet e rendit në Paris thanë se një polic është vrarë dhe dy të tjerë janë plagosur nga të shtënat në bulevardin Champs-Elysees. Një sulmues po ashtu u vra nga policia, mbrëmjen e së enjtes. Presidenti i Francës, ...
Thaçi: Me sulmin në Paris u kërcënuan vlerat tona të përbashkëta
Telegraf - 21-Apr-2017 09:22
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka shprehur ngushëllimet...
Francë, policia e njihte vrasësin e policit në Paris
Top Channel - 21-Apr-2017 08:55
Agresori i Parisit kishte qenë një person i njohur për policinë. Zyrtarët francezë ende nuk e kanë bërë publik identitetin e tij, të cilin e zbuluan nga dokumentet që burri kishte lënë në makinë. 39-vjeçari, sipas ...
Sulmi në Francë,agresori radikal 39-vjeç i njohur nga policia
Shqiptarja - 21-Apr-2017 10:17
Franca sërish zgjohet nën ethet e sulmeve terroriste një natë pasi goditet zemra e Parisit, bulevardi i Champs Elysee ku mbeti i vrarë një polic ndërsa dy të tjerë u plagosën rëndë.Sikurse edhe në rastet e mëparshme ...
Ja autori: ISIS merr pësipër atentatin në Paris
Mapo - 21-Apr-2017 09:48
Grupi Shteti Islamik (ISIS) ka marrë përsipër sulmin që ndodhi dje në Champs Elysees ku një polic mbeti i vrarë. “Dje rreth orës 19:00 disa policë u shënjestruan nga një person me armë automatike në zonën më turistike ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore