Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 18:50
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Gjatë fundjavës më ftohtë dhe me erë Koha.mk - 21-Apr-2017 13:08
Dimri, pasoja te bujqësia
Top Channel - 21-Apr-2017 12:29
Specialistët e bujqësisë në Lushnje thonë se te kulturat e foragjereve, siç është gruri apo misri, efekti i reshjeve është pozitiv. Përparim Arapi, specialist bujqësie, thotë: “Ne po e prisnim prej kohësh këtë lagështi. ...
I ftohti “mbërthen” Shqipërinë, por më e keqja vjen nesër…
Lajmi i Fundit - 21-Apr-2017 11:19
Prej disa ditësh vendi jonë është përfshirë nga kushte atmosferike të paqëndrueshme, krejt jo normale për stinën e pranverës. Në një pjesë të madhe të vendit ka pasur edhe reshje bore, por edhe temperatura nën zero, që ...
Mëngjes i ftohtë me temperatura negative, borë në Mavrovë dhe Krushevë
Zhurnal - 21-Apr-2017 10:53
Në Llazaropole sot në mëngjes është matur temperatura më e ulët prej minus 7 gradë. Në Krushevë dhe Mavrovë janë matur -5, në Berovë -4, në Pozharan, Gjurishte, Pretor dhe Ohër -2, në Petrovec dhe Manastir -1, në ...
Mëngjes i ftohtë me temperatura të ulta, borë në Mavrovë dhe Krushevë
Aktuale.MK - 21-Apr-2017 10:51
Në Llazaropole sot në mëngjes është matur temperatura më e ulët prej minus 7 gradë. Në Krushevë dhe Mavrovë janë matur -5, në Berovë -4, në Pozharan, Gjurishte, Pretor dhe Ohër -2, në Petrovec dhe Manastir -1, në ...
I ftohti "kap" Shqiprin, m e keqja vjen nesr
Bota Sot - 21-Apr-2017 10:29
Prej disa ditësh vendi jonë është përfshirë nga kushte atmosferike të paqëndrueshme, aspak normale për stinën e pranverës. Në një pjesë të madhe të vendit ka pasur edhe reshje bore, por edhe temperatura nën zero, që ...
Moti nesër në Shqipëri
Koha Jone - 21-Apr-2017 10:27
Prej disa ditësh vendi jonë është përfshirë nga kushte atmosferike të paqëndrueshme, aspak normale për stinën e pranverës. Në një pjesë të madhe të vendit ka pasur edhe reshje bore, por edhe temperatura nën zero, që ...
Parashikimi i motit/ Ngricat pranverore, dita e nesërme më e ftohta
Lexo - 21-Apr-2017 10:24
Prej disa ditësh vendi jonë është përfshirë nga kushte atmosferike të paqëndrueshme, aspak normale për stinën e pranverës. Në një pjesë të madhe të vendit ka pasur edhe reshje bore, por edhe temperatura nën zero, që ...
Mëngjes i ftohtë me temperatura negative, borë në Mavrovë dhe Krushevë
RTM - 21-Apr-2017 10:13
Në Krushevë dhe Mavrovë janë matur -5, në Berovë -4, në Pozharan, Gjurishte, Pretor dhe Ohër -2, në Petrovec dhe Manastir -1, në Strumicë, Tetovë, Kriva Pallankë dhe Vinicë 0, në Kumanovë dhe Shtip 1, në Shkup dhe Dmeir ...
Ngricat pranverore, dita e nesërme më e ftohta, ja parashikimi
Java News - 21-Apr-2017 10:04
Prej disa ditësh vendi jonë është përfshirë nga kushte atmosferike të paqëndrueshme, aspak normale për stinën e pranverës. Në një pjesë të madhe të vendit ka pasur edhe reshje bore, por edhe temperatura nën zero, që ...
Mëngjes i ftohtë me temperatura negative
Koha.mk - 21-Apr-2017 10:00
Në Llazaropole sot në mëngjes është matur temperatura më e ulët prej minus 7 gradë. Në Krushevë dhe Mavrovë janë matur -5, në Berovë -4, në Pozharan, Gjurishte, Pretor dhe Ohër -2, në Petrovec dhe Manastir -1, në ...
I ftohti “kap” Shqipërinë, më e keqja vjen nesër
InFokusi - 21-Apr-2017 10:00
Prej disa ditësh vendi jonë është përfshirë nga kushte atmosferike të paqëndrueshme, aspak normale për stinën e pranverës. Në një pjesë të madhe të vendit ka pasur edhe reshje bore, por edhe temperatura nën zero, që ...
Mëngjes i ftohtë me temperatura nën zeron, borë në Mavrovë dhe Krushevë
Republika - 21-Apr-2017 09:54
Në Llazaropole sot në mëngjes është matur temperatura më e ulët prej minus 7 gradë. Në Krushevë dhe Mavrovë janë matur -5, në Berovë -4, në Pozharan, Gjurishte, Pretor dhe Ohër -2, në Petrovec dhe Manastir -1, në ...
Moti sot
TV21 - 21-Apr-2017 09:52
Moti në Maqedoni do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe i ftohtë me erë të përforcuar veriore. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej -4 deri në 4 gradë, ndërsa ajo e ditës prej 6 deri në 13 gradë C. Gjatë ...
Borë në Maqedoni, shihni ku ka rënë borë
Telegrafi - 21-Apr-2017 09:47
Moti i ftohtë është kthyer në Maqedoni dhe janë shënuar temperaturë nën zero në të gjithë territorin e vendit, shkruan Telegrafi Maqedoni. Borë ka rënë në Krusheve dhe në Mavrovë. Nga LAMM njoftojnë që të ketë kujdes ...
Ja ku është më ftohtë sot në Maqedoni
TetovaSot - 21-Apr-2017 09:41
Publikuar 21 Pri, 2017 Shpërndaj Në Llazaropole sot në mëngjes është matur temperatura më e ulët prej minus 7 gradë. Në Krushevë dhe Mavrovë janë matur -5, në Berovë -4, në Pozharan, Gjurishte, Pretor dhe Ohër -2, në ...
Mot i ftohtë dhe me erë të përforcuar
Albportali - 21-Apr-2017 09:19
Moti në Maqedoni do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe i ftohtë me erë të përforcuar veriore, veçanërisht më shumë do të jetë e theksuar përgjatë Luginës së Vardarit dhe në pjesët lindore. Temperatura e mëngjesit ...
Mot i ftohtë dhe me erë të përforcuar
Shenja - 21-Apr-2017 09:04
Moti në Maqedoni do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe i ftohtë me erë të përforcuar veriore, veçanërisht më shumë do të jetë e theksuar përgjatë Luginës së Vardarit dhe në pjesët lindore. Temperatura e mëngjesit ...
Mot i ftohtë dhe me erë të përforcuar
AlMaKos - 21-Apr-2017 09:03
Moti në Maqedoni do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe i ftohtë me erë të përforcuar veriore, veçanërisht më shumë do të jetë e theksuar përgjatë Luginës së Vardarit dhe në pjesët lindore. Temperatura e mëngjesit ...
Moti sot në Maqedoni
Lajm Press - 21-Apr-2017 08:57
Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell por shumë i ftohtë, posaçërisht në rajonin rreth Vardarit, shkruan Telegrafi Maqedoni. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin nga -5 deri në 4 gradë celsius. Ndërsa, gjatë ditës ...
Moti sot n Maqedoni
Bota Sot - 21-Apr-2017 08:49
Moti sot në territorin e Maqedonisë do jetë i kthjellët kurse në disa vende të pjesës veriperëndimore do të paraqiten vranësira të kohë pas kohëshme. Temperaturat do të sillen prej -1 deri më 6 gradë Celsius. Gjatë ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore