Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 10:47
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Hidhet shorti, caktohen përballjet e gjysmëfinaleve të “Champions League”
Hidhet shorti, caktohen përballjet e gjysmëfinaleve të “Champions League”
BalkanWeb - 21-Apr-2017 12:33
Hidhet shorti për fazën gjysmëfinale të Champions Legue, ndërsa janë zbuluar dy gjysmëfinalet. Mësohet se ato janë Real Madrid-Atletico Madrid dhe Monaco-Juventus. Statistikat në përballjet direkte ATLETIKO MADRID ...
LAJM I FUNDIT/ Gjysëmfinalet e Champions, Real-Atletiko dhe Monako-Juventus
GazetaTema - 21-Apr-2017 12:48
Është hedhur në Nion të Zvicrës, shorti për gjysëmfinalet e Champions League. Shorti ka vënë përballë Real-Madrid-Atletiko Madrid dhe Monako-Juventus. Atletiko dhe Reali takohen për herë të treë në Champions League, pas ...
Sondazh i ‘Arifhikmetit’: Juventusi apo Reali kampion i Ligës së Kampionëve (Foto)
Telegrafi - 21-Apr-2017 13:06
Në Nyon të Zvicrës është hedhur shorti i gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve. Kampioni Real Madridi do të takohet me finalistin e vitit të kaluar Atletico Madrid ndërsa Juventus do të ndeshet me Monacon. Kjo ka bërë që ...
Shorti vendos derb madrilen, buzëqesh Juve
Top Channel - 21-Apr-2017 12:29
Shorti i hedhur në Nion të Zvicrës vendosi përballë Realin me Atletikon e Madridit, ndërsa Juventusi do të përballet me Monakon. Ndeshjet e para do të jenë Real vs Atletiko dhe Monako vs Juventus. Në letër shorti duket ...
Hidhet shorti i Champions League mësohen çiftet gjysëmfinaliste
Shqiptarja - 21-Apr-2017 12:42
Në Nyon të Zvicrës është hedhur shorti Champions League për fazën gjysmë-finale. Në gjysmë finale kaluan dy skuadrat madrilene, ajo e Real Madrid dhe Athletico Madrid së bashku me Juventusin dhe Monaco. Shorti ka ...
Bastet: Reali favorit për të fituar “Uefa Champions League”
GazetaTema - 20-Apr-2017 18:16
Në gjysmëfinale të “Uefa Champions League” janë kualifikuar Real Madrid, Juventus, Atletico Madrid dhe Monaco. Pas përfundimit të çerekfinaleve, pavarsisht se shorti akoma nuk është hedhur për ndeshjet gjysmëfinale, ...
Hidhet shorti i Champions League/ Përplasje në Madrit. Juve me Monakon
Lapsi - 21-Apr-2017 12:54
Është hedhur në Nion të Zvicrës, shorti për gjysëmfinalet e Champions League. Shorti ka vënë përballë Real-Madrid-Atletiko Madrid dhe Monako-Juventus. Atletiko dhe Reali takohen për herë të treë në Champions League, pas ...
Real Madrid-Atletico, ja kush ka fituar më shumë duele
Syri - 21-Apr-2017 13:08
Në Nyon të Zvicrës u hodh shorti për fazën gjysmëfinale të Champions Leagues. Real Madridit sërish nuk i ka buzëqeshur fati pasi këtë herë do të luajë kundër Atletico Madridit për të siguruar një biletë për finalen e ...
Nedved befason me deklaratën e tij pas shortit të Championsit
Syri - 21-Apr-2017 12:59
Në Nyon të Zvicrës u hodh shorti për fazën gjysmëfinale të Champions Leagues. Fati i ka buzëqeshur Juventusit e cila peshkoi një kundërshtar më të lehtë në letër pikërisht, Monacon. Legjenda e Juventusit, Pavel Nedved ...
Champions, çiftet gjysmëfinaliste: Real-Atletiko dhe Monako-Juve
Gazeta Shqip - 21-Apr-2017 12:44
U hodh sot në Nyon të Zvicrës shorti për gjysmëfinalet e Champions League që do të zhvillohen në datat 2/3 dhe 9/10 maj. Përballjet gjysmëfinale do të jenë Real Madrid-Atletiko Madrid dhe Monako-Juventus. Fituesi i ...
Zyrtare: Publikohet orari i ndeshjeve gjysmëfinale (Foto)
Gazeta Express - 21-Apr-2017 12:57
UEFA ka publikuar orarin e dy ndeshjeve gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve Ndeshje mes Real Madridit dhe Atleticos do të luhet me 2 maj nga ora 20:45. Kurse, ndeshje mes Monacos dhe Juventusi do të zhvillohet me 3 maj, ...
Sondazh i ‘Arifhikmetit’: Juventusi apo Reali kampion i Ligës së Kampionëve (Foto)
AlMaKos - 21-Apr-2017 13:02
Në Nyon të Zvicrës është hedhur shorti i gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve. Kampioni Real Madridi do të takohet me finalistin e vitit të kaluar Atletico Madrid ndërsa Juventus do të ndeshet me Monacon. Kjo ka bërë që ...
Hidhet shorti, Real Madrid- Atletiko Madrid dhe Monako-Juventus
Koha Jone - 21-Apr-2017 13:03
Shorti i hedhur në Nion të Zvicrës vendosi përballë Realin me Atletikon e Madridit, ndërsa Juventusi do të përballet me Monakon. Ndeshjet e para do të jenë Real vs Atletiko dhe Monako vs Juventus. Në letër shorti duket ...
Juventus, Bonuçi: Synojmë të fitojmë tripletën
GazetaTema - 20-Apr-2017 21:24
Leonardo Bonuçi beson se Juventusi ka mundësi mjaft të mira që këtë sezon të fitojë tripletën. Pasi eliminuan Barcelonën në çerekfinale të Ligës së Kampionëve, italianët besojnë se mund ta fitojnë këtë trofe. Mbrojtësi ...
Kur do të hidhet shorti për gjysmëfinalet e Champions League dhe datat kur do të luhen ndeshjet
BalkanWeb - 20-Apr-2017 16:30
Kur tashmë janë përcaktuar katër skuadrat gjysmëfinaliste të Champions League, pritet vetëm të përcaktohen vetëm çiftet që do të përballen. Atletico Madrid, Real Madrid, Juventus dhe Monaco janë gjysmëfinalistët e ...
Hidhet Shorti. Përballje gjigantësh në gjysmëfinale të Championsit
Syri - 21-Apr-2017 12:41
Në Nyon të Zvicrës u hodh shorti për fazën gjysmëfinale të Champions Leagues. Fati i ka buzëqeshur Juventusit e cila peshkoi një kundërshtar më të lehtë në letër pikërisht, Monacon. Ndërsa në krahun tjetër Real Madrid ...
Hidhet shorti i Champions League, ja kush janë çiftet e gjysëmfinales!
Dritare.net - 21-Apr-2017 13:14
Është hedhur në Nion të Zvicrës, shorti për gjysëmfinalet e Champions League. Shorti ka vënë përballë Real Madrid-Atletiko Madrid dhe Monako-Juventus. Atletiko dhe Reali takohen për herë të tretë në Champions League, ...
Hidhet shorti/ Gjysëmfinalet e Champions, Real-Atletiko dhe Monako-Juventus
Lexo - 21-Apr-2017 12:36
Është hedhur në Nion të Zvicrës, shorti për gjysëmfinalet e Champions League. Shorti ka vënë përballë Real-Madrid-Atletiko Madrid dhe Monako-Juventus. Atletiko dhe Reali takohen për herë të treë në Champions League, pas ...
Statistikat e katër skuadrave gjysmëfinaliste dhe përballjet mes tyre
AlMaKos - 21-Apr-2017 12:48
Shorti i hedhur në Nyon të Zvicrës ka mësuar edhe ekipet gjysmëfinaliste në Ligën e Kampionëve. Kësisoj ndeshje tejet interesante pritet të zhvillohet në Madrid, ku përballë njëra tjetrës do të jenë dy ekipet e qytetit, ...
Nedved: Ndeshje e rrezikshme, Monaco ka shumë talentë të rinj
AlMaKos - 21-Apr-2017 13:02
Pavel Nedved ka folur pas hedhjes së shortit për gjysmëfinalet e Ligës së Kampionëve. Shorti i mbajtur në Nyon Të Zvicrës ka parë që Juventusi të ketë skuadrën befasuese franceze, Monacon, si kundërshtar të tyre. ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore