Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 22:32
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Gjykata lëshon mandat arresti për Albin Kurtin Reporter - 21-Apr-2017 17:48
Haxhiu ankohet për gjobën, thotë nuk ka marrë ftesë nga gjykata
Klan Kosova - 21-Apr-2017 16:32
Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Bekim Haxhiu ka reaguar ndaj vendimit të gjyqtarit, i cili e ka dënuar atë me një gjobë prej 200 euro, për mospjesëmarrje si dëshmitarë në seancën e sotme gjyqësore ndaj ...
Prderisa krkohet arrestimi i Albin Kurtit, ja far bn ai (Foto)
Zeri - 21-Apr-2017 15:43
Gjykata Themelore e Prishtinës ka lëshuar sot urdhërarrest për Albin Kurtin për shkak të mos pranisë në seancën gjyqësore për lëshimin e gazitlotsjellës në Kuvend. Më herët, është raportuar se Albin Kurti ka shkuar në ...
Haxhiu ankohet për gjobën e gjyqtarit: Nuk kam marrë ftesë
Arbresh - 21-Apr-2017 15:41
Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Bekim Haxhiu ka reaguar ndaj vendimit të gjyqtarit, i cili e ka dënuar me një gjobë prej 200 euro, për mos pjesëmarrje si dëshmitarë në seancën e sotme gjyqësore ndaj ...
Bekim Haxhiu ankohet për gjobën, thotë nuk ka marrë ftesë nga gjykata
GazetaFjala - 21-Apr-2017 15:31
Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Bekim Haxhiu ka reaguar ndaj vendimit të gjyqtarit, i cili e ka dënuar me një gjobë prej 200 euro, për mos pjesëmarrje si dëshmitarë në seancën e sotme gjyqësore ndaj ...
Vetëvendosje thellon bashkëpunimin me socialdemokratët austriakë
GazetaFjala - 21-Apr-2017 15:28
Deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje në Kuvendin e Kosovës, Albin Kurti dhe Prof.Salih Salihu, u takuan sot në Vjenë me zyrtarët e lartë të socialdemokratëve austriakë, znj.Ilia Dib, sekretare Ndërkombëtare e SPÖ, dhe ...
Kosovë, paralajmërohet urdhër arrest për Albin Kurtin
Zeri Amerikes - 21-Apr-2017 15:28
Paralajmërimi i urdhër arrestit ndaj deputetit të lëvizjes Vetëvendosje pasoi mungesën e tij në një seancë gjyqësore lidhur me hedhjen e gazit lotsjellës në parlamentin e Kosovës.
Haxhiu ankohet për gjoben e gjyqtarit: Nuk kam marrë ftesë
Indeks Online - 21-Apr-2017 15:25
Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Bekim Haxhiu ka reaguar ndaj vendimit të gjyqtarit, i cili e ka dënuar me një gjobë prej 200 euro, për mos pjesëmarrje si dëshmitarë në seancën e sotme gjyqësore ndaj ...
Gjykata lëshon urdhërarrest, Kurti pi kafe në Vjenë (Foto)
AlMaKos - 21-Apr-2017 15:18
Gjykata Themelore e Prishtinës ka lëshuar sot urdhërarrest për Albin Kurtin për shkak të mos pranisë në seancën gjyqësore për lëshimin e gazitlotsjellës në Kuvend. Më herët, është raportuar se Albin Kurti ka shkuar në ...
Bekim Haxhiu: Nuk kam pasur ftesë për të dëshmuar kundër Kurtit
InFokusi - 21-Apr-2017 15:18
Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Bekim Haxhiu ka reaguar pas vendimit që gjyqtarit Beqir Kalludra për të gjobitur atë më 200 euro, për mos prezencë në gjykatë në cilësinë e dëshmitarit ndaj Albin Kurtit për ...
Gjykata lëshon urdhërarrest, Kurti pi kafe në Vjenë (Foto)
Gazeta Monitor - 21-Apr-2017 15:18
Gjykata Themelore e Prishtinës ka lëshuar sot urdhërarrest për Albin Kurtin për shkak të mospranisë së tij në seancës gjyqësore për lëshimin e gazit lotsjellës në Kuvend Më herët, është raportuar se Albin Kurti ka ...
Ja ku ndodhet Albin Kurti (FOTO)
Arbresh - 21-Apr-2017 15:18
Deputeti i VV-së, Albin Kurti ndaj të cilit pritet të lëshohet urdhërarrest nga Gjykata Themelore e Prishtinës është duke qëndruar në Austri bashkë me deputetin tjetër të VV-së, Salih Salihu. Urdhërarresti ndaj Kurtit ...
Bekim Haxhiu: Nuk kam pasur ftesë për të dëshmuar kundër Kurtit
AlMaKos - 21-Apr-2017 15:18
Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Bekim Haxhiu ka reaguar pas vendimit që gjyqtarit Beqir Kalludra për të gjobitur atë më 200 euro, për mos prezencë në gjykatë në cilësinë e dëshmitarit ndaj Albin Kurtit për ...
Bekim Haxhiu: Nuk kam pasur ftesë për të dëshmuar kundër Kurtit
Telegrafi - 21-Apr-2017 15:12
Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Bekim Haxhiu ka reaguar pas vendimit që gjyqtarit Beqir Kalludra për të gjobitur atë më 200 euro, për mos prezencë në gjykatë në cilësinë e dëshmitarit ndaj Albin Kurtit për ...
Gjykata lëshon urdhërarrest, Kurti pi kafe në Vjenë (Foto)
Telegrafi - 21-Apr-2017 15:08
Gjykata Themelore e Prishtinës ka lëshuar sot urdhërarrest për Albin Kurtin për shkak të mos pranisë në seancën gjyqësore për lëshimin e gazitlotsjellës në Kuvend. Më herët, është raportuar se Albin Kurti ka shkuar në ...
Haxhiu ankohet për gjoben e gjyqtarit: Nuk kam marrë ftesë
Kosova Press - 21-Apr-2017 15:05
Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Bekim Haxhiu ka reaguar ndaj vendimit të gjyqtarit, i cili e ka dënuar me një gjobë prej 200 euro, për mos pjesëmarrje si dëshmitarë në seancën e sotme gjyqësore ndaj ...
“Sa herë që paralajmërohet rikthimi i demarkacionit, pushteti përndjek deputetë e aktivistë”
Telegrafi - 21-Apr-2017 15:02
Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu ka reaguar ndaj paralajmërimeve se ndaj Albin Kurtit mund të lëshohet urdhërarrest. Haxhiu, në Facebook ka shkruar se çdo herë kur paralajmërohet rikthimi i ...
Ymeri: Të anulohet menjëherë urdhër-arresti për Albin Kurtin
Syri - 21-Apr-2017 15:01
Kryetari i "Vetëvendosjes", Visar Ymeri, në një postim në Facebook e ka konsideruar të pabazë dhe joligjor, urdhrin për arrestimin e Albin Kurtit dhe ka kërkuar anulimin e menjëhershëm të tij. Ja sesi e argumenton Visar ...
Gjykata lëshon urdhërarrest, Kurti pi kafe në Vjenë (Foto)
GazetaFjala - 21-Apr-2017 15:01
Gjykata Themelore e Prishtinës ka lëshuar sot urdhërarrest për Albin Kurtin për shkak të mos pranisë së tij në seancës gjyqësore për lëshimin e gazit lotsjellës në Kuvend Më herët, është raportuar se Albin Kurti ka ...
Deputetët e VV-së takojnë socialdemokratët austriakë
EkonomiaOnline - 21-Apr-2017 14:58
Deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti dhe Salih Salihu, po qëndrojnë për vizitë zyrtare në Vjen të Austrisë, ku takuan me zyrtarët e lartë të socialdemokratëve austriakë, lia Dib, Sekretare Ndërkombëtare e SPÖ, ...
Urdhërarrest për Albin Kurtin, dënohet Kadri Veselin
AlbInfo - 21-Apr-2017 14:55
Gjykata Themelore në Prishtinë ka lëshuar një urdhërarrestim për deputetin dhe ish kryetarin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti. Urdhrin e arrestit e ka lëshuar gjyqtari Beqir Kalludra, për shkak të mungesës së ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore